Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Castellón

Castellón

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

SD Eibar

SD Eibar

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Castellón

Castellón

Castellón

4

Rozegrane mecze

SD Eibar

2

Wygrane CAS

1

Remisy

1

Wygrane EIB

SD Eibar

SD Eibar

Statystyki H2H

Śr. goli

1.50

4 meczów

Gospodarz1.00
x
Gość0.50
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

25%

4 meczów

Gospodarz2/4
x
Gość2/4
x

Ost. 5: 1/4 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

EIB i CAS strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Castellón0.00Gole / Mecz
x

CAS U siebie

SD Eibar0.00Gole / Mecz
x

EIB Na wyjeździe

Strzelone na mecz
CastellónCAS
SD EibarEIB
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez CAS i EIB.

Gole stracone przez drużynę

EIB i CAS tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Castellón0.00Stracone / Mecz
x

CAS U siebie

SD Eibar0.00Stracone / Mecz
x

EIB Na wyjeździe

Stracone na mecz
CastellónCAS
SD EibarEIB
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez CAS i EIB.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
CastellónCAS
SD EibarEIB
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
CastellónCAS
SD EibarEIB
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

CastellónSD Eibar

Śr. łączne rzuty rożne

Castellón

Castellón - Rożne zdobyte

SD Eibar

SD Eibar - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
CastellónCAS
SD EibarEIB
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

CastellónSD Eibar

Śr. łączne kartki

Castellón

Castellón - Kartki zdobyte

SD Eibar

SD Eibar - Kartki zdobyte

Kartki
CastellónCAS
SD EibarEIB
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

CastellónSD Eibar

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 24.24

Bardzo zła

Castellón

Castellón - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.97

Bardzo zła

SD Eibar

SD Eibar - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.97

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Castellón vs SD Eibar — statystyki, typy i H2H — La Liga 2, 08 listopada 2026

Castellón podejmuje SD Eibar w niedziela 8 listopada w rozgrywkach La Liga 2. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy SD Eibar zdobyli 9 punktów w ostatnich 5 meczach, z 3 zwycięstwa.

W ostatnich 4 spotkaniach Castellón i SD Eibar zmierzyły się 4 razy: Castellón wygrał 2, SD Eibar 1, przy 1 remis. Over 2.5 padło w 25% ich meczów, a BTTS w 25% spotkań między Castellón a SD Eibar.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi La Liga 2.

Castellón vs SD Eibar mają niski potencjał strzelecki?

Castellón vs SD Eibar mają niski potencjał strzelecki — średnio 1.50 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 25% meczów, a BTTS w 25%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Castellón strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a SD Eibar strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Castellón vs SD Eibar?

Castellón i SD Eibar zmierzyły się 4 razy we wszystkich rozgrywkach. Castellón wygrał 2, SD Eibar wygrał 1, a 1 mecz zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 25% spotkań H2H. Ostatni mecz: Castellón 2-1 SD Eibar (31 maja 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Castellón vs SD Eibar?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (75%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (50%). Najlepszy typ na gole drużyny: SD Eibar poniżej 1.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi La Liga 2.

#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
3210+47
2
3210+27
3
3210+27
4
3210+27
5
3201+26
6
3201+36
7
320106
8
320106
9
3120+15
10
311104
11
311104
12
3111+24
13
3111+14
14
311104
15
3102+13
16
3102+13
17
303003
18
3102-23
19
3012-31
20
3012-41
21
3003-30
22
3003-90
Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator