Typy na Porto vs PSV

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

88

Premium feature

Kursy2.08% EV1.16
78

Premium feature

Kursy-2.50% EV1.25
66

Premium feature

Kursy3.62% EV1.57
65

Premium feature

Kursy0.75% EV1.55

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Porto

Porto

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

PSV

PSV

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Gole strzelone przez drużynę

PSV i Porto strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Porto0.00Gole / Mecz
x

FCP U siebie

PSV0.00Gole / Mecz
x

PSV Na wyjeździe

Strzelone na mecz
PortoFCP
PSVPSV
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez FCP i PSV.

Gole stracone przez drużynę

PSV i Porto tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Porto0.00Stracone / Mecz
x

FCP U siebie

PSV0.00Stracone / Mecz
x

PSV Na wyjeździe

Stracone na mecz
PortoFCP
PSVPSV
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez FCP i PSV.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
PortoFCP
PSVPSV
Średnia
Powyżej 0.5
95%
95%
95%
Powyżej 1.5
90%
87%
88%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
PortoFCP
PSVPSV
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

PortoPSV

Śr. łączne rzuty rożne

Porto

Porto - Rożne zdobyte

PSV

PSV - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
PortoFCP
PSVPSV
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

PortoPSV

Śr. łączne kartki

Porto

Porto - Kartki zdobyte

PSV

PSV - Kartki zdobyte

Kartki
PortoFCP
PSVPSV
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

PortoPSV

Śr. łączne strzały

28.05/ Mecz
x

Śr. ligi 24.80

Dobra

Porto

Porto - Strzały celne

5.70/ Mecz
x

Śr. ligi 4.85

Bardzo dobra

PSV

PSV - Strzały celne

6.60/ Mecz
x

Śr. ligi 4.85

Bardzo dobra

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Porto vs PSV Statystyki i H2H - Champions League, 20 października 2026

Porto podejmuje PSV w wtorek 20 października w rozgrywkach Champions League. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 3 zwycięstwa i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy PSV zdobyli 7 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

Porto strzelają średnio 2.20 gola na mecz, a PSV 2.60.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Champions League.

Porto vs PSV mają wysoki potencjał strzelecki?

Porto vs PSV mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 3.45 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 0% meczów, a BTTS w 0%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Porto strzelają średnio 2.20 gola i tracą 0.90 na mecz, a PSV strzelają 2.60 i tracą 1.20. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Porto vs PSV?

Porto i PSV zmierzyły się 0 razy we wszystkich rozgrywkach. Porto wygrał 0, PSV wygrał 0, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 0% spotkań H2H. Ostatni mecz: - (-). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Porto vs PSV?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (95%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (88%). Najlepszy typ na gole drużyny: Porto powyżej 0.5 gola (85%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Champions League.

Tabela Champions League

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
2200+76
2
2200+76
3
2200+76
4
2200+56
5
2200+46
6
2200+46
7
2200+46
8
2200+26
9
2200+26
10
2110+54
11
2110+24
12
2101+23
13
2101+23
14
2101+13
15
2101+13
16
210103
17
210103
18
210103
19
2101-13
20
2101-13
21
2101-23
22
2101-23
23
2101-33
24
2101-43
25
2011-11
26
2011-11
27
2011-21
28
2011-61
29
2002-20
30
2002-30
31
2002-30
32
2002-30
33
2002-40
34
2002-40
35
2002-50
36
2002-80

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Porto Zwycięstwo

1.71

PSV Zwycięstwo

4.75

Remis

4.71
95

Powyżej 0.5 Goli

1.02
88

Powyżej 1.5 Goli

1.16

Powyżej 2.5 Goli

1.55

Powyżej 3.5 Goli

2.46

Obie Drużyny Strzelą

1.57

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

?
Mecze
Typy
Value Bets
Generator