Skalica
LDLLD
Skalica
20.09.2026

0 - 1

Zakończony
Matej Choreň
4.56
0.3

Statystyki meczu

SkalicaPodbrezová
55%

Posiadanie piłki

45%
14

Strzały

16
x
x
5

Strzały celne

4
x
x
2

Stworzone duże szanse

1
x
x
4

Rzuty rożne

5
x
x
15

Faule

11
x
x
2

Spalone

2
x
x
74%

Skuteczność podań

71%
x
x
2

Żółte kartki

2
x
x

Wydarzenia meczu

PodbrezováSkalica
2. połowa

90+2'

R. Lampreht

79'

Karlo MiljanicBalša Mrvaljević

75'

Adam KrizanAbbati Abdullahi

75'

Samuel SuľaL. Šimko

66'

Martin Mášik

63'

Ephraim EsheleRoman Potočný

63'

Martin MášikPetr Pudhorocký

60'

Maksym KhiminetsO. Deml

60'

R. ParajS. Štefánik
1. połowa

45'

S. Faško

43'

S. FaškoSamson Tijani

30'

0-1
Peter KovacikBalša Mrvaljević

26'

Patrick Karhan

Typy na Skalica vs Podbrezová

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

89

Premium feature

Kursy9.47% EV1.23
86

Premium feature

Kursy11.80% EV1.30
83

Premium feature

Kursy10.39% EV1.33
74

Premium feature

Kursy31.72% EV1.78

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Skalica

Skalica

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Podbrezová

Podbrezová

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Skalica

Skalica

Skalica

9

Rozegrane mecze

Podbrezová

2

Wygrane Ska

2

Remisy

5

Wygrane Pod

Podbrezová

Podbrezová

Statystyki H2H

Śr. goli

2.89

9 meczów

Gospodarz1.11
x
Gość1.78
x

Trend z ostatnich 5

+0.7 Wzrost

BTTS

44%

9 meczów

Gospodarz6/9
x
Gość7/9
x

Ost. 5: 3/5 BTTS

Wzrost

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Podbrezová

Podbrezová Powyżej 2.5 Rzutów Rożnych

Rożne · Rożne drużyny

100%

9/9

SkalicaPodbrezová
Funkcja Premium

100%

9/9

Podbrezová
Funkcja Premium

100%

9/9

SkalicaPodbrezová
Funkcja Premium

100%

9/9

Widzisz 2 z 30 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Podbrezová i Skalica strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Skalica0.00Gole / Mecz
x

Ska U siebie

Podbrezová0.00Gole / Mecz
x

Pod Na wyjeździe

Strzelone na mecz
SkalicaSka
PodbrezováPod
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Ska i Pod.

Gole stracone przez drużynę

Podbrezová i Skalica tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Skalica0.00Stracone / Mecz
x

Ska U siebie

Podbrezová0.00Stracone / Mecz
x

Pod Na wyjeździe

Stracone na mecz
SkalicaSka
PodbrezováPod
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Ska i Pod.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
SkalicaSka
PodbrezováPod
Średnia
Powyżej 0.5
96%
100%
98%
Powyżej 1.5
77%
100%
89%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
SkalicaSka
PodbrezováPod
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

SkalicaPodbrezová

Śr. łączne rzuty rożne

Skalica

Skalica - Rożne zdobyte

Podbrezová

Podbrezová - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
SkalicaSka
PodbrezováPod
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

SkalicaPodbrezová

Śr. łączne kartki

Skalica

Skalica - Kartki zdobyte

Podbrezová

Podbrezová - Kartki zdobyte

Kartki
SkalicaSka
PodbrezováPod
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

SkalicaPodbrezová

Śr. łączne strzały

27.80/ Mecz
x

Śr. ligi 28.89

Średnia

Skalica

Skalica - Strzały celne

3.80/ Mecz
x

Śr. ligi 4.88

Bardzo zła

Podbrezová

Podbrezová - Strzały celne

5.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.88

Dobra

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Skalica vs Podbrezová Statystyki i H2H - Niké Liga, 20 września 2026

Skalica podejmuje Podbrezová w niedziela 20 września w rozgrywkach Niké Liga. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 0 zwycięstw i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Podbrezová zdobyli 5 punktów w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

W ostatnich 9 spotkaniach Skalica i Podbrezová zmierzyły się 9 razy: Skalica wygrał 2, Podbrezová 5, przy 2 remisy. Over 2.5 padło w 44% ich meczów, a BTTS w 44% spotkań między Skalica a Podbrezová. Skalica strzelają średnio 1.20 gola na mecz, a Podbrezová 1.50.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Niké Liga.

Skalica vs Podbrezová mają wysoki potencjał strzelecki?

Skalica vs Podbrezová mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 2.89 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 44% meczów, a BTTS w 44%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Skalica strzelają średnio 1.20 gola i tracą 1.90 na mecz, a Podbrezová strzelają 1.50 i tracą 1.60. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Skalica vs Podbrezová?

Skalica i Podbrezová zmierzyły się 9 razy we wszystkich rozgrywkach. Skalica wygrał 2, Podbrezová wygrał 5, a 2 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 44% spotkań H2H. Ostatni mecz: Podbrezová 2-0 Skalica (08 listopada 2025). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Skalica vs Podbrezová?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (98%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (89%). Najlepszy typ na gole drużyny: Skalica powyżej 0.5 gola (86%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Niké Liga.

Tabela Niké Liga

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
9720+2323
2
11632+1021
3
10631+621
4
10622+1420
5
10424-514
6
9342+313
7
10415-513
8
10316-1110
9
11236-99
10
11236-109
11
10226-98
12
11065-76

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Skalica Zwycięstwo

3.30

Podbrezová Zwycięstwo

2.38

Remis

3.50
98

Powyżej 0.5 Goli

1.04
89

Powyżej 1.5 Goli

1.23

Powyżej 2.5 Goli

1.78

Powyżej 3.5 Goli

2.88

Obie Drużyny Strzelą

1.66

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.32
Mecze
Typy
Value Bets
Generator