23.08.2026

1 - 0

Zakończony
Iancu Ioan Vasilica
4.35
0.13

Statystyki meczu

Santa ClaraFamalicão
32%

Posiadanie piłki

68%
12

Strzały

9
x
x
2

Strzały celne

3
x
x
2

Stworzone duże szanse

2
x
x
1

Rzuty rożne

9
x
x
16

Faule

16
x
x
2

Spalone

1
x
x
74%

Skuteczność podań

87%
x
x
1

Żółte kartki

3
x
x

Wydarzenia meczu

FamalicãoSanta Clara
2. połowa

88'

Henrique SilvaDjé

88'

Mathis Jangéal

86'

Rudi AlmeidaGeorgios Koutsias

86'

Mathis JangéalPedro Bondo

81'

Tamás SzűcsLéo Realpe

80'

Mathias de Amorim

75'

Léo Realpe

74'

FernandoGonçalo Paciência

74'

Tiago RibeiroDani Borges

65'

Óscar ArandaPedro Santos

62'

BrennerSorriso

62'

Welinton TorrãoVinícius Lopes

46'

Roméo BeneyGil Dias
1. połowa

26'

Vinícius Lopes

22'

1-0
Gonçalo PaciênciaSorriso

Typy na Santa Clara vs Famalicão

Value bety z najwyższą pewnością na ten mecz.

Premium odblokowuje wszystkie typy, rynki i statystyki we wszystkich meczach.

71

Premium feature

Kursy7.92% EV1.52

Ten mecz jest dostępny tylko w Premium.

Przeglądaj darmowe typy na inne mecze

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Santa Clara

Santa Clara

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Famalicão

Famalicão

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Santa Clara

Santa Clara

Santa Clara

17

Rozegrane mecze

Famalicão

7

Wygrane CDSC

1

Remisy

9

Wygrane FCF

Famalicão

Famalicão

Statystyki H2H

Śr. goli

2.12

17 meczów

Gospodarz0.82
x
Gość1.29
x

Trend z ostatnich 5

+0.1 Wzrost

BTTS

29%

17 meczów

Gospodarz10/17
x
Gość11/17
x

Ost. 5: 2/5 BTTS

Wzrost

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Trendy H2H

Santa ClaraFamalicão
Funkcja Premium

94%

16/17

1.11

Kursy

Santa Clara
Funkcja Premium

94%

16/17

Santa ClaraFamalicão
Funkcja Premium

94%

16/17

1.41

Kursy

Widzisz 2 z 27 trendów H2H. Odblokuj pełny podział z Premium.

Gole strzelone przez drużynę

Famalicão i Santa Clara strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Santa Clara0.00Gole / Mecz
x

CDSC U siebie

Famalicão0.00Gole / Mecz
x

FCF Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Santa ClaraCDSC
FamalicãoFCF
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez CDSC i FCF.

Gole stracone przez drużynę

Famalicão i Santa Clara tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Santa Clara0.00Stracone / Mecz
x

CDSC U siebie

Famalicão0.00Stracone / Mecz
x

FCF Na wyjeździe

Stracone na mecz
Santa ClaraCDSC
FamalicãoFCF
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez CDSC i FCF.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Santa ClaraCDSC
FamalicãoFCF
Średnia
Powyżej 0.5
98%
82%
90%
Powyżej 1.5
71%
57%
64%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Santa ClaraCDSC
FamalicãoFCF
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Santa ClaraFamalicão

Śr. łączne rzuty rożne

Santa Clara

Santa Clara - Rożne zdobyte

Famalicão

Famalicão - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Santa ClaraCDSC
FamalicãoFCF
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Santa ClaraFamalicão

Śr. łączne kartki

Santa Clara

Santa Clara - Kartki zdobyte

Famalicão

Famalicão - Kartki zdobyte

Kartki
Santa ClaraCDSC
FamalicãoFCF
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Santa ClaraFamalicão

Śr. łączne strzały

20.45/ Mecz
x

Śr. ligi 24.94

Bardzo zła

Santa Clara

Santa Clara - Strzały celne

2.90/ Mecz
x

Śr. ligi 4.05

Bardzo zła

Famalicão

Famalicão - Strzały celne

4.30/ Mecz
x

Śr. ligi 4.05

Średnia

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Santa Clara vs Famalicão Statystyki i H2H - Liga Portugal, 23 sierpnia 2026

Santa Clara podejmuje Famalicão w niedziela 23 sierpnia w rozgrywkach Liga Portugal. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 1 remis z ostatnich 5 — podczas gdy Famalicão zdobyli 6 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 17 spotkaniach Santa Clara i Famalicão zmierzyły się 17 razy: Santa Clara wygrał 7, Famalicão 9, przy 1 remis. Over 2.5 padło w 35% ich meczów, a BTTS w 29% spotkań między Santa Clara a Famalicão. Santa Clara strzelają średnio 1.20 gola na mecz, a Famalicão 1.10.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Liga Portugal.

Santa Clara vs Famalicão mają niski potencjał strzelecki?

Santa Clara vs Famalicão mają niski potencjał strzelecki — średnio 2.12 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 35% meczów, a BTTS w 29%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Santa Clara strzelają średnio 1.20 gola i tracą 1.20 na mecz, a Famalicão strzelają 1.10 i tracą 1.10. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Santa Clara vs Famalicão?

Santa Clara i Famalicão zmierzyły się 17 razy we wszystkich rozgrywkach. Santa Clara wygrał 7, Famalicão wygrał 9, a 1 mecz zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 35% spotkań H2H. Ostatni mecz: Santa Clara 0-1 Famalicão (18 stycznia 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Santa Clara vs Famalicão?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (90%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (64%). Najlepszy typ na gole drużyny: Santa Clara powyżej 0.5 gola (75%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Liga Portugal.

Tabela Liga Portugal

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
101000+2130
2
10811+1925
3
10631+1221
4
10631+921
5
10622+620
6
10622+320
7
10433+115
8
10424+114
9
10424-414
10
10325-111
11
10244010
12
10244-410
13
1023509
14
10226-128
15
10217-97
16
10217-147
17
10217-147
18
10028-142

Typy ze statystykami

%
Rynek
Kursy

Santa Clara Zwycięstwo

2.64

Famalicão Zwycięstwo

3.08

Remis

3.10
90

Powyżej 0.5 Goli

1.11
64

Powyżej 1.5 Goli

1.50

Powyżej 2.5 Goli

2.58

Powyżej 3.5 Goli

5.00

Obie Drużyny Strzelą

2.06

Powyżej 8.5 Rzutów Rożnych

1.57
Mecze
Typy
Value Bets
Generator