Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Córdoba

Córdoba

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Ceuta

Ceuta

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Córdoba

Córdoba

Córdoba

2

Rozegrane mecze

Ceuta

1

Wygrane CÓR

0

Remisy

1

Wygrane CEU

Ceuta

Ceuta

Statystyki H2H

Śr. goli

3.50

2 meczów

Gospodarz2.00
x
Gość1.50
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

50%

2 meczów

Gospodarz2/2
x
Gość1/2
x

Ost. 5: 1/2 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

CEU i CÓR strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Córdoba0.00Gole / Mecz
x

CÓR U siebie

Ceuta0.00Gole / Mecz
x

CEU Na wyjeździe

Strzelone na mecz
CórdobaCÓR
CeutaCEU
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez CÓR i CEU.

Gole stracone przez drużynę

CEU i CÓR tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Córdoba0.00Stracone / Mecz
x

CÓR U siebie

Ceuta0.00Stracone / Mecz
x

CEU Na wyjeździe

Stracone na mecz
CórdobaCÓR
CeutaCEU
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez CÓR i CEU.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
CórdobaCÓR
CeutaCEU
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
CórdobaCÓR
CeutaCEU
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

CórdobaCeuta

Śr. łączne rzuty rożne

Córdoba

Córdoba - Rożne zdobyte

Ceuta

Ceuta - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
CórdobaCÓR
CeutaCEU
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

CórdobaCeuta

Śr. łączne kartki

Córdoba

Córdoba - Kartki zdobyte

Ceuta

Ceuta - Kartki zdobyte

Kartki
CórdobaCÓR
CeutaCEU
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

CórdobaCeuta

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 24.24

Bardzo zła

Córdoba

Córdoba - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.97

Bardzo zła

Ceuta

Ceuta - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.97

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Córdoba vs Ceuta — statystyki, typy i H2H — La Liga 2, 08 listopada 2026

Córdoba podejmuje Ceuta w niedziela 8 listopada w rozgrywkach La Liga 2. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Ceuta zdobyli 6 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 2 spotkaniach Córdoba i Ceuta zmierzyły się 2 razy: Córdoba wygrał 1, Ceuta 1, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 50% ich meczów, a BTTS w 50% spotkań między Córdoba a Ceuta.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi La Liga 2.

Córdoba vs Ceuta mają wysoki potencjał strzelecki?

Córdoba vs Ceuta mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 3.50 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 50% meczów, a BTTS w 50%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Córdoba strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Ceuta strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Córdoba vs Ceuta?

Córdoba i Ceuta zmierzyły się 2 razy we wszystkich rozgrywkach. Córdoba wygrał 1, Ceuta wygrał 1, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 50% spotkań H2H. Ostatni mecz: Ceuta 3-2 Córdoba (25 lutego 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Córdoba vs Ceuta?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (100%). Najlepszy typ na gole drużyny: Córdoba powyżej 0.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi La Liga 2.

#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
3210+47
2
3210+27
3
3210+27
4
3210+27
5
3201+26
6
3201+36
7
320106
8
320106
9
3120+15
10
311104
11
311104
12
3111+24
13
3111+14
14
311104
15
3102+13
16
3102+13
17
303003
18
3102-23
19
3012-31
20
3012-41
21
3003-30
22
3003-90
Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator