21.10.2020

1 - 0

Zakończony
Daniele Orsato
5.03
0.1

Statystyki meczu

Olympiacos F.C.Olympique Marseille
50%

Posiadanie piłki

50%
11

Strzały

10
x
x
3

Strzały celne

2
x
x
2

Rzuty rożne

3
x
x
13

Faule

14
x
x
7

Spalone

1
x
x
81%

Skuteczność podań

81%
x
x
1

Żółte kartki

0
x
x
0

Czerwone kartki

0
x
x

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Olympiacos F.C.

Olympiacos F.C.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Olympique Marseille

Olympique Marseille

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Olympiacos F.C.

Olympiacos F.C.

Olympiacos F.C.

2

Rozegrane mecze

Olympique Marseille

1

Wygrane OLY

0

Remisy

1

Wygrane OM

Olympique Marseille

Olympique Marseille

Statystyki H2H

Śr. goli

2.00

2 meczów

Gospodarz1.00
x
Gość1.00
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

50%

2 meczów

Gospodarz2/2
x
Gość1/2
x

Ost. 5: 1/2 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

OM i OLY strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Olympiacos F.C.0.00Gole / Mecz
x

OLY U siebie

Olympique Marseille0.00Gole / Mecz
x

OM Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Olympiacos F.C.OLY
Olympique MarseilleOM
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez OLY i OM.

Gole stracone przez drużynę

OM i OLY tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Olympiacos F.C.0.00Stracone / Mecz
x

OLY U siebie

Olympique Marseille0.00Stracone / Mecz
x

OM Na wyjeździe

Stracone na mecz
Olympiacos F.C.OLY
Olympique MarseilleOM
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez OLY i OM.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Olympiacos F.C.OLY
Olympique MarseilleOM
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Olympiacos F.C.OLY
Olympique MarseilleOM
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Olympiacos F.C.Olympique Marseille

Śr. łączne rzuty rożne

Olympiacos F.C.

Olympiacos F.C. - Rożne zdobyte

Olympique Marseille

Olympique Marseille - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Olympiacos F.C.OLY
Olympique MarseilleOM
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Olympiacos F.C.Olympique Marseille

Śr. łączne kartki

Olympiacos F.C.

Olympiacos F.C. - Kartki zdobyte

Olympique Marseille

Olympique Marseille - Kartki zdobyte

Kartki
Olympiacos F.C.OLY
Olympique MarseilleOM
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Olympiacos F.C.Olympique Marseille

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 22.72

Bardzo zła

Olympiacos F.C.

Olympiacos F.C. - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.51

Bardzo zła

Olympique Marseille

Olympique Marseille - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.51

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Olympiacos F.C. vs Olympique Marseille — statystyki, typy i H2H — Champions League, 21 października 2020

Olympiacos F.C. podejmuje Olympique Marseille w środa 21 października w rozgrywkach Champions League. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Olympique Marseille zdobyli 9 punktów w ostatnich 5 meczach, z 3 zwycięstwa.

W ostatnich 2 spotkaniach Olympiacos F.C. i Olympique Marseille zmierzyły się 2 razy: Olympiacos F.C. wygrał 1, Olympique Marseille 1, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 50% ich meczów, a BTTS w 50% spotkań między Olympiacos F.C. a Olympique Marseille.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Champions League.

Olympiacos F.C. vs Olympique Marseille mają niski potencjał strzelecki?

Olympiacos F.C. vs Olympique Marseille mają niski potencjał strzelecki — średnio 2.00 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 50% meczów, a BTTS w 50%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Olympiacos F.C. strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Olympique Marseille strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Olympiacos F.C. vs Olympique Marseille?

Olympiacos F.C. i Olympique Marseille zmierzyły się 2 razy we wszystkich rozgrywkach. Olympiacos F.C. wygrał 1, Olympique Marseille wygrał 1, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 50% spotkań H2H. Ostatni mecz: - (-). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Olympiacos F.C. vs Olympique Marseille?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (100%). Najlepszy typ na gole drużyny: Olympiacos F.C. powyżej 0.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Champions League.

Champions League

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
6411+713
2
6402+712
3
6420+1214
4
6510+1316
5
6510+1216
6
6312+210
7
6501+1015
8
6411+713
9
6231-19
10
6240+410
11
6501+1115
12
6402-112
13
6411+713
14
6411+113
15
6222+78
16
6321+211
17
6303+59
18
621307
19
6123-55
20
6105-83
21
6222-78
22
6222-28
23
6114-94
24
6114-74
25
6015-121
26
6015-91
27
6105-113
28
6105-113
29
6024-92
30
6132-26
31
6033-53
32
6015-81
Mecze
Prognozy
Value Bets
Generator