Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Manchester United

Manchester United

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Roma

Roma

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Manchester United

Manchester United

Manchester United

2

Rozegrane mecze

Roma

1

Wygrane MUN

0

Remisy

1

Wygrane ROM

Roma

Roma

Statystyki H2H

Śr. goli

6.50

2 meczów

Gospodarz4.00
x
Gość2.50
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

100%

2 meczów

Gospodarz2/2
x
Gość2/2
x

Ost. 5: 2/2 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Roma i Manchester United strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Manchester United0.00Gole / Mecz
x

MUN U siebie

Roma0.00Gole / Mecz
x

ROM Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Manchester UnitedMUN
RomaROM
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez MUN i ROM.

Gole stracone przez drużynę

Roma i Manchester United tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Manchester United0.00Stracone / Mecz
x

MUN U siebie

Roma0.00Stracone / Mecz
x

ROM Na wyjeździe

Stracone na mecz
Manchester UnitedMUN
RomaROM
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez MUN i ROM.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Manchester UnitedMUN
RomaROM
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Manchester UnitedMUN
RomaROM
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Manchester UnitedRoma

Śr. łączne rzuty rożne

Manchester United

Manchester United - Rożne zdobyte

Roma

Roma - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Manchester UnitedMUN
RomaROM
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Manchester UnitedRoma

Śr. łączne kartki

Manchester United

Manchester United - Kartki zdobyte

Roma

Roma - Kartki zdobyte

Kartki
Manchester UnitedMUN
RomaROM
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Manchester UnitedRoma

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 24.38

Bardzo zła

Manchester United

Manchester United - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.76

Bardzo zła

Roma

Roma - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.76

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Manchester United vs Roma Statystyki i H2H - Champions League, 03 listopada 2026

Manchester United podejmuje Roma w wtorek 3 listopada w rozgrywkach Champions League. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 1 zwycięstwo i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Roma zdobyli 9 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 2 spotkaniach Manchester United i Roma zmierzyły się 2 razy: Manchester United wygrał 1, Roma 1, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 100% ich meczów, a BTTS w 100% spotkań między Manchester United a Roma.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Champions League.

Manchester United vs Roma mają wysoki potencjał strzelecki?

Manchester United vs Roma mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 6.50 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 100% meczów, a BTTS w 100%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Manchester United strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Roma strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Manchester United vs Roma?

Manchester United i Roma zmierzyły się 2 razy we wszystkich rozgrywkach. Manchester United wygrał 1, Roma wygrał 1, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 100% spotkań H2H. Ostatni mecz: Roma 3-2 Manchester United (06 maja 2021). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Manchester United vs Roma?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (100%). Najlepszy typ na gole drużyny: Manchester United powyżej 0.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Champions League.

Champions League

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
2200+76
2
2200+46
3
2200+46
4
2110+54
5
1100+53
6
1100+33
7
2101+23
8
1100+23
9
1100+23
10
2101+13
11
1100+13
12
1100+13
13
2101+13
14
1100+13
15
1100+13
16
1100+13
17
1100+13
18
210103
19
2101-13
20
2101-23
21
2101-23
22
101001
23
101001
24
101001
25
2011-11
26
2011-21
27
1001-10
28
2002-20
29
1001-20
30
2002-30
31
2002-30
32
2002-40
33
1001-40
34
2002-50
35
1001-50
36
1001-50
Mecze
Typy
Value Bets
Generator