Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Mallorca

Mallorca

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Cádiz

Cádiz

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Mallorca

Mallorca

Mallorca

9

Rozegrane mecze

Cádiz

3

Wygrane MLL

5

Remisy

1

Wygrane CAD

Cádiz

Cádiz

Statystyki H2H

Śr. goli

1.67

9 meczów

Gospodarz0.89
x
Gość0.78
x

Trend z ostatnich 5

+0.3 Wzrost

BTTS

56%

9 meczów

Gospodarz7/9
x
Gość6/9
x

Ost. 5: 3/5 BTTS

Wzrost

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

CAD i MLL strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Mallorca0.00Gole / Mecz
x

MLL U siebie

Cádiz0.00Gole / Mecz
x

CAD Na wyjeździe

Strzelone na mecz
MallorcaMLL
CádizCAD
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez MLL i CAD.

Gole stracone przez drużynę

CAD i MLL tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Mallorca0.00Stracone / Mecz
x

MLL U siebie

Cádiz0.00Stracone / Mecz
x

CAD Na wyjeździe

Stracone na mecz
MallorcaMLL
CádizCAD
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez MLL i CAD.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
MallorcaMLL
CádizCAD
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
MallorcaMLL
CádizCAD
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

MallorcaCádiz

Śr. łączne rzuty rożne

Mallorca

Mallorca - Rożne zdobyte

Cádiz

Cádiz - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
MallorcaMLL
CádizCAD
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

MallorcaCádiz

Śr. łączne kartki

Mallorca

Mallorca - Kartki zdobyte

Cádiz

Cádiz - Kartki zdobyte

Kartki
MallorcaMLL
CádizCAD
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

MallorcaCádiz

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 24.24

Bardzo zła

Mallorca

Mallorca - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.97

Bardzo zła

Cádiz

Cádiz - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.97

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Mallorca vs Cádiz — statystyki, typy i H2H — La Liga 2, 01 listopada 2026

Mallorca podejmuje Cádiz w niedziela 1 listopada w rozgrywkach La Liga 2. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 3 zwycięstwa i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy Cádiz zdobyli 6 punktów w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

W ostatnich 9 spotkaniach Mallorca i Cádiz zmierzyły się 9 razy: Mallorca wygrał 3, Cádiz 1, przy 5 remisów. Over 2.5 padło w 11% ich meczów, a BTTS w 56% spotkań między Mallorca a Cádiz.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi La Liga 2.

Mallorca vs Cádiz mają niski potencjał strzelecki?

Mallorca vs Cádiz mają niski potencjał strzelecki — średnio 1.67 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 11% meczów, a BTTS w 56%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Mallorca strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Cádiz strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Mallorca vs Cádiz?

Mallorca i Cádiz zmierzyły się 9 razy we wszystkich rozgrywkach. Mallorca wygrał 3, Cádiz wygrał 1, a 5 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 11% spotkań H2H. Ostatni mecz: Cádiz 1-1 Mallorca (28 kwietnia 2024). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Mallorca vs Cádiz?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (89%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (67%). Najlepszy typ na gole drużyny: Mallorca poniżej 1.5 gola (89%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi La Liga 2.

#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
3210+47
2
3210+27
3
3210+27
4
3210+27
5
3201+26
6
3201+36
7
320106
8
320106
9
3120+15
10
311104
11
311104
12
3111+24
13
3111+14
14
311104
15
3102+13
16
3102+13
17
303003
18
3102-23
19
3012-31
20
3012-41
21
3003-30
22
3003-90
Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator