Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Slavia Praha

Slavia Praha

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Arsenal

Arsenal

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Slavia Praha

Slavia Praha

Slavia Praha

3

Rozegrane mecze

Arsenal

0

Wygrane SLA

1

Remisy

2

Wygrane ARS

Arsenal

Arsenal

Statystyki H2H

Śr. goli

3.00

3 meczów

Gospodarz0.33
x
Gość2.67
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

33%

3 meczów

Gospodarz1/3
x
Gość3/3
x

Ost. 5: 1/3 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Arsenal i Slavia Praha strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Slavia Praha0.00Gole / Mecz
x

SLA U siebie

Arsenal0.00Gole / Mecz
x

ARS Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Slavia PrahaSLA
ArsenalARS
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez SLA i ARS.

Gole stracone przez drużynę

Arsenal i Slavia Praha tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Slavia Praha0.00Stracone / Mecz
x

SLA U siebie

Arsenal0.00Stracone / Mecz
x

ARS Na wyjeździe

Stracone na mecz
Slavia PrahaSLA
ArsenalARS
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez SLA i ARS.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Slavia PrahaSLA
ArsenalARS
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Slavia PrahaSLA
ArsenalARS
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Slavia PrahaArsenal

Śr. łączne rzuty rożne

Slavia Praha

Slavia Praha - Rożne zdobyte

Arsenal

Arsenal - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Slavia PrahaSLA
ArsenalARS
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Slavia PrahaArsenal

Śr. łączne kartki

Slavia Praha

Slavia Praha - Kartki zdobyte

Arsenal

Arsenal - Kartki zdobyte

Kartki
Slavia PrahaSLA
ArsenalARS
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Slavia PrahaArsenal

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 24.80

Bardzo zła

Slavia Praha

Slavia Praha - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.85

Bardzo zła

Arsenal

Arsenal - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.85

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Slavia Praha vs Arsenal Statystyki i H2H - Champions League, 04 listopada 2026

Slavia Praha podejmuje Arsenal w środa 4 listopada w rozgrywkach Champions League. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 3 zwycięstwa i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy Arsenal zdobyli 12 punktów w ostatnich 5 meczach, z 4 zwycięstwa.

W ostatnich 3 spotkaniach Slavia Praha i Arsenal zmierzyły się 3 razy: Slavia Praha wygrał 0, Arsenal 2, przy 1 remis. Over 2.5 padło w 67% ich meczów, a BTTS w 33% spotkań między Slavia Praha a Arsenal.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Champions League.

Slavia Praha vs Arsenal mają wysoki potencjał strzelecki?

Slavia Praha vs Arsenal mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 3.00 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 67% meczów, a BTTS w 33%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Slavia Praha strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Arsenal strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Slavia Praha vs Arsenal?

Slavia Praha i Arsenal zmierzyły się 3 razy we wszystkich rozgrywkach. Slavia Praha wygrał 0, Arsenal wygrał 2, a 1 mecz zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 67% spotkań H2H. Ostatni mecz: Slavia Praha 0-3 Arsenal (04 listopada 2025). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Slavia Praha vs Arsenal?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (100%). Najlepszy typ na gole drużyny: Slavia Praha poniżej 1.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Champions League.

Tabela Champions League

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
2200+76
2
2200+76
3
2200+76
4
2200+56
5
2200+46
6
2200+46
7
2200+46
8
2200+26
9
2200+26
10
2110+54
11
2110+24
12
2101+23
13
2101+23
14
2101+13
15
2101+13
16
210103
17
210103
18
210103
19
2101-13
20
2101-13
21
2101-23
22
2101-23
23
2101-33
24
2101-43
25
2011-11
26
2011-11
27
2011-21
28
2011-61
29
2002-20
30
2002-30
31
2002-30
32
2002-30
33
2002-40
34
2002-40
35
2002-50
36
2002-80
Mecze
Typy
Value Bets
Generator