30.08.2026

0 - 2

Zakończony
Yasin Kol
5.48
0.17

Statystyki meczu

SamsunsporFenerbahçe
58%

Posiadanie piłki

42%
6

Strzały

15
x
x
0

Strzały celne

7
x
x
1

Stworzone duże szanse

4
x
x
1

Rzuty rożne

6
x
x
13

Faule

18
x
x
3

Spalone

2
x
x
90%

Skuteczność podań

86%
x
x
0

Żółte kartki

1
x
x

Wydarzenia meczu

FenerbahçeSamsunspor
2. połowa

86'

Tahsin BülbülSaikuba Jarju

86'

Bartuğ ElmazMattéo Guendouzi

86'

Levent MercanOğuz Aydın

86'

Samed OnurCelil Yüksel

78'

Dorgeles Neneİrfan Can Kahveci

70'

Romelu Lukaku

66'

Afonso SousaYalçın Kayan

64'

İsmail YüksekMason Greenwood

63'

Romelu LukakuVedat Muriqi

49'

0-2
Oğuz Aydınİrfan Can Kahveci

46'

Yunus Emre ÇiftToni Borevković
1. połowa

25'

Thorsten Fink

16'

Antoine SekongoFatih Kaya

3'

0-1
Vedat MuriqiOğuz Aydın

Typy na Samsunspor vs Fenerbahçe

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

90

Premium feature

Kursy10.70% EV1.23
89

Premium feature

Kursy39.73% EV1.57
85

Premium feature

Kursy10.50% EV1.30
78

Premium feature

Kursy-2.50% EV1.25

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Samsunspor

Samsunspor

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Fenerbahçe

Fenerbahçe

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Samsunspor

Samsunspor

Samsunspor

7

Rozegrane mecze

Fenerbahçe

0

Wygrane SAM

4

Remisy

3

Wygrane FEN

Fenerbahçe

Fenerbahçe

Statystyki H2H

Śr. goli

2.14

7 meczów

Gospodarz0.71
x
Gość1.43
x

Trend z ostatnich 5

+0.1 Wzrost

BTTS

43%

7 meczów

Gospodarz3/7
x
Gość5/7
x

Ost. 5: 2/5 BTTS

Spadek

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Fenerbahçe

Remis lub Gość

Podwójna szansa · X2

100%

7/7

1.16

Kursy

Samsunspor

Samsunspor Poniżej 6.5 Rzutów Rożnych

Rożne · Rożne drużyny

100%

7/7

Samsunspor
Funkcja Premium

100%

7/7

Samsunspor
Funkcja Premium

100%

7/7

SamsunsporFenerbahçe
Funkcja Premium

86%

6/7

Widzisz 2 z 16 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Fenerbahçe i Samsunspor strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Samsunspor0.00Gole / Mecz
x

SAM U siebie

Fenerbahçe0.00Gole / Mecz
x

FEN Na wyjeździe

Strzelone na mecz
SamsunsporSAM
FenerbahçeFEN
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez SAM i FEN.

Gole stracone przez drużynę

Fenerbahçe i Samsunspor tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Samsunspor0.00Stracone / Mecz
x

SAM U siebie

Fenerbahçe0.00Stracone / Mecz
x

FEN Na wyjeździe

Stracone na mecz
SamsunsporSAM
FenerbahçeFEN
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez SAM i FEN.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
SamsunsporSAM
FenerbahçeFEN
Średnia
Powyżej 0.5
96%
100%
98%
Powyżej 1.5
96%
83%
90%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
SamsunsporSAM
FenerbahçeFEN
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

SamsunsporFenerbahçe

Śr. łączne rzuty rożne

Samsunspor

Samsunspor - Rożne zdobyte

Fenerbahçe

Fenerbahçe - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
SamsunsporSAM
FenerbahçeFEN
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

SamsunsporFenerbahçe

Śr. łączne kartki

Samsunspor

Samsunspor - Kartki zdobyte

Fenerbahçe

Fenerbahçe - Kartki zdobyte

Kartki
SamsunsporSAM
FenerbahçeFEN
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

SamsunsporFenerbahçe

Śr. łączne strzały

28.45/ Mecz
x

Śr. ligi 27.84

Średnia

Samsunspor

Samsunspor - Strzały celne

4.40/ Mecz
x

Śr. ligi 4.76

Średnia

Fenerbahçe

Fenerbahçe - Strzały celne

7.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.76

Bardzo dobra

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Samsunspor vs Fenerbahçe Statystyki i H2H - Super Lig, 30 sierpnia 2026

Samsunspor podejmuje Fenerbahçe w niedziela 30 sierpnia w rozgrywkach Super Lig. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 0 zwycięstw i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy Fenerbahçe zdobyli zaledwie 4 punkty w ostatnich 5 meczach, z 1 zwycięstwo.

W ostatnich 7 spotkaniach Samsunspor i Fenerbahçe zmierzyły się 7 razy: Samsunspor wygrał 0, Fenerbahçe 3, przy 4 remisy. Over 2.5 padło w 29% ich meczów, a BTTS w 43% spotkań między Samsunspor a Fenerbahçe. Samsunspor strzelają średnio 2.00 gola na mecz, a Fenerbahçe 1.80.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Super Lig.

Samsunspor vs Fenerbahçe mają niski potencjał strzelecki?

Samsunspor vs Fenerbahçe mają niski potencjał strzelecki — średnio 2.14 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 29% meczów, a BTTS w 43%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Samsunspor strzelają średnio 2.00 gola i tracą 1.70 na mecz, a Fenerbahçe strzelają 1.80 i tracą 1.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Samsunspor vs Fenerbahçe?

Samsunspor i Fenerbahçe zmierzyły się 7 razy we wszystkich rozgrywkach. Samsunspor wygrał 0, Fenerbahçe wygrał 3, a 4 mecze zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 29% spotkań H2H. Ostatni mecz: Fenerbahçe 3-2 Samsunspor (08 marca 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Samsunspor vs Fenerbahçe?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (98%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (90%). Najlepszy typ na gole drużyny: Samsunspor powyżej 0.5 gola (89%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Super Lig.

Tabela Super Lig

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
10811+1125
2
10721+1423
3
10712+1622
4
10613+819
5
10451+417
6
10514+1416
7
10514+516
8
10514+216
9
10433+415
10
10424+114
11
10424-614
12
10334-712
13
10325-411
14
10325-611
15
10226-78
16
10226-88
17
10118-164
18
10109-253

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Samsunspor Zwycięstwo

5.84

Fenerbahçe Zwycięstwo

1.60

Remis

4.40
98

Powyżej 0.5 Goli

1.04
90

Powyżej 1.5 Goli

1.23

Powyżej 2.5 Goli

1.72

Powyżej 3.5 Goli

2.75

Obie Drużyny Strzelą

1.72

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.49
Mecze
Typy
Value Bets
Generator