Typy na Atlético de Madrid vs Manchester United

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

81

Premium feature

Kursy-6.04% EV1.16
73

Premium feature

Kursy-2.91% EV1.33
68

Premium feature

Kursy16.96% EV1.72
67

Premium feature

Kursy13.90% EV1.70

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Atlético de Madrid

Atlético de Madrid

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Manchester United

Manchester United

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Atlético de Madrid

Atlético de Madrid

Atlético de Madrid

2

Rozegrane mecze

Manchester United

1

Wygrane ATM

1

Remisy

0

Wygrane MUN

Manchester United

Manchester United

Statystyki H2H

Śr. goli

1.50

2 meczów

Gospodarz1.00
x
Gość0.50
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

50%

2 meczów

Gospodarz2/2
x
Gość1/2
x

Ost. 5: 1/2 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Manchester United

Manchester United Powyżej 2.5 Rzutów Rożnych

Rożne · Rożne drużyny

100%

2/2

Atlético de MadridManchester United

Poniżej 4.5 Goli

Gole · Gole łącznie

100%

2/2

1.25

Kursy

Atlético de MadridManchester United
Funkcja Premium

100%

2/2

1.03

Kursy

Atlético de Madrid
Funkcja Premium

100%

2/2

1.11

Kursy

Atlético de MadridManchester United
Funkcja Premium

100%

2/2

1.18

Kursy

Widzisz 2 z 26 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Manchester United i Atlético de Madrid strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Atlético de Madrid0.00Gole / Mecz
x

ATM U siebie

Manchester United0.00Gole / Mecz
x

MUN Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Atlético de MadridATM
Manchester UnitedMUN
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez ATM i MUN.

Gole stracone przez drużynę

Manchester United i Atlético de Madrid tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Atlético de Madrid0.00Stracone / Mecz
x

ATM U siebie

Manchester United0.00Stracone / Mecz
x

MUN Na wyjeździe

Stracone na mecz
Atlético de MadridATM
Manchester UnitedMUN
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez ATM i MUN.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Atlético de MadridATM
Manchester UnitedMUN
Średnia
Powyżej 0.5
100%
88%
94%
Powyżej 1.5
84%
77%
81%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Atlético de MadridATM
Manchester UnitedMUN
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Atlético de MadridManchester United

Śr. łączne rzuty rożne

Atlético de Madrid

Atlético de Madrid - Rożne zdobyte

Manchester United

Manchester United - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Atlético de MadridATM
Manchester UnitedMUN
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Atlético de MadridManchester United

Śr. łączne kartki

Atlético de Madrid

Atlético de Madrid - Kartki zdobyte

Manchester United

Manchester United - Kartki zdobyte

Kartki
Atlético de MadridATM
Manchester UnitedMUN
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Atlético de MadridManchester United

Śr. łączne strzały

28.90/ Mecz
x

Śr. ligi 23.93

Bardzo dobra

Atlético de Madrid

Atlético de Madrid - Strzały celne

6.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.66

Bardzo dobra

Manchester United

Manchester United - Strzały celne

6.10/ Mecz
x

Śr. ligi 4.66

Bardzo dobra

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Atlético de Madrid vs Manchester United Statystyki i H2H - Champions League, 13 października 2026

Atlético de Madrid podejmuje Manchester United w wtorek 13 października w rozgrywkach Champions League. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 4 zwycięstwa i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy Manchester United zdobyli 5 punktów w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

W ostatnich 2 spotkaniach Atlético de Madrid i Manchester United zmierzyły się 2 razy: Atlético de Madrid wygrał 1, Manchester United 0, przy 1 remis. Over 2.5 padło w 0% ich meczów, a BTTS w 50% spotkań między Atlético de Madrid a Manchester United. Atlético de Madrid strzelają średnio 2.00 gola na mecz, a Manchester United 2.10.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Champions League.

Atlético de Madrid vs Manchester United mają niski potencjał strzelecki?

Atlético de Madrid vs Manchester United mają niski potencjał strzelecki — średnio 1.50 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 0% meczów, a BTTS w 50%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Atlético de Madrid strzelają średnio 2.00 gola i tracą 1.50 na mecz, a Manchester United strzelają 2.10 i tracą 1.40. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Atlético de Madrid vs Manchester United?

Atlético de Madrid i Manchester United zmierzyły się 2 razy we wszystkich rozgrywkach. Atlético de Madrid wygrał 1, Manchester United wygrał 0, a 1 mecz zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 0% spotkań H2H. Ostatni mecz: Manchester United 0-1 Atlético de Madrid (15 marca 2022). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Atlético de Madrid vs Manchester United?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (94%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (81%). Najlepszy typ na gole drużyny: Atlético de Madrid powyżej 0.5 gola (92%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Champions League.

Champions League

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
1100+53
2
1100+53
3
1100+43
4
1100+43
5
1100+33
6
1100+23
7
1100+23
8
1100+23
9
1100+13
10
1100+13
11
1100+13
12
1100+13
13
1100+13
14
1100+13
15
1100+13
16
1100+13
17
101001
18
101001
19
101001
20
101001
21
1001-10
22
1001-10
23
1001-10
24
1001-10
25
1001-10
26
1001-10
27
1001-10
28
1001-10
29
1001-20
30
1001-20
31
1001-20
32
1001-30
33
1001-40
34
1001-40
35
1001-50
36
1001-50

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Atlético de Madrid Zwycięstwo

2.00

Manchester United Zwycięstwo

3.72

Remis

4.11
94

Powyżej 0.5 Goli

1.03
81

Powyżej 1.5 Goli

1.16

Powyżej 2.5 Goli

1.53

Powyżej 3.5 Goli

2.31

Obie Drużyny Strzelą

1.50

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.52
Mecze
Typy
Value Bets
Generator