Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Forest Green Rovers

Forest Green Rovers

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Chesham United

Chesham United

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Forest Green Rovers

Forest Green Rovers

Forest Green Rovers

1

Rozegrane mecze

Chesham United

0

Wygrane FGR

1

Remisy

0

Wygrane CHE

Chesham United

Chesham United

Statystyki H2H

Śr. goli

0.00

1 meczów

Gospodarz0.00
x
Gość0.00
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

0%

1 meczów

Gospodarz0/1
x
Gość0/1
x

Ost. 5: 0/1 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Chesham United i Forest Green Rovers strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Forest Green Rovers0.00Gole / Mecz
x

FGR U siebie

Chesham United0.00Gole / Mecz
x

CHE Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Forest Green RoversFGR
Chesham UnitedCHE
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez FGR i CHE.

Gole stracone przez drużynę

Chesham United i Forest Green Rovers tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Forest Green Rovers0.00Stracone / Mecz
x

FGR U siebie

Chesham United0.00Stracone / Mecz
x

CHE Na wyjeździe

Stracone na mecz
Forest Green RoversFGR
Chesham UnitedCHE
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez FGR i CHE.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Forest Green RoversFGR
Chesham UnitedCHE
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Forest Green RoversFGR
Chesham UnitedCHE
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Forest Green RoversChesham United

Śr. łączne rzuty rożne

Forest Green Rovers

Forest Green Rovers - Rożne zdobyte

Chesham United

Chesham United - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Forest Green RoversFGR
Chesham UnitedCHE
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Forest Green RoversChesham United

Śr. łączne kartki

Forest Green Rovers

Forest Green Rovers - Kartki zdobyte

Chesham United

Chesham United - Kartki zdobyte

Kartki
Forest Green RoversFGR
Chesham UnitedCHE
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Forest Green RoversChesham United

Śr. łączne strzały

17.70/ Mecz
x

Śr. ligi 3.40

Bardzo dobra

Forest Green Rovers

Forest Green Rovers - Strzały celne

5.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.74

Bardzo dobra

Chesham United

Chesham United - Strzały celne

3.20/ Mecz
x

Śr. ligi 0.74

Bardzo dobra

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Forest Green Rovers vs Chesham United Statystyki i H2H - FA Cup, 20 października 2026

Forest Green Rovers podejmuje Chesham United w wtorek 20 października w rozgrywkach FA Cup. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 0 zwycięstw i 3 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Chesham United zdobyli 7 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 1 spotkaniach Forest Green Rovers i Chesham United zmierzyły się 1 raz: Forest Green Rovers wygrał 0, Chesham United 0, przy 1 remis. Over 2.5 padło w 0% ich meczów, a BTTS w 0% spotkań między Forest Green Rovers a Chesham United. Forest Green Rovers strzelają średnio 1.40 gola na mecz, a Chesham United 1.90.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi FA Cup.

Forest Green Rovers vs Chesham United mają niski potencjał strzelecki?

Forest Green Rovers vs Chesham United mają niski potencjał strzelecki — średnio 0.00 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 0% meczów, a BTTS w 0%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Forest Green Rovers strzelają średnio 1.40 gola i tracą 1.60 na mecz, a Chesham United strzelają 1.90 i tracą 1.50. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Forest Green Rovers vs Chesham United?

Forest Green Rovers i Chesham United zmierzyły się 1 raz we wszystkich rozgrywkach. Forest Green Rovers wygrał 0, Chesham United wygrał 0, a 1 mecz zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 0% spotkań H2H. Ostatni mecz: Chesham United 0-0 Forest Green Rovers (17 października 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Forest Green Rovers vs Chesham United?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Poniżej 0.5 gola w meczu (100%) i Poniżej 1.5 gola w meczu (100%). Najlepszy typ na gole drużyny: Forest Green Rovers poniżej 0.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi FA Cup.

#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
Mecze
Typy
Value Bets
Generator