CSKA Sofia

CSKA Sofia Statystyki 2026/2027 First League

LDWDL

Następny mecz

First LeagueFirst League
Levski Sofia

Levski Sofia

08.11.2026

CSKA Sofia

CSKA Sofia

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • First League

Gole strzelone

/ Mecz
2.23
x

Śr. ligi 1.33

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
0.69
x

Śr. ligi 1.33

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

69%

Bardzo dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

54%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

54%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

62%

Bardzo dobra

Czyste konta

46% meczów

46%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

17.46

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

4.38

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

15%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

7.15

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

2.69

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • First League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

CSKA Sofia Attacking

2026/27

Legends

CSKA Sofia
League average

CSKA Sofia Defending

2026/27

Legends

CSKA Sofia
League average

CSKA Sofia — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
2.23
x

Śr. ligi 1.33

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
33 min
54 min
40 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
86%
83%
85%
Powyżej 1.5 goli drużyny
86%
50%
69%
Powyżej 2.5 goli drużyny
57%
33%
46%
Bez gola
14%
17%
15%

CSKA Sofia — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
0.69
x

Śr. ligi 1.33

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
127 min
134 min
130 min
Powyżej 0.5 straconych
57%
50%
54%
Powyżej 1.5 straconych
14%
17%
15%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
43%
50%
46%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy CSKA Sofia strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
3%
16 - 30 min
28%
31 - 45 min
17%
46 - 60 min
7%
61 - 75 min
14%
76 - 90 min
31%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
86%
83%
85%
Powyżej 1.5
86%
83%
85%
Powyżej 2.5
71%
33%
54%
Powyżej 3.5
57%
17%
38%
Powyżej 4.5
43%
17%
31%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
57%
50%
54%
Oba zespoły nie strzelą
43%
50%
46%

Statystyki rzutów rożnych

CSKA Sofia

Śr. łączne rzuty rożne

9.92/ Mecz
x

Śr. ligi 8.85

Dobra

CSKA Sofia

Rzuty rożne dla

7.15/ Mecz
x

Śr. ligi 4.43

Bardzo dobra

CSKA Sofia

Rzuty rożne przeciw

2.77/ Mecz
x

Śr. ligi 4.43

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
57%
50%
54%
Powyżej 8.5
57%
50%
54%
Powyżej 9.5
57%
50%
54%
Powyżej 10.5
57%
50%
54%
Powyżej 11.5
57%
50%
54%
Powyżej 12.5
29%
33%
31%

Statystyki kartek

CSKA Sofia

Śr. łączne kartki

5.38/ Mecz
x

Śr. ligi 4.85

Dobra

CSKA Sofia

Kartki dla

2.69/ Mecz
x

Śr. ligi 2.42

Dobra

CSKA Sofia

Kartki przeciw

2.69/ Mecz
x

Śr. ligi 2.42

Dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
83%
92%
Powyżej 3.5
100%
83%
92%
Powyżej 4.5
86%
67%
77%
Powyżej 5.5
43%
17%
31%
Powyżej 6.5
29%
17%
23%

Statystyki strzałów

CSKA Sofia

Śr. łączne strzały

26.08/ Mecz
x

Śr. ligi 21.07

Bardzo dobra

CSKA Sofia

Śr. strzały celne

6.62/ Mecz
x

Śr. ligi 4.22

Bardzo dobra

CSKA Sofia

Śr. skuteczność strzałów

25%/ Mecz
x

Śr. ligi 20.03

Bardzo dobra

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
71%
33%
54%
Powyżej 7.5
57%
33%
46%
Powyżej 8.5
57%
33%
46%
Powyżej 9.5
43%
33%
38%
Powyżej 10.5
43%
33%
38%
CSKA Sofia

Statystyki CSKA Sofia 2026/2027 — First League

CSKA Sofia zajmuje obecnie 2nd w First League z 31 punktami w 13 meczach (9W 4D 0L). CSKA Sofia strzelił 29 goli i stracił 9 — różnica bramek +20. Średnia 2.38 pkt na mecz plasuje zespół na 3rd w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy CSKA Sofia na SmartBet.

Statystyki goli CSKA Sofia 2026/2027

CSKA Sofia średnio strzela 2.23 i traci 0.69 gola na mecz. Over 2.5 pada w 54% meczów. BTTS w 54% spotkań. U siebie: 2.71 strzelonych · 0.71 straconych. Na wyjeździe: 1.67 strzelonych · 0.67 straconych.

Typy i value bety CSKA Sofia 2026/2027

SmartBet generuje typy CSKA Sofia na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (54%), BTTS (54%) oraz gol CSKA Sofia (85%). Skuteczność u siebie: 86% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy First League.

Statystyki BTTS i czystych kont CSKA Sofia 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 54% meczów CSKA Sofia. Czyste konta w 46% spotkań (u siebie 43% · na wyjeździe 50%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy CSKA Sofia 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 85% meczów CSKA Sofia. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 62% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 38%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy First League.

Forma CSKA Sofia 2026/2027

Aktualna forma: WDWWD — 3W 2D 0L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 6W 1D 0L w 7 meczach. Na wyjeździe: 3W 3D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy First League.

Najczęściej zadawane pytania - CSKA Sofia 2026/2027

Ile goli strzelił CSKA Sofia w sezonie 2026/2027?

CSKA Sofia strzelił 29 goli w 13 meczach — średnio 2.23 na mecz. Stracił 9 (0.69 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli First League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli CSKA Sofia w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 54% meczów CSKA Sofia — 7 z 13 spotkań w First League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy CSKA Sofia gra następny mecz?

Następny mecz CSKA Sofia to Levski Sofia 08.11.2026 o 15:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze CSKA Sofia i terminarz First League.

Jaki jest wskaźnik BTTS CSKA Sofia w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 54% meczów CSKA Sofia (7 z 13 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS First League.

Jaki jest bilans CSKA Sofia u siebie w sezonie 2026/2027?

CSKA Sofia wygrał 6 z 7 meczów u siebie (86%), zremisował 1 i przegrał 0. Średnio strzela 2.71 i traci 0.71 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze CSKA Sofia?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz CSKA Sofia — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela First League

Go to First League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
121020+2032
2
13940+2031
3
12921+1529
4
13913+1728
5
14725+223
6
13634-121
7
13274013
8
13346-1113
9
14338-712
10
13337-812
11
14329-1311
12
13247-1210
13
14167-119
14
13238-119
Nadchodzące
8 lis
A
Levski SofiaLevski Sofia
22 lis
A
Botev PlovdivBotev Plovdiv
26 lis
H
TrabzonsporTrabzonspor
1 gru
A
Dunav 2010Dunav 2010
5 gru
H
Septemvri SofiaSeptemvri Sofia

Informacje o CSKA Sofia

Oficjalna nazwa klubu

CSKA Sofia

Skrót

CSK

Kraj

Bulgaria

Aktualny trener

Markus Gisdol

Rok założenia

1948

Stadion

Stadion Bâlgarska Armija

Adres stadionu

bul. Dragan Tzankov 3, Borisova Gradina

Pojemność stadionu

18540

Inne drużyny First League

Statystyki, typy i mecze · 2026/2027

Mecze
Typy
Value Bets
Generator