10.08.2020

1 - 1

Zakończony
Atlas
Atlas
LWWLW
Fernando Hernández Gómez
4.92
0.29

Statystyki meczu

Atlético San LuisAtlas
37%

Posiadanie piłki

63%
18

Strzały

14
x
x
5

Strzały celne

5
x
x
6

Rzuty rożne

11
x
x
19

Faule

12
x
x
0

Spalone

2
x
x
69%

Skuteczność podań

80%
x
x
4

Żółte kartki

2
x
x
0

Czerwone kartki

0
x
x

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Atlético San Luis

Atlético San Luis

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Atlas

Atlas

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Gole strzelone przez drużynę

ATS i ASL strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Atlético San Luis0.00Gole / Mecz
x

ASL U siebie

Atlas0.00Gole / Mecz
x

ATS Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Atlético San LuisASL
AtlasATS
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez ASL i ATS.

Gole stracone przez drużynę

ATS i ASL tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Atlético San Luis0.00Stracone / Mecz
x

ASL U siebie

Atlas0.00Stracone / Mecz
x

ATS Na wyjeździe

Stracone na mecz
Atlético San LuisASL
AtlasATS
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez ASL i ATS.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Atlético San LuisASL
AtlasATS
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Atlético San LuisASL
AtlasATS
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Atlético San LuisAtlas

Śr. łączne rzuty rożne

Atlético San Luis

Atlético San Luis - Rożne zdobyte

Atlas

Atlas - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Atlético San LuisASL
AtlasATS
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Atlético San LuisAtlas

Śr. łączne kartki

Atlético San Luis

Atlético San Luis - Kartki zdobyte

Atlas

Atlas - Kartki zdobyte

Kartki
Atlético San LuisASL
AtlasATS
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Atlético San LuisAtlas

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 25.30

Bardzo zła

Atlético San Luis

Atlético San Luis - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.35

Bardzo zła

Atlas

Atlas - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.35

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Atlético San Luis vs Atlas — statystyki, typy i H2H — Liga MX, 10 sierpnia 2020

Atlético San Luis podejmuje Atlas w poniedziałek 10 sierpnia w rozgrywkach Liga MX. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 3 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Atlas zdobyli 9 punktów w ostatnich 5 meczach, z 3 zwycięstwa.

W ostatnich 13 spotkaniach Atlético San Luis i Atlas zmierzyły się 13 razy: Atlético San Luis wygrał 5, Atlas 6, przy 2 remisy. Over 2.5 padło w 62% ich meczów, a BTTS w 69% spotkań między Atlético San Luis a Atlas.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Liga MX.

Atlético San Luis vs Atlas mają wysoki potencjał strzelecki?

Atlético San Luis vs Atlas mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 3.15 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 62% meczów, a BTTS w 69%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Atlético San Luis strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Atlas strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Atlético San Luis vs Atlas?

Atlético San Luis i Atlas zmierzyły się 13 razy we wszystkich rozgrywkach. Atlético San Luis wygrał 5, Atlas wygrał 6, a 2 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 62% spotkań H2H. Ostatni mecz: Atlas 1-2 Atlético San Luis (02 listopada 2019). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Atlético San Luis vs Atlas?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (92%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (83%). Najlepszy typ na gole drużyny: Atlético San Luis powyżej 0.5 gola (83%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Liga MX.

#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
171241+1340
2
1100+53
3
1100+33
4
171322+1741
5
1100+13
6
1100+13
7
171322+1541
8
17881+1232
9
1100+13
10
17845+928
11
1100+23
12
17953+932
13
101001
14
101001
15
17926+729
16
17773+1128
17
17755+526
18
17854+529
19
101001
20
101001
21
17827+226
22
17773+1128
23
1001-10
24
1001-10
25
1001-20
26
17656+123
27
1001-10
28
17755+326
29
1001-50
30
1001-30
31
17656-123
32
17674+425
33
17584023
34
17746+425
35
17737-424
36
17647022
37
17647+222
38
17638-521
39
17638-621
40
17629-320
41
17638-721
42
17476-319
43
17557-220
44
17449-716
45
174310-1515
46
17467-218
47
17359-714
48
174310-1615
49
173311-1312
50
173410-513
51
172510-1511
52
173212-1911
Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator