Atlético CP

Atlético CP Statystyki 2026/2027 Taça De Portugal

WWWLW

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Taça De Portugal

Gole strzelone

/ Mecz
3.00
x

Śr. ligi 1.65

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
0.33
x

Śr. ligi 1.65

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

100%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

67%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

33%

Średnia

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

54%

Bardzo dobra

Czyste konta

67% meczów

67%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

9.67

Dobra

Strzały celne

Na mecz

5.33

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.33

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

1.67

Zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • Taça De Portugal

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Atlético CP Attacking

2026/27

Legends

Atlético CP
League average

Atlético CP Defending

2026/27

Legends

Atlético CP
League average

Atlético CP — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
3.00
x

Śr. ligi 1.65

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
36 min
23 min
30 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
50%
100%
67%
Powyżej 2.5 goli drużyny
50%
100%
67%
Bez gola
0%
0%
0%

Atlético CP — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
0.33
x

Śr. ligi 1.65

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
180 min
0 min
273 min
Powyżej 0.5 straconych
50%
0%
33%
Powyżej 1.5 straconych
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
50%
100%
67%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Atlético CP strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
22%
16 - 30 min
22%
31 - 45 min
22%
46 - 60 min
22%
61 - 75 min
11%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
50%
100%
67%
Powyżej 2.5
50%
100%
67%
Powyżej 3.5
50%
100%
67%
Powyżej 4.5
50%
0%
33%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
50%
0%
33%
Oba zespoły nie strzelą
50%
100%
67%

Statystyki rzutów rożnych

Atlético CP

Śr. łączne rzuty rożne

9.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.79

Średnia

Atlético CP

Rzuty rożne dla

5.33/ Mecz
x

Śr. ligi 4.89

Średnia

Atlético CP

Rzuty rożne przeciw

3.67/ Mecz
x

Śr. ligi 4.89

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
50%
100%
67%
Powyżej 8.5
50%
100%
67%
Powyżej 9.5
50%
100%
67%
Powyżej 10.5
0%
100%
33%
Powyżej 11.5
0%
100%
33%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Atlético CP

Śr. łączne kartki

3.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.55

Bardzo dobra

Atlético CP

Kartki dla

1.67/ Mecz
x

Śr. ligi 0.28

Bardzo dobra

Atlético CP

Kartki przeciw

1.33/ Mecz
x

Śr. ligi 0.28

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
0%
67%
Powyżej 3.5
50%
0%
33%
Powyżej 4.5
50%
0%
33%
Powyżej 5.5
50%
0%
33%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Atlético CP

Śr. łączne strzały

14.67/ Mecz
x

Śr. ligi 18.65

Bardzo zła

Atlético CP

Śr. strzały celne

7.33/ Mecz
x

Śr. ligi 7.79

Średnia

Atlético CP

Śr. skuteczność strzałów

50%/ Mecz
x

Śr. ligi 41.77

Bardzo dobra

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
0%
67%
Powyżej 7.5
100%
0%
67%
Powyżej 8.5
50%
0%
33%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Atlético CP

Statystyki Atlético CP 2026/2027 — Taça De Portugal

Atlético CP zajmuje obecnie {position}{suffix} w Taça De Portugal z 0 punktami w 3 meczach (3W 0D 0L). Atlético CP strzelił 9 goli i stracił 1 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Atlético CP na SmartBet.

Statystyki goli Atlético CP 2026/2027

Atlético CP średnio strzela 3.00 i traci 0.33 gola na mecz. Over 2.5 pada w 67% meczów. BTTS w 33% spotkań. U siebie: 2.50 strzelonych · 0.50 straconych. Na wyjeździe: 4.00 strzelonych · 0.00 straconych.

Typy i value bety Atlético CP 2026/2027

SmartBet generuje typy Atlético CP na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (67%), BTTS (33%) oraz gol Atlético CP (100%). Skuteczność u siebie: 100% · Na wyjeździe: 100%. Zobacz wszystkie typy Taça De Portugal.

Statystyki BTTS i czystych kont Atlético CP 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 33% meczów Atlético CP. Czyste konta w 67% spotkań (u siebie 50% · na wyjeździe 100%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Atlético CP 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 67% meczów Atlético CP. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 67% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 33%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Taça De Portugal.

Forma Atlético CP 2026/2027

Aktualna forma: WWWLW — 4W 0D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 0D 0L w 2 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Taça De Portugal.

Najczęściej zadawane pytania - Atlético CP 2026/2027

Ile goli strzelił Atlético CP w sezonie 2026/2027?

Atlético CP strzelił 9 goli w 3 meczach — średnio 3.00 na mecz. Stracił 1 (0.33 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Taça De Portugal.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Atlético CP w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 67% meczów Atlético CP — 2 z 3 spotkań w Taça De Portugal. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Atlético CP gra następny mecz?

Następny mecz Atlético CP to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Atlético CP i terminarz Taça De Portugal.

Jaki jest wskaźnik BTTS Atlético CP w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 33% meczów Atlético CP (1 z 3 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Taça De Portugal.

Jaki jest bilans Atlético CP u siebie w sezonie 2026/2027?

Atlético CP wygrał 2 z 2 meczów u siebie (100%), zremisował 0 i przegrał 0. Średnio strzela 2.50 i traci 0.50 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Atlético CP?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Atlético CP — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Informacje o Atlético CP

Oficjalna nazwa klubu

Atlético CP

Skrót

Kraj

Portugal

Aktualny trener

Nikola Popovic

Rok założenia

1942

Stadion

Estádio Da Tapadinha

Adres stadionu

Rua Prof. Viera Natividade, Alcântara

Pojemność stadionu

4000

Mecze
Typy
Value Bets
Generator