Typy na Guadalajara vs Necaxa

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

58

Premium feature

Kursy-19.36% EV1.40

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Guadalajara

Guadalajara

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Necaxa

Necaxa

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Guadalajara

Guadalajara

Guadalajara

19

Rozegrane mecze

Necaxa

11

Wygrane GUA

5

Remisy

3

Wygrane NXA

Necaxa

Necaxa

Statystyki H2H

Śr. goli

2.74

19 meczów

Gospodarz1.74
x
Gość1.00
x

Trend z ostatnich 5

+0.3 Wzrost

BTTS

53%

19 meczów

Gospodarz16/19
x
Gość11/19
x

Ost. 5: 3/5 BTTS

Wzrost

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Guadalajara
Funkcja Premium

100%

19/19

Necaxa
Funkcja Premium

95%

18/19

GuadalajaraNecaxa
Funkcja Premium

95%

18/19

Widzisz 2 z 20 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Necaxa i Guadalajara strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Guadalajara0.00Gole / Mecz
x

GUA U siebie

Necaxa0.00Gole / Mecz
x

NXA Na wyjeździe

Strzelone na mecz
GuadalajaraGUA
NecaxaNXA
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez GUA i NXA.

Gole stracone przez drużynę

Necaxa i Guadalajara tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Guadalajara0.00Stracone / Mecz
x

GUA U siebie

Necaxa0.00Stracone / Mecz
x

NXA Na wyjeździe

Stracone na mecz
GuadalajaraGUA
NecaxaNXA
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez GUA i NXA.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
GuadalajaraGUA
NecaxaNXA
Średnia
Powyżej 0.5
93%
93%
93%
Powyżej 1.5
82%
84%
83%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
GuadalajaraGUA
NecaxaNXA
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

GuadalajaraNecaxa

Śr. łączne rzuty rożne

Guadalajara

Guadalajara - Rożne zdobyte

Necaxa

Necaxa - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
GuadalajaraGUA
NecaxaNXA
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

GuadalajaraNecaxa

Śr. łączne kartki

Guadalajara

Guadalajara - Kartki zdobyte

Necaxa

Necaxa - Kartki zdobyte

Kartki
GuadalajaraGUA
NecaxaNXA
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

GuadalajaraNecaxa

Śr. łączne strzały

30.35/ Mecz
x

Śr. ligi 29.52

Średnia

Guadalajara

Guadalajara - Strzały celne

5.60/ Mecz
x

Śr. ligi 4.96

Dobra

Necaxa

Necaxa - Strzały celne

4.30/ Mecz
x

Śr. ligi 4.96

Zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Guadalajara vs Necaxa Statystyki i H2H - Liga MX, 21 października 2026

Guadalajara podejmuje Necaxa w środa 21 października w rozgrywkach Liga MX. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 3 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Necaxa zdobyli zaledwie 1 punkt w ostatnich 5 meczach, z 0 zwycięstw.

W ostatnich 19 spotkaniach Guadalajara i Necaxa zmierzyły się 19 razy: Guadalajara wygrał 11, Necaxa 3, przy 5 remisów. Over 2.5 padło w 58% ich meczów, a BTTS w 53% spotkań między Guadalajara a Necaxa. Guadalajara strzelają średnio 1.80 gola na mecz, a Necaxa 1.10.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Liga MX.

Guadalajara vs Necaxa mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Guadalajara vs Necaxa mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.74 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 58% meczów, a BTTS w 53%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Guadalajara strzelają średnio 1.80 gola i tracą 1.00 na mecz, a Necaxa strzelają 1.10 i tracą 2.30. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Guadalajara vs Necaxa?

Guadalajara i Necaxa zmierzyły się 19 razy we wszystkich rozgrywkach. Guadalajara wygrał 11, Necaxa wygrał 3, a 5 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 58% spotkań H2H. Ostatni mecz: Necaxa 0-0 Guadalajara (23 kwietnia 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Guadalajara vs Necaxa?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (93%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (83%). Najlepszy typ na gole drużyny: Guadalajara powyżej 0.5 gola (87%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Liga MX.

Tabela Liga MX

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
10631+1121
2
12633+121
3
11623+1020
4
12552+720
5
11623+220
6
11533+318
7
11524+117
8
12516+116
9
11443+116
10
12444-116
11
12444-116
12
10424+214
13
12354-214
14
11344+413
15
11335-512
16
12255-611
17
12237-109
18
11119-184

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Guadalajara Zwycięstwo

1.40

Necaxa Zwycięstwo

6.80

Remis

5.18
93

Powyżej 0.5 Goli

?
83

Powyżej 1.5 Goli

?

Powyżej 2.5 Goli

?

Powyżej 3.5 Goli

?

Obie Drużyny Strzelą

?

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

?
Mecze
Typy
Value Bets
Generator