Atlètic Club d'Escaldes

Atlètic Club d'Escaldes

LLWWD

Podsumowanie sezonu

2022/2023 • Europa Conference League

Gole strzelone

/ Mecz
0.50
x

Śr. ligi 1.30

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.30

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

0%

Bardzo zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

0%

Bardzo zła

BTTS

Obie drużyny strzelą

50%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

60%

Bardzo dobra

Czyste konta

0% meczów

0%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

10.50

Dobra

Strzały celne

Na mecz

4.00

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

50%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

6.00

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

4.00

Bardzo dobra

Atlètic Club d'Escaldes Attacking

2026/27

Legends

Atlètic Club d'Escaldes
League average

Atlètic Club d'Escaldes Defending

2026/27

Legends

Atlètic Club d'Escaldes
League average

Atlètic Club d'Escaldes — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
0.50
x

Śr. ligi 1.30

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
0 min
90 min
180 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
0%
100%
50%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
100%
0%
50%

Atlètic Club d'Escaldes — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.30

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
90 min
90 min
90 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 straconych
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
0%
0%
0%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Atlètic Club d'Escaldes strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
100%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
0%
100%
50%
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
0%
100%
50%
Oba zespoły nie strzelą
100%
0%
50%

Statystyki rzutów rożnych

Atlètic Club d'Escaldes

Śr. łączne rzuty rożne

9.50/ Mecz
x

Śr. ligi 9.75

Średnia

Atlètic Club d'Escaldes

Rzuty rożne dla

6.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.88

Bardzo dobra

Atlètic Club d'Escaldes

Rzuty rożne przeciw

3.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.88

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
100%
100%
100%
Powyżej 9.5
0%
100%
50%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Atlètic Club d'Escaldes

Śr. łączne kartki

8.00/ Mecz
x

Śr. ligi 5.11

Bardzo dobra

Atlètic Club d'Escaldes

Kartki dla

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.56

Bardzo dobra

Atlètic Club d'Escaldes

Kartki przeciw

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.56

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
100%
100%
100%
Powyżej 4.5
100%
100%
100%
Powyżej 5.5
100%
0%
50%
Powyżej 6.5
100%
0%
50%

Statystyki strzałów

Atlètic Club d'Escaldes

Śr. łączne strzały

16.00/ Mecz
x

Śr. ligi 19.83

Bardzo zła

Atlètic Club d'Escaldes

Śr. strzały celne

6.00/ Mecz
x

Śr. ligi 7.66

Bardzo zła

Atlètic Club d'Escaldes

Śr. skuteczność strzałów

38%/ Mecz
x

Śr. ligi 38.63

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
100%
50%
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Atlètic Club d'Escaldes

Statystyki Atlètic Club d'Escaldes 2022/2023 — Europa Conference League

Atlètic Club d'Escaldes zajmuje obecnie {position}{suffix} w Europa Conference League z 0 punktami w 2 meczach (0W 1D 1L). Atlètic Club d'Escaldes strzelił 1 goli i stracił 2 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Atlètic Club d'Escaldes na SmartBet.

Statystyki goli Atlètic Club d'Escaldes 2022/2023

Atlètic Club d'Escaldes średnio strzela 0.50 i traci 1.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 0% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 0.00 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 1.00 straconych.

Typy i value bety Atlètic Club d'Escaldes 2022/2023

SmartBet generuje typy Atlètic Club d'Escaldes na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (0%), BTTS (50%) oraz gol Atlètic Club d'Escaldes (50%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Europa Conference League.

Statystyki BTTS i czystych kont Atlètic Club d'Escaldes 2022/2023

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Atlètic Club d'Escaldes. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Atlètic Club d'Escaldes 2022/2023

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 0% meczów Atlètic Club d'Escaldes. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Europa Conference League.

Forma Atlètic Club d'Escaldes 2022/2023

Aktualna forma: LLWWD — 2W 1D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 1L w 1 meczach. Na wyjeździe: 0W 1D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Europa Conference League.

Najczęściej zadawane pytania - Atlètic Club d'Escaldes 2022/2023

Ile goli strzelił Atlètic Club d'Escaldes w sezonie 2022/2023?

Atlètic Club d'Escaldes strzelił 1 goli w 2 meczach — średnio 0.50 na mecz. Stracił 2 (1.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Europa Conference League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Atlètic Club d'Escaldes w sezonie 2022/2023?

Over 2.5 goli pada w 0% meczów Atlètic Club d'Escaldes — 0 z 2 spotkań w Europa Conference League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Atlètic Club d'Escaldes gra następny mecz?

Następny mecz Atlètic Club d'Escaldes to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Atlètic Club d'Escaldes i terminarz Europa Conference League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Atlètic Club d'Escaldes w sezonie 2022/2023?

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Atlètic Club d'Escaldes (1 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Europa Conference League.

Jaki jest bilans Atlètic Club d'Escaldes u siebie w sezonie 2022/2023?

Atlètic Club d'Escaldes wygrał 0 z 1 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 0.00 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Atlètic Club d'Escaldes?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Atlètic Club d'Escaldes — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Europa Conference League

Go to Europa Conference League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
6411+1113
2
6510+616
3
6321+411
4
6501+615
5
6411+513
6
6231+29
7
6600+918
8
6321+211
9
6222+48
10
6411+813
11
6231+59
12
6231+19
13
6321+211
14
6222+18
15
6312010
16
6312+210
17
622208
18
6204+56
19
6204-16
20
6204-106
21
6213-27
22
6213-17
23
6141+37
24
6222-18
25
6123-35
26
6024-92
27
6024-62
28
6024-152
29
6024-92
30
6114-34
31
6024-132
32
6123-35

Informacje o Atlètic Club d'Escaldes

Oficjalna nazwa klubu

Atlètic Club d'Escaldes

Skrót

ATL

Kraj

Andorra

Aktualny trener

Xavi Andrés Ibarra

Rok założenia

Stadion

Camp de Futbol d'Aixovall

Adres stadionu

Carretera d'Os de Civís, Aixovall

Pojemność stadionu

1800

Inne drużyny Europa Conference League

Statystyki, typy i mecze · 2022/2023

Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator