09.09.2026

1 - 2

Zakończony
Rubiel Vazquez
3.72
0.1

Statystyki meczu

CF MontréalCharlotte
58%

Posiadanie piłki

42%
17

Strzały

15
x
x
5

Strzały celne

4
x
x
3

Stworzone duże szanse

3
x
x
11

Rzuty rożne

3
x
x
11

Faule

12
x
x
0

Spalone

4
x
x
87%

Skuteczność podań

84%
x
x
2

Żółte kartki

1
x
x

Wydarzenia meczu

CharlotteCF Montréal
2. połowa

88'

Agyemang MorrisonAllan Saint-Maximin

86'

Efraín Morales Brayan Vera

86'

Owen Graham-RoacheDaniel Ríos

81'

1-2
Idan ToklomatiDavid Schnegg

81'

Matty Longstaff

75'

Dawid Bugaj Brayan Ceballos

68'

Brandt BronicoLuca de la Torre

68'

David Schnegg

67'

Rodolfo AlokoLiel Abada

65'

Gennadiy SynchukWikelman José Carmona Torres

64'

Noah StreitDante Sealy
1. połowa

45+4'

Victor Loturi

37'

1-1
Liel AbadaAllan Saint-Maximin

34'

1-0
Daniel RíosLuca Petrasso

28'

Idan ToklomatiArchie Goodwin

Typy na CF Montréal vs Charlotte

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

85

Premium feature

Kursy10.50% EV1.30
84

Premium feature

Kursy2.48% EV1.22
73

Premium feature

Kursy0.01% EV1.37
73

Premium feature

Kursy25.56% EV1.72

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

CF Montréal

CF Montréal

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Charlotte

Charlotte

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

CF Montréal

CF Montréal

CF Montréal

9

Rozegrane mecze

Charlotte

5

Wygrane CFM

1

Remisy

3

Wygrane CHL

Charlotte

Charlotte

Statystyki H2H

Śr. goli

2.33

9 meczów

Gospodarz1.44
x
Gość0.89
x

Trend z ostatnich 5

+0.5 Wzrost

BTTS

44%

9 meczów

Gospodarz6/9
x
Gość6/9
x

Ost. 5: 3/5 BTTS

Wzrost

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

CF MontréalCharlotte

Poniżej 6.5 Kartek

Kartki · Kartki łącznie

100%

9/9

Charlotte

Charlotte Poniżej 6.5 Celnych Strzałów

Strzały · Celne drużyny

100%

9/9

CF MontréalCharlotte
Funkcja Premium

89%

8/9

1.02

Kursy

CF MontréalCharlotte
Funkcja Premium

89%

8/9

1.27

Kursy

CF Montréal
Funkcja Premium

89%

8/9

Widzisz 2 z 25 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Charlotte i CF Montréal strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

CF Montréal0.00Gole / Mecz
x

CFM U siebie

Charlotte0.00Gole / Mecz
x

CHL Na wyjeździe

Strzelone na mecz
CF MontréalCFM
CharlotteCHL
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez CFM i CHL.

Gole stracone przez drużynę

Charlotte i CF Montréal tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

CF Montréal0.00Stracone / Mecz
x

CFM U siebie

Charlotte0.00Stracone / Mecz
x

CHL Na wyjeździe

Stracone na mecz
CF MontréalCFM
CharlotteCHL
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez CFM i CHL.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
CF MontréalCFM
CharlotteCHL
Średnia
Powyżej 0.5
88%
100%
94%
Powyżej 1.5
71%
86%
79%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
CF MontréalCFM
CharlotteCHL
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

CF MontréalCharlotte

Śr. łączne rzuty rożne

CF Montréal

CF Montréal - Rożne zdobyte

Charlotte

Charlotte - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
CF MontréalCFM
CharlotteCHL
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

CF MontréalCharlotte

Śr. łączne kartki

CF Montréal

CF Montréal - Kartki zdobyte

Charlotte

Charlotte - Kartki zdobyte

Kartki
CF MontréalCFM
CharlotteCHL
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

CF MontréalCharlotte

Śr. łączne strzały

28.20/ Mecz
x

Śr. ligi 26.50

Średnia

CF Montréal

CF Montréal - Strzały celne

4.80/ Mecz
x

Śr. ligi 4.88

Średnia

Charlotte

Charlotte - Strzały celne

5.30/ Mecz
x

Śr. ligi 4.88

Średnia

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

CF Montréal vs Charlotte Statystyki i H2H - Major League Soccer, 09 września 2026

CF Montréal podejmuje Charlotte w środa 9 września w rozgrywkach Major League Soccer. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy Charlotte zdobyli 7 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 9 spotkaniach CF Montréal i Charlotte zmierzyły się 9 razy: CF Montréal wygrał 5, Charlotte 3, przy 1 remis. Over 2.5 padło w 44% ich meczów, a BTTS w 44% spotkań między CF Montréal a Charlotte. CF Montréal strzelają średnio 0.90 gola na mecz, a Charlotte 1.90.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Major League Soccer.

CF Montréal vs Charlotte mają umiarkowany potencjał strzelecki?

CF Montréal vs Charlotte mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.33 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 44% meczów, a BTTS w 44%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: CF Montréal strzelają średnio 0.90 gola i tracą 1.90 na mecz, a Charlotte strzelają 1.90 i tracą 1.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H CF Montréal vs Charlotte?

CF Montréal i Charlotte zmierzyły się 9 razy we wszystkich rozgrywkach. CF Montréal wygrał 5, Charlotte wygrał 3, a 1 mecz zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 44% spotkań H2H. Ostatni mecz: Charlotte 1-4 CF Montréal (27 września 2025). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na CF Montréal vs Charlotte?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (94%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (79%). Najlepszy typ na gole drużyny: Charlotte poniżej 1.5 gola (88%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Major League Soccer.

Tabela Major League Soccer

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
301677+3255
2
302073+4167
3
301497+1551
4
3015105+2255
5
3016410+852
6
301497+851
7
3014610+848
8
301398+1048
9
301389+847
10
301389+247
11
3013710+1346
12
3112109+1546
13
3012513-1241
14
3011910+242
15
3010614-1736
16
31101011-940
17
3011613039
18
289910-836
19
3081210-936
20
3010614-336
21
3081012+234
22
309714-534
23
3081012-334
24
2971210-1433
25
3081012-834
26
299515-332
27
308616-1430
28
3071013-1831
29
306420-3922
30
306717-2425

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

CF Montréal Zwycięstwo

2.50

Charlotte Zwycięstwo

2.80

Remis

3.88
94

Powyżej 0.5 Goli

1.02
79

Powyżej 1.5 Goli

1.16

Powyżej 2.5 Goli

1.54

Powyżej 3.5 Goli

2.33

Obie Drużyny Strzelą

1.45

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.54
Mecze
Typy
Value Bets
Generator