15.09.2021

1 - 1

Zakończony
Horațiu Mircea Feșnic
4.81
0.13

Statystyki meczu

Inter U19Real Madrid U19
41%

Posiadanie piłki

59%
1

Strzały celne

8
x
x
3

Rzuty rożne

10
x
x
4

Żółte kartki

3
x
x
0

Czerwone kartki

0
x
x

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Inter U19

Inter U19

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Real Madrid U19

Real Madrid U19

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Inter U19

Inter U19

Inter U19

3

Rozegrane mecze

Real Madrid U19

0

Wygrane INT

1

Remisy

2

Wygrane RMA

Real Madrid U19

Real Madrid U19

Statystyki H2H

Śr. goli

2.67

3 meczów

Gospodarz0.67
x
Gość2.00
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

67%

3 meczów

Gospodarz2/3
x
Gość3/3
x

Ost. 5: 2/3 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

RMA i INT strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Inter U190.00Gole / Mecz
x

INT U siebie

Real Madrid U190.00Gole / Mecz
x

RMA Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Inter U19INT
Real Madrid U19RMA
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez INT i RMA.

Gole stracone przez drużynę

RMA i INT tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Inter U190.00Stracone / Mecz
x

INT U siebie

Real Madrid U190.00Stracone / Mecz
x

RMA Na wyjeździe

Stracone na mecz
Inter U19INT
Real Madrid U19RMA
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez INT i RMA.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Inter U19INT
Real Madrid U19RMA
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Inter U19INT
Real Madrid U19RMA
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Inter U19Real Madrid U19

Śr. łączne rzuty rożne

Inter U19

Inter U19 - Rożne zdobyte

Real Madrid U19

Real Madrid U19 - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Inter U19INT
Real Madrid U19RMA
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Inter U19Real Madrid U19

Śr. łączne kartki

Inter U19

Inter U19 - Kartki zdobyte

Real Madrid U19

Real Madrid U19 - Kartki zdobyte

Kartki
Inter U19INT
Real Madrid U19RMA
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Inter U19Real Madrid U19

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 18.20

Bardzo zła

Inter U19

Inter U19 - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.68

Bardzo zła

Real Madrid U19

Real Madrid U19 - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.68

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Inter U19 vs Real Madrid U19 — statystyki, typy i H2H — UEFA Youth League, 15 września 2021

Inter U19 podejmuje Real Madrid U19 w środa 15 września w rozgrywkach UEFA Youth League. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 3 zwycięstwa i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy Real Madrid U19 zdobyli 11 punktów w ostatnich 5 meczach, z 3 zwycięstwa.

W ostatnich 3 spotkaniach Inter U19 i Real Madrid U19 zmierzyły się 3 razy: Inter U19 wygrał 0, Real Madrid U19 2, przy 1 remis. Over 2.5 padło w 67% ich meczów, a BTTS w 67% spotkań między Inter U19 a Real Madrid U19.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi UEFA Youth League.

Inter U19 vs Real Madrid U19 mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Inter U19 vs Real Madrid U19 mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.67 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 67% meczów, a BTTS w 67%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Inter U19 strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Real Madrid U19 strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Inter U19 vs Real Madrid U19?

Inter U19 i Real Madrid U19 zmierzyły się 3 razy we wszystkich rozgrywkach. Inter U19 wygrał 0, Real Madrid U19 wygrał 2, a 1 mecz zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 67% spotkań H2H. Ostatni mecz: Inter U19 0-3 Real Madrid U19 (19 sierpnia 2020). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Inter U19 vs Real Madrid U19?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (100%). Najlepszy typ na gole drużyny: Inter U19 poniżej 1.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi UEFA Youth League.

UEFA Youth League

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
6402+512
2
1100+23
3
6321+511
4
6501+1015
5
6420+914
6
6501+315
7
6411+513
8
6321+311
9
6510+1116
10
6321+511
11
1100+13
12
6312+510
13
6312+710
14
6411+1113
15
6312+310
16
6321+711
17
6411+413
18
6321+611
19
6312+110
20
6213-37
21
6213-17
22
6303+99
23
6114-94
24
6312-110
25
1100+13
26
6222+18
27
6312-110
28
1100+13
29
6105-93
30
6015-131
31
6105-123
32
6015-111
33
6015-81
34
6006-170
35
6024-72
36
6006-180
37
1100+13
38
1100+13
39
1100+13
40
1100+13
41
1001-10
42
1001-10
43
1001-10
44
1001-10
45
1001-20
46
1001-10
47
1001-10
48
1001-10
Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator