Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Académica

Académica

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Farense

Farense

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Académica

Académica

Académica

5

Rozegrane mecze

Farense

2

Wygrane AAC

1

Remisy

2

Wygrane SCF

Farense

Farense

Statystyki H2H

Śr. goli

2.00

5 meczów

Gospodarz1.00
x
Gość1.00
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

40%

5 meczów

Gospodarz4/5
x
Gość2/5
x

Ost. 5: 2/5 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Farense i Académica strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Académica0.00Gole / Mecz
x

AAC U siebie

Farense0.00Gole / Mecz
x

SCF Na wyjeździe

Strzelone na mecz
AcadémicaAAC
FarenseSCF
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez AAC i SCF.

Gole stracone przez drużynę

Farense i Académica tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Académica0.00Stracone / Mecz
x

AAC U siebie

Farense0.00Stracone / Mecz
x

SCF Na wyjeździe

Stracone na mecz
AcadémicaAAC
FarenseSCF
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez AAC i SCF.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
AcadémicaAAC
FarenseSCF
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
AcadémicaAAC
FarenseSCF
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

AcadémicaFarense

Śr. łączne rzuty rożne

Académica

Académica - Rożne zdobyte

Farense

Farense - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
AcadémicaAAC
FarenseSCF
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

AcadémicaFarense

Śr. łączne kartki

Académica

Académica - Kartki zdobyte

Farense

Farense - Kartki zdobyte

Kartki
AcadémicaAAC
FarenseSCF
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

AcadémicaFarense

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 26.10

Bardzo zła

Académica

Académica - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.19

Bardzo zła

Farense

Farense - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.19

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Académica vs Farense Statystyki i H2H - Liga Portugal 2, 10 stycznia 2027

Académica podejmuje Farense w niedziela 10 stycznia w rozgrywkach Liga Portugal 2. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 3 zwycięstwa i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy Farense zdobyli 13 punktów w ostatnich 5 meczach, z 4 zwycięstwa.

W ostatnich 5 spotkaniach Académica i Farense zmierzyły się 5 razy: Académica wygrał 2, Farense 2, przy 1 remis. Over 2.5 padło w 40% ich meczów, a BTTS w 40% spotkań między Académica a Farense.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Liga Portugal 2.

Académica vs Farense mają niski potencjał strzelecki?

Académica vs Farense mają niski potencjał strzelecki — średnio 2.00 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 40% meczów, a BTTS w 40%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Académica strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Farense strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Académica vs Farense?

Académica i Farense zmierzyły się 5 razy we wszystkich rozgrywkach. Académica wygrał 2, Farense wygrał 2, a 1 mecz zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 40% spotkań H2H. Ostatni mecz: Académica 0-0 Farense (14 maja 2022). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Académica vs Farense?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (80%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (60%). Najlepszy typ na gole drużyny: Académica powyżej 0.5 gola (80%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Liga Portugal 2.

Tabela Liga Portugal 2

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
7520+717
2
7502+415
3
7421+714
4
7412+713
5
7412+313
6
7403012
7
7403+212
8
7322+111
9
7313+110
10
7313+110
11
7313-110
12
7232+19
13
7214-87
14
7133-26
15
7133-36
16
7124-45
17
7124-85
18
7016-81
Mecze
Typy
Value Bets
Generator