10.09.2026

1 - 1

Zakończony
Roma
Roma
DDWDW
Jesús Gil Manzano
4.73
0.16

Statystyki meczu

FenerbahçeRoma
42%

Posiadanie piłki

58%
11

Strzały

8
x
x
5

Strzały celne

3
x
x
3

Stworzone duże szanse

1
x
x
1

Rzuty rożne

3
x
x
12

Faule

19
x
x
1

Spalone

0
x
x
83%

Skuteczność podań

90%
x
x
4

Żółte kartki

2
x
x

Wydarzenia meczu

RomaFenerbahçe
2. połowa

87'

Marten de Roon Donyell Malen

86'

Bryan Cristante 

84'

İsmail Yüksek

74'

Leonardo Balerdi Gianluca Mancini

74'

Nahuel MolinaDevyne Rensch 

74'

Rodrigo MoraMatías Soulé

72'

Oğuz AydınKerem Aktürkoğlu

72'

Romelu LukakuVedat Muriqi

71'

Mert Müldür

69'

Kerem Aktürkoğlu

62'

Levent MercanBartuğ Elmaz

53'

Niccolò PisilliManu Koné

51'

Archie Brown

48'

1-1
Archie BrownMason Greenwood

47'

Devyne Rensch 
1. połowa

39'

0-1
Bryan Cristante Donyell Malen

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Fenerbahçe

Fenerbahçe

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Roma

Roma

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Fenerbahçe

Fenerbahçe

Fenerbahçe

1

Rozegrane mecze

Roma

0

Wygrane FEN

1

Remisy

0

Wygrane ROM

Roma

Roma

Statystyki H2H

Śr. goli

2.00

1 meczów

Gospodarz1.00
x
Gość1.00
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

100%

1 meczów

Gospodarz1/1
x
Gość1/1
x

Ost. 5: 1/1 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Roma i Fenerbahçe strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Fenerbahçe0.00Gole / Mecz
x

FEN U siebie

Roma0.00Gole / Mecz
x

ROM Na wyjeździe

Strzelone na mecz
FenerbahçeFEN
RomaROM
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez FEN i ROM.

Gole stracone przez drużynę

Roma i Fenerbahçe tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Fenerbahçe0.00Stracone / Mecz
x

FEN U siebie

Roma0.00Stracone / Mecz
x

ROM Na wyjeździe

Stracone na mecz
FenerbahçeFEN
RomaROM
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez FEN i ROM.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
FenerbahçeFEN
RomaROM
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
FenerbahçeFEN
RomaROM
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

FenerbahçeRoma

Śr. łączne rzuty rożne

Fenerbahçe

Fenerbahçe - Rożne zdobyte

Roma

Roma - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
FenerbahçeFEN
RomaROM
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

FenerbahçeRoma

Śr. łączne kartki

Fenerbahçe

Fenerbahçe - Kartki zdobyte

Roma

Roma - Kartki zdobyte

Kartki
FenerbahçeFEN
RomaROM
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

FenerbahçeRoma

Śr. łączne strzały

26.20/ Mecz
x

Śr. ligi 24.80

Średnia

Fenerbahçe

Fenerbahçe - Strzały celne

6.40/ Mecz
x

Śr. ligi 4.85

Bardzo dobra

Roma

Roma - Strzały celne

6.80/ Mecz
x

Śr. ligi 4.85

Bardzo dobra

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Fenerbahçe vs Roma Statystyki i H2H - Champions League, 10 września 2026

Fenerbahçe podejmuje Roma w czwartek 10 września w rozgrywkach Champions League. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Roma zdobyli 9 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 1 spotkaniach Fenerbahçe i Roma zmierzyły się 1 raz: Fenerbahçe wygrał 0, Roma 0, przy 1 remis. Over 2.5 padło w 0% ich meczów, a BTTS w 100% spotkań między Fenerbahçe a Roma. Fenerbahçe strzelają średnio 1.60 gola na mecz, a Roma 2.50.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Champions League.

Fenerbahçe vs Roma mają niski potencjał strzelecki?

Fenerbahçe vs Roma mają niski potencjał strzelecki — średnio 2.00 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 0% meczów, a BTTS w 100%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Fenerbahçe strzelają średnio 1.60 gola i tracą 1.00 na mecz, a Roma strzelają 2.50 i tracą 0.50. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Fenerbahçe vs Roma?

Fenerbahçe i Roma zmierzyły się 1 raz we wszystkich rozgrywkach. Fenerbahçe wygrał 0, Roma wygrał 0, a 1 mecz zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 0% spotkań H2H. Ostatni mecz: - (-). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Fenerbahçe vs Roma?

Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Champions League.

Tabela Champions League

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
2200+76
2
2200+76
3
2200+76
4
2200+56
5
2200+46
6
2200+46
7
2200+46
8
2200+26
9
2200+26
10
2110+54
11
2110+24
12
2101+23
13
2101+23
14
2101+13
15
2101+13
16
210103
17
210103
18
210103
19
2101-13
20
2101-13
21
2101-23
22
2101-23
23
2101-33
24
2101-43
25
2011-11
26
2011-11
27
2011-21
28
2011-61
29
2002-20
30
2002-30
31
2002-30
32
2002-30
33
2002-40
34
2002-40
35
2002-50
36
2002-80
Mecze
Typy
Value Bets
Generator