Nowość

Nowy silnik typów jest już dostępny. Zobacz dzisiejsze typy

19.09.2026

1 - 0

Zakończony
Lukáš Dzivjak
4.4
0.1

Statystyki meczu

Zemplín MichalovceBanská Bystrica
56%

Posiadanie piłki

44%
16

Strzały

19
x
x
4

Strzały celne

5
x
x
2

Stworzone duże szanse

5
x
x
6

Rzuty rożne

5
x
x
17

Faule

19
x
x
1

Spalone

0
x
x
78%

Skuteczność podań

73%
x
x
3

Żółte kartki

3
x
x

Wydarzenia meczu

Banská BystricaZemplín Michalovce
2. połowa

90'

Vasilios Theofanopoulos 

89'

Rastislav KorbaAbdul Zubairu

83'

Tomasz Walczak Patrik Danek 

83'

Praisegod Okechukwu

79'

Patrik Danek 

77'

MaikDavid Richtarech

77'

Praisegod OkechukwuEnzo Arevalo

74'

Vasilios Theofanopoulos Elvis Mashike

73'

Tornike Dzotsenidze

66'

1-0
Abdul Zubairu

66'

Nikolas KubalaAdam Hanes

66'

Jakub PovazanecViktor Toth

49'

Adam Hanes

46'

Kai BrosnanNoa Cervantes

46'

Abdul ZubairuMartin Bednar
1. połowa

33'

Martin Gjorgievski

Typy na Zemplín Michalovce vs Banská Bystrica

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

86

Premium feature

Kursy9.22% EV1.27
83

Premium feature

Kursy-0.40% EV1.20

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Zemplín Michalovce

Zemplín Michalovce

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Banská Bystrica

Banská Bystrica

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Zemplín Michalovce

Zemplín Michalovce

Zemplín Michalovce

11

Rozegrane mecze

Banská Bystrica

6

Wygrane Zem

1

Remisy

4

Wygrane Ban

Banská Bystrica

Banská Bystrica

Statystyki H2H

Śr. goli

2.73

11 meczów

Gospodarz1.36
x
Gość1.36
x

Trend z ostatnich 5

+0.1 Wzrost

BTTS

36%

11 meczów

Gospodarz9/11
x
Gość6/11
x

Ost. 5: 2/5 BTTS

Wzrost

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Zemplín Michalovce

Zemplín Michalovce Poniżej 3.5 Kartek

Kartki · Kartki drużyny

100%

11/11

Banská Bystrica
Funkcja Premium

91%

10/11

Zemplín MichalovceBanská Bystrica
Funkcja Premium

91%

10/11

1.16

Kursy

Zemplín MichalovceBanská Bystrica
Funkcja Premium

91%

10/11

Widzisz 2 z 18 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Banská Bystrica i Zemplín Michalovce strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Zemplín Michalovce0.00Gole / Mecz
x

Zem U siebie

Banská Bystrica0.00Gole / Mecz
x

Ban Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Zemplín MichalovceZem
Banská BystricaBan
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Zem i Ban.

Gole stracone przez drużynę

Banská Bystrica i Zemplín Michalovce tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Zemplín Michalovce0.00Stracone / Mecz
x

Zem U siebie

Banská Bystrica0.00Stracone / Mecz
x

Ban Na wyjeździe

Stracone na mecz
Zemplín MichalovceZem
Banská BystricaBan
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez Zem i Ban.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Zemplín MichalovceZem
Banská BystricaBan
Średnia
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
84%
82%
83%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Zemplín MichalovceZem
Banská BystricaBan
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Zemplín MichalovceBanská Bystrica

Śr. łączne rzuty rożne

Zemplín Michalovce

Zemplín Michalovce - Rożne zdobyte

Banská Bystrica

Banská Bystrica - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Zemplín MichalovceZem
Banská BystricaBan
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Zemplín MichalovceBanská Bystrica

Śr. łączne kartki

Zemplín Michalovce

Zemplín Michalovce - Kartki zdobyte

Banská Bystrica

Banská Bystrica - Kartki zdobyte

Kartki
Zemplín MichalovceZem
Banská BystricaBan
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Zemplín MichalovceBanská Bystrica

Śr. łączne strzały

27.75/ Mecz
x

Śr. ligi 28.89

Średnia

Zemplín Michalovce

Zemplín Michalovce - Strzały celne

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.88

Bardzo zła

Banská Bystrica

Banská Bystrica - Strzały celne

3.90/ Mecz
x

Śr. ligi 4.88

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Zemplín Michalovce vs Banská Bystrica Statystyki i H2H - Niké Liga, 19 września 2026

Zemplín Michalovce podejmuje Banská Bystrica w sobota 19 września w rozgrywkach Niké Liga. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 3 zwycięstwa i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy Banská Bystrica zdobyli 7 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 11 spotkaniach Zemplín Michalovce i Banská Bystrica zmierzyły się 11 razy: Zemplín Michalovce wygrał 6, Banská Bystrica 4, przy 1 remis. Over 2.5 padło w 45% ich meczów, a BTTS w 36% spotkań między Zemplín Michalovce a Banská Bystrica. Zemplín Michalovce strzelają średnio 1.10 gola na mecz, a Banská Bystrica 1.10.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Niké Liga.

Zemplín Michalovce vs Banská Bystrica mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Zemplín Michalovce vs Banská Bystrica mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.73 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 45% meczów, a BTTS w 36%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Zemplín Michalovce strzelają średnio 1.10 gola i tracą 1.10 na mecz, a Banská Bystrica strzelają 1.10 i tracą 2.40. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Zemplín Michalovce vs Banská Bystrica?

Zemplín Michalovce i Banská Bystrica zmierzyły się 11 razy we wszystkich rozgrywkach. Zemplín Michalovce wygrał 6, Banská Bystrica wygrał 4, a 1 mecz zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 45% spotkań H2H. Ostatni mecz: Banská Bystrica 2-3 Zemplín Michalovce (17 maja 2025). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Zemplín Michalovce vs Banská Bystrica?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (83%). Najlepszy typ na gole drużyny: Zemplín Michalovce powyżej 0.5 gola (74%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Niké Liga.

Tabela Niké Liga

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
9720+2323
2
11632+1021
3
10631+621
4
10622+1420
5
10424-514
6
9342+313
7
10415-513
8
10316-1110
9
11236-99
10
11236-109
11
10226-98
12
11065-76

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Zemplín Michalovce Zwycięstwo

1.82

Banská Bystrica Zwycięstwo

4.50

Remis

4.02
100

Powyżej 0.5 Goli

1.04
83

Powyżej 1.5 Goli

1.20

Powyżej 2.5 Goli

1.70

Powyżej 3.5 Goli

2.62

Obie Drużyny Strzelą

1.66

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.29
Mecze
Typy
Value Bets
Generator