10.09.2026

2 - 3

Zakończony
Lens
Lens
LWLDW
Vasilis Fotias
4.75
0.08

Statystyki meczu

Slavia PrahaLens
37%

Posiadanie piłki

63%
17

Strzały

26
x
x
5

Strzały celne

8
x
x
2

Stworzone duże szanse

4
x
x
6

Rzuty rożne

9
x
x
8

Faule

8
x
x
2

Spalone

0
x
x
72%

Skuteczność podań

82%
x
x
0

Żółte kartki

1
x
x
1

Czerwone kartki

0
x
x

Wydarzenia meczu

LensSlavia Praha
2. połowa

90+3'

2-3
Ruben Aguilar

90+1'

2-2
Florian ThauvinMezian Mesloub

88'

2-1
Danijel Sturm

84'

Ivan SchranzSamuel Isife

82'

Toumani DiakiteWiktor Nowak

76'

Tomas ChoryMojmír Chytil

76'

David Jurásek Oskar Kubiak 

75'

Junior Kadile Abdallah Sima

75'

Florian SotocaAmadou Haidara

73'

1-1
Abdallah SimaOdsonne Édouard

62'

Ruben AguilarMichal Skoras

62'

Odsonne ÉdouardSouleymane Sagnan

62'

Ismaëlo Ganiou

61'

Mezian MesloubFranjo Ivanović

51'

1-0
Danijel SturmSamuel Isife

49'

Mikulas Konecny

46'

Mikulas KonecnyDavid Zima

Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Slavia Praha

Slavia Praha

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Lens

Lens

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Slavia Praha

Slavia Praha

Slavia Praha

1

Rozegrane mecze

Lens

0

Wygrane SLA

0

Remisy

1

Wygrane LEN

Lens

Lens

Statystyki H2H

Śr. goli

5.00

1 meczów

Gospodarz2.00
x
Gość3.00
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

100%

1 meczów

Gospodarz1/1
x
Gość1/1
x

Ost. 5: 1/1 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Lens i Slavia Praha strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Slavia Praha0.00Gole / Mecz
x

SLA U siebie

Lens0.00Gole / Mecz
x

LEN Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Slavia PrahaSLA
LensLEN
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez SLA i LEN.

Gole stracone przez drużynę

Lens i Slavia Praha tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Slavia Praha0.00Stracone / Mecz
x

SLA U siebie

Lens0.00Stracone / Mecz
x

LEN Na wyjeździe

Stracone na mecz
Slavia PrahaSLA
LensLEN
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez SLA i LEN.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Slavia PrahaSLA
LensLEN
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Slavia PrahaSLA
LensLEN
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Slavia PrahaLens

Śr. łączne rzuty rożne

Slavia Praha

Slavia Praha - Rożne zdobyte

Lens

Lens - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Slavia PrahaSLA
LensLEN
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Slavia PrahaLens

Śr. łączne kartki

Slavia Praha

Slavia Praha - Kartki zdobyte

Lens

Lens - Kartki zdobyte

Kartki
Slavia PrahaSLA
LensLEN
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Slavia PrahaLens

Śr. łączne strzały

29.65/ Mecz
x

Śr. ligi 24.80

Bardzo dobra

Slavia Praha

Slavia Praha - Strzały celne

5.20/ Mecz
x

Śr. ligi 4.85

Średnia

Lens

Lens - Strzały celne

6.40/ Mecz
x

Śr. ligi 4.85

Bardzo dobra

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Slavia Praha vs Lens Statystyki i H2H - Champions League, 10 września 2026

Slavia Praha podejmuje Lens w czwartek 10 września w rozgrywkach Champions League. Gospodarze wchodzą w ten mecz w świetnej formie — 3 zwycięstwa i 0 remisów z ostatnich 5 — podczas gdy Lens zdobyli 7 punktów w ostatnich 5 meczach, z 2 zwycięstwa.

W ostatnich 1 spotkaniach Slavia Praha i Lens zmierzyły się 1 raz: Slavia Praha wygrał 0, Lens 1, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 100% ich meczów, a BTTS w 100% spotkań między Slavia Praha a Lens. Slavia Praha strzelają średnio 2.70 gola na mecz, a Lens 2.10.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Champions League.

Slavia Praha vs Lens mają wysoki potencjał strzelecki?

Slavia Praha vs Lens mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 5.00 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 100% meczów, a BTTS w 100%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Slavia Praha strzelają średnio 2.70 gola i tracą 1.10 na mecz, a Lens strzelają 2.10 i tracą 1.40. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Slavia Praha vs Lens?

Slavia Praha i Lens zmierzyły się 1 raz we wszystkich rozgrywkach. Slavia Praha wygrał 0, Lens wygrał 1, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 100% spotkań H2H. Ostatni mecz: - (-). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Slavia Praha vs Lens?

Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Champions League.

Tabela Champions League

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
2200+76
2
2200+76
3
2200+76
4
2200+56
5
2200+46
6
2200+46
7
2200+46
8
2200+26
9
2200+26
10
2110+54
11
2110+24
12
2101+23
13
2101+23
14
2101+13
15
2101+13
16
210103
17
210103
18
210103
19
2101-13
20
2101-13
21
2101-23
22
2101-23
23
2101-33
24
2101-43
25
2011-11
26
2011-11
27
2011-21
28
2011-61
29
2002-20
30
2002-30
31
2002-30
32
2002-30
33
2002-40
34
2002-40
35
2002-50
36
2002-80
Mecze
Typy
Value Bets
Generator