Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Lusitania FC Lourosa

Lusitania FC Lourosa

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

União de Leiria

União de Leiria

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Lusitania FC Lourosa

Lusitania FC Lourosa

Lusitania FC Lourosa

2

Rozegrane mecze

União de Leiria

0

Wygrane LLFC

2

Remisy

0

Wygrane UDL

União de Leiria

União de Leiria

Statystyki H2H

Śr. goli

1.00

2 meczów

Gospodarz0.50
x
Gość0.50
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

50%

2 meczów

Gospodarz1/2
x
Gość1/2
x

Ost. 5: 1/2 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

União de Leiria i Lusitania FC Lourosa strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Lusitania FC Lourosa0.00Gole / Mecz
x

LLFC U siebie

União de Leiria0.00Gole / Mecz
x

UDL Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Lusitania FC LourosaLLFC
União de LeiriaUDL
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez LLFC i UDL.

Gole stracone przez drużynę

União de Leiria i Lusitania FC Lourosa tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Lusitania FC Lourosa0.00Stracone / Mecz
x

LLFC U siebie

União de Leiria0.00Stracone / Mecz
x

UDL Na wyjeździe

Stracone na mecz
Lusitania FC LourosaLLFC
União de LeiriaUDL
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez LLFC i UDL.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Lusitania FC LourosaLLFC
União de LeiriaUDL
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Lusitania FC LourosaLLFC
União de LeiriaUDL
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Lusitania FC LourosaUnião de Leiria

Śr. łączne rzuty rożne

Lusitania FC Lourosa

Lusitania FC Lourosa - Rożne zdobyte

União de Leiria

União de Leiria - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Lusitania FC LourosaLLFC
União de LeiriaUDL
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Lusitania FC LourosaUnião de Leiria

Śr. łączne kartki

Lusitania FC Lourosa

Lusitania FC Lourosa - Kartki zdobyte

União de Leiria

União de Leiria - Kartki zdobyte

Kartki
Lusitania FC LourosaLLFC
União de LeiriaUDL
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Lusitania FC LourosaUnião de Leiria

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 26.10

Bardzo zła

Lusitania FC Lourosa

Lusitania FC Lourosa - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.19

Bardzo zła

União de Leiria

União de Leiria - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.19

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Lusitania FC Lourosa vs União de Leiria Statystyki i H2H - Liga Portugal 2, 27 grudnia 2026

Lusitania FC Lourosa podejmuje União de Leiria w niedziela 27 grudnia w rozgrywkach Liga Portugal 2. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 4 zwycięstwa i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy União de Leiria zdobyli 10 punktów w ostatnich 5 meczach, z 3 zwycięstwa.

W ostatnich 2 spotkaniach Lusitania FC Lourosa i União de Leiria zmierzyły się 2 razy: Lusitania FC Lourosa wygrał 0, União de Leiria 0, przy 2 remisy. Over 2.5 padło w 0% ich meczów, a BTTS w 50% spotkań między Lusitania FC Lourosa a União de Leiria.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Liga Portugal 2.

Lusitania FC Lourosa vs União de Leiria mają niski potencjał strzelecki?

Lusitania FC Lourosa vs União de Leiria mają niski potencjał strzelecki — średnio 1.00 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 0% meczów, a BTTS w 50%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Lusitania FC Lourosa strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a União de Leiria strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Lusitania FC Lourosa vs União de Leiria?

Lusitania FC Lourosa i União de Leiria zmierzyły się 2 razy we wszystkich rozgrywkach. Lusitania FC Lourosa wygrał 0, União de Leiria wygrał 0, a 2 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 0% spotkań H2H. Ostatni mecz: União de Leiria 0-0 Lusitania FC Lourosa (05 kwietnia 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Lusitania FC Lourosa vs União de Leiria?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (50%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (50%). Najlepszy typ na gole drużyny: Lusitania FC Lourosa poniżej 1.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Liga Portugal 2.

Tabela Liga Portugal 2

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
7520+717
2
7502+415
3
7421+714
4
7412+713
5
7412+313
6
7403012
7
7403+212
8
7322+111
9
7313+110
10
7313+110
11
7313-110
12
7232+19
13
7214-87
14
7133-26
15
7133-36
16
7124-45
17
7124-85
18
7016-81
Mecze
Typy
Value Bets
Generator