Nowość

Nowy silnik typów jest już dostępny. Zobacz dzisiejsze typy

22.08.2026

0 - 1

Zakończony
Ivan Kružliak
4.53
0.09

Statystyki meczu

RužomberokBanská Bystrica
56%

Posiadanie piłki

44%
18

Strzały

11
x
x
5

Strzały celne

2
x
x
4

Stworzone duże szanse

1
x
x
5

Rzuty rożne

5
x
x
11

Faule

16
x
x
1

Spalone

0
x
x
81%

Skuteczność podań

76%
x
x
2

Żółte kartki

4
x
x
0

Czerwone kartki

1
x
x

Wydarzenia meczu

Banská BystricaRužomberok
2. połowa

90+3'

Adam BalazDavid Richtarech

90+1'

Tibor SlebodnikNikolas Kubala

90+1'

Viktor Toth

90'

Filip Soucek

89'

0-1
Lubomir Willweber Jakub Povazanec

87'

Martin BacikA. Selecký

87'

Jakub Povazanec

82'

A. TučnýVojtech Hranos

73'

Lubomir Willweber 

71'

Praisegod OkechukwuMichal Duris

65'

M. ChobotJ. Hladík

65'

Patrik JevosDominik Kostka

46'

M. BoďaMatej Koubek

46'

Adam HanesRegő Szánthó

46'

Jakub PovazanecAdrian Sivicek
1. połowa

44'

Samuel Lavrincik

24'

Viktor Toth

Typy na Ružomberok vs Banská Bystrica

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

90

Premium feature

Kursy15.20% EV1.28
83

Premium feature

Kursy-4.55% EV1.15
80

Premium feature

Kursy6.40% EV1.33
77

Premium feature

Kursy4.72% EV1.36

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Ružomberok

Ružomberok

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Banská Bystrica

Banská Bystrica

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Ružomberok

Ružomberok

Ružomberok

9

Rozegrane mecze

Banská Bystrica

3

Wygrane RUZ

3

Remisy

3

Wygrane Ban

Banská Bystrica

Banská Bystrica

Statystyki H2H

Śr. goli

2.56

9 meczów

Gospodarz1.33
x
Gość1.22
x

Trend z ostatnich 5

-0.4 Spadek

BTTS

78%

9 meczów

Gospodarz8/9
x
Gość8/9
x

Ost. 5: 3/5 BTTS

Spadek

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

RužomberokBanská Bystrica

Powyżej 2.5 Kartek

Kartki · Kartki łącznie

100%

9/9

RužomberokBanská Bystrica
Funkcja Premium

100%

9/9

1.10

Kursy

Banská Bystrica
Funkcja Premium

89%

8/9

Ružomberok
Funkcja Premium

89%

8/9

Widzisz 2 z 29 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Banská Bystrica i Ružomberok strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Ružomberok0.00Gole / Mecz
x

RUZ U siebie

Banská Bystrica0.00Gole / Mecz
x

Ban Na wyjeździe

Strzelone na mecz
RužomberokRUZ
Banská BystricaBan
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez RUZ i Ban.

Gole stracone przez drużynę

Banská Bystrica i Ružomberok tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Ružomberok0.00Stracone / Mecz
x

RUZ U siebie

Banská Bystrica0.00Stracone / Mecz
x

Ban Na wyjeździe

Stracone na mecz
RužomberokRUZ
Banská BystricaBan
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez RUZ i Ban.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
RužomberokRUZ
Banská BystricaBan
Średnia
Powyżej 0.5
92%
100%
96%
Powyżej 1.5
84%
95%
90%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
RužomberokRUZ
Banská BystricaBan
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

RužomberokBanská Bystrica

Śr. łączne rzuty rożne

Ružomberok

Ružomberok - Rożne zdobyte

Banská Bystrica

Banská Bystrica - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
RužomberokRUZ
Banská BystricaBan
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

RužomberokBanská Bystrica

Śr. łączne kartki

Ružomberok

Ružomberok - Kartki zdobyte

Banská Bystrica

Banská Bystrica - Kartki zdobyte

Kartki
RužomberokRUZ
Banská BystricaBan
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

RužomberokBanská Bystrica

Śr. łączne strzały

26.65/ Mecz
x

Śr. ligi 28.89

Średnia

Ružomberok

Ružomberok - Strzały celne

3.30/ Mecz
x

Śr. ligi 4.88

Bardzo zła

Banská Bystrica

Banská Bystrica - Strzały celne

3.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.88

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Ružomberok vs Banská Bystrica Statystyki i H2H - Niké Liga, 22 sierpnia 2026

Ružomberok podejmuje Banská Bystrica w sobota 22 sierpnia w rozgrywkach Niké Liga. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Banská Bystrica zdobyli 7 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 9 spotkaniach Ružomberok i Banská Bystrica zmierzyły się 9 razy: Ružomberok wygrał 3, Banská Bystrica 3, przy 3 remisy. Over 2.5 padło w 44% ich meczów, a BTTS w 78% spotkań między Ružomberok a Banská Bystrica. Ružomberok strzelają średnio 1.10 gola na mecz, a Banská Bystrica 0.90.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Niké Liga.

Ružomberok vs Banská Bystrica mają umiarkowany potencjał strzelecki?

Ružomberok vs Banská Bystrica mają umiarkowany potencjał strzelecki — średnio 2.56 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 44% meczów, a BTTS w 78%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Ružomberok strzelają średnio 1.10 gola i tracą 2.20 na mecz, a Banská Bystrica strzelają 0.90 i tracą 2.40. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Ružomberok vs Banská Bystrica?

Ružomberok i Banská Bystrica zmierzyły się 9 razy we wszystkich rozgrywkach. Ružomberok wygrał 3, Banská Bystrica wygrał 3, a 3 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 44% spotkań H2H. Ostatni mecz: Banská Bystrica 0-2 Ružomberok (04 maja 2025). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Ružomberok vs Banská Bystrica?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (96%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (90%). Najlepszy typ na gole drużyny: Ružomberok powyżej 0.5 gola (83%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Niké Liga.

Tabela Niké Liga

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
9720+2323
2
11632+1021
3
10631+621
4
10622+1420
5
10424-514
6
9342+313
7
10415-513
8
10316-1110
9
11236-99
10
11236-109
11
10226-98
12
11065-76

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Ružomberok Zwycięstwo

1.77

Banská Bystrica Zwycięstwo

4.35

Remis

3.60
96

Powyżej 0.5 Goli

1.05
90

Powyżej 1.5 Goli

1.28

Powyżej 2.5 Goli

1.87

Powyżej 3.5 Goli

3.25

Obie Drużyny Strzelą

1.83

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.33
Mecze
Typy
Value Bets
Generator