22.08.2026

5 - 0

Zakończony
Peter Ziemba
5.13
0.07

Statystyki meczu

Dunajská StredaPodbrezová
60%

Posiadanie piłki

40%
18

Strzały

10
x
x
7

Strzały celne

0
x
x
4

Stworzone duże szanse

1
x
x
7

Rzuty rożne

7
x
x
6

Faule

12
x
x
1

Spalone

1
x
x
85%

Skuteczność podań

80%
x
x
1

Żółte kartki

4
x
x

Wydarzenia meczu

PodbrezováDunajská Streda
2. połowa

89'

5-0
Samsindin OuroBálint Csóka

88'

Davit Hakobyan

80'

Martin JencusPrince Owusu

79'

Alioune SyllaZan Trontelj

79'

Matus Rusnak

75'

Michal DurajR. Šiler

73'

R. Šiler

69'

Davit HakobyanPeter Kovacik

69'

Balša MrvaljevićM. Chrien

63'

4-0
Filip BlazekAmmar Ramadan

61'

Bálint CsókaRhyan

60'

Fallou DiongueJulien Eymard Bationo

60'

Abdoulaye GueyeMatej Trusa

60'

Maksym KhiminetsLuka Silagadze

60'

Matus RusnakJ. Luka

58'

3-0
Matej TrusaGiorgi Gagua

52'

2-0
Matej TrusaAmmar Ramadan

50'

1-0
Ammar Ramadan
1. połowa

45+1'

O. Deml

45'

Julien Eymard Bationo

Typy na Dunajská Streda vs Podbrezová

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

93

Premium feature

Kursy8.81% EV1.17
87

Premium feature

Kursy11.36% EV1.28
82

Premium feature

Kursy2.50% EV1.25
80

Premium feature

Kursy9.60% EV1.37

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Dunajská Streda

Dunajská Streda

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Podbrezová

Podbrezová

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Dunajská Streda

Dunajská Streda

Dunajská Streda

23

Rozegrane mecze

Podbrezová

15

Wygrane DAC

6

Remisy

2

Wygrane Pod

Podbrezová

Podbrezová

Statystyki H2H

Śr. goli

2.43

23 meczów

Gospodarz1.70
x
Gość0.74
x

Trend z ostatnich 5

+0.4 Wzrost

BTTS

43%

23 meczów

Gospodarz17/23
x
Gość12/23
x

Ost. 5: 2/5 BTTS

Spadek

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Dunajská Streda
Funkcja Premium

91%

21/23

1.22

Kursy

Dunajská StredaPodbrezová
Funkcja Premium

91%

21/23

Dunajská Streda
Funkcja Premium

87%

20/23

Widzisz 2 z 20 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Podbrezová i Dunajská Streda strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Dunajská Streda0.00Gole / Mecz
x

DAC U siebie

Podbrezová0.00Gole / Mecz
x

Pod Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Dunajská StredaDAC
PodbrezováPod
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez DAC i Pod.

Gole stracone przez drużynę

Podbrezová i Dunajská Streda tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Dunajská Streda0.00Stracone / Mecz
x

DAC U siebie

Podbrezová0.00Stracone / Mecz
x

Pod Na wyjeździe

Stracone na mecz
Dunajská StredaDAC
PodbrezováPod
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez DAC i Pod.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Dunajská StredaDAC
PodbrezováPod
Średnia
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
86%
99%
93%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Dunajská StredaDAC
PodbrezováPod
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Dunajská StredaPodbrezová

Śr. łączne rzuty rożne

Dunajská Streda

Dunajská Streda - Rożne zdobyte

Podbrezová

Podbrezová - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Dunajská StredaDAC
PodbrezováPod
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Dunajská StredaPodbrezová

Śr. łączne kartki

Dunajská Streda

Dunajská Streda - Kartki zdobyte

Podbrezová

Podbrezová - Kartki zdobyte

Kartki
Dunajská StredaDAC
PodbrezováPod
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Dunajská StredaPodbrezová

Śr. łączne strzały

29.20/ Mecz
x

Śr. ligi 28.89

Średnia

Dunajská Streda

Dunajská Streda - Strzały celne

6.40/ Mecz
x

Śr. ligi 4.88

Bardzo dobra

Podbrezová

Podbrezová - Strzały celne

3.90/ Mecz
x

Śr. ligi 4.88

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Dunajská Streda vs Podbrezová Statystyki i H2H - Niké Liga, 22 sierpnia 2026

Dunajská Streda podejmuje Podbrezová w sobota 22 sierpnia w rozgrywkach Niké Liga. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 4 zwycięstwa i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Podbrezová zdobyli 5 punktów w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

W ostatnich 23 spotkaniach Dunajská Streda i Podbrezová zmierzyły się 23 razy: Dunajská Streda wygrał 15, Podbrezová 2, przy 6 remisów. Over 2.5 padło w 52% ich meczów, a BTTS w 43% spotkań między Dunajská Streda a Podbrezová. Dunajská Streda strzelają średnio 2.20 gola na mecz, a Podbrezová 1.40.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Niké Liga.

Dunajská Streda vs Podbrezová mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Dunajská Streda vs Podbrezová mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.43 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 52% meczów, a BTTS w 43%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Dunajská Streda strzelają średnio 2.20 gola i tracą 1.20 na mecz, a Podbrezová strzelają 1.40 i tracą 1.80. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Dunajská Streda vs Podbrezová?

Dunajská Streda i Podbrezová zmierzyły się 23 razy we wszystkich rozgrywkach. Dunajská Streda wygrał 15, Podbrezová wygrał 2, a 6 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 52% spotkań H2H. Ostatni mecz: Podbrezová 1-2 Dunajská Streda (18 kwietnia 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Dunajská Streda vs Podbrezová?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (93%). Najlepszy typ na gole drużyny: Dunajská Streda powyżej 0.5 gola (88%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Niké Liga.

Tabela Niké Liga

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
9720+2323
2
11632+1021
3
10631+621
4
10622+1420
5
10424-514
6
9342+313
7
10415-513
8
10316-1110
9
11236-99
10
11236-109
11
10226-98
12
11065-76

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Dunajská Streda Zwycięstwo

1.75

Podbrezová Zwycięstwo

4.20

Remis

4.05
100

Powyżej 0.5 Goli

1.03
93

Powyżej 1.5 Goli

1.17

Powyżej 2.5 Goli

1.53

Powyżej 3.5 Goli

2.32

Obie Drużyny Strzelą

1.57

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.42
Mecze
Typy
Value Bets
Generator