Statystyki drużyny

Ligi
Zakres meczów
Lokalizacja

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, własne zakresy meczów i filtry rozgrywek.

Slovan Bratislava

Slovan Bratislava

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Komárno

Komárno

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Przegląd H2H

Slovan Bratislava

Slovan Bratislava

Slovan Bratislava

5

Rozegrane mecze

Komárno

5

Wygrane SLV

0

Remisy

0

Wygrane Kom

Komárno

Komárno

Statystyki H2H

Śr. goli

4.80

5 meczów

Gospodarz3.60
x
Gość1.20
x

Trend z ostatnich 5

BTTS

80%

5 meczów

Gospodarz5/5
x
Gość4/5
x

Ost. 5: 4/5 BTTS

Śr. rzutów rożnych

Śr. kartek

Gole strzelone przez drużynę

Komárno i Slovan Bratislava strzelają tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Slovan Bratislava0.00Gole / Mecz
x

SLV U siebie

Komárno0.00Gole / Mecz
x

Kom Na wyjeździe

Strzelone na mecz
Slovan BratislavaSLV
KomárnoKom
Powyżej goli drużyny 0.5
Powyżej goli drużyny 1.5
Powyżej goli drużyny 2.5
Bez gola

Odblokuj wskaźniki Powyżej/Poniżej goli i prawdopodobieństwo Bez gola z Premium.

* Statystyki obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez SLV i Kom.

Gole stracone przez drużynę

Komárno i Slovan Bratislava tracą tyle samo goli drużynowych w tym okresie.

Slovan Bratislava0.00Stracone / Mecz
x

SLV U siebie

Komárno0.00Stracone / Mecz
x

Kom Na wyjeździe

Stracone na mecz
Slovan BratislavaSLV
KomárnoKom
Powyżej straconych 0.5
Powyżej straconych 1.5
Powyżej straconych 2.5
Czyste konta

Odblokuj wskaźniki straconych goli i prawdopodobieństwo czystego konta z Premium.

* Dane o golach straconych obejmują ostatnie 10 meczów rozegranych u siebie i na wyjeździe przez SLV i Kom.

Typy goli i BTTS

Odblokuj pełne dane prawdopodobieństwa goli i wskaźniki BTTS z Premium.

Gole
Slovan BratislavaSLV
KomárnoKom
Średnia
Powyżej 0.5
0%
0%
0%
Powyżej 1.5
0%
0%
0%
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
BTTS — Cały mecz
Slovan BratislavaSLV
KomárnoKom
Średnia
Oba zespoły strzelą
Oba zespoły nie strzelą

Statystyki rzutów rożnych

Odblokuj wskaźniki rzutów rożnych, średnie drużyn i historię H2H z Premium.

Slovan BratislavaKomárno

Śr. łączne rzuty rożne

Slovan Bratislava

Slovan Bratislava - Rożne zdobyte

Komárno

Komárno - Rożne zdobyte

Rzuty rożne
Slovan BratislavaSLV
KomárnoKom
Średnia
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5
Powyżej 10.5
Powyżej 11.5
Powyżej 12.5

Statystyki kartek

Odblokuj wskaźniki kartek i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Slovan BratislavaKomárno

Śr. łączne kartki

Slovan Bratislava

Slovan Bratislava - Kartki zdobyte

Komárno

Komárno - Kartki zdobyte

Kartki
Slovan BratislavaSLV
KomárnoKom
Średnia
Powyżej 2.5
Powyżej 3.5
Powyżej 4.5
Powyżej 5.5
Powyżej 6.5

Statystyki strzałów

Odblokuj skuteczność strzałów i prawdopodobieństwa Powyżej/Poniżej z Premium.

Slovan BratislavaKomárno

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 28.97

Bardzo zła

Slovan Bratislava

Slovan Bratislava - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.89

Bardzo zła

Komárno

Komárno - Strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.89

Bardzo zła

Strzały celneŚrednia
Powyżej 6.5
Powyżej 7.5
Powyżej 8.5
Powyżej 9.5

Slovan Bratislava vs Komárno Statystyki i H2H - Niké Liga, 13 lutego 2027

Slovan Bratislava podejmuje Komárno w sobota 13 lutego w rozgrywkach Niké Liga. Gospodarze wchodzą w ten mecz z bilansem 2 zwycięstwa i 2 remisy z ostatnich 5 — podczas gdy Komárno zdobyli zaledwie 3 punkty w ostatnich 5 meczach, z 0 zwycięstw.

W ostatnich 5 spotkaniach Slovan Bratislava i Komárno zmierzyły się 5 razy: Slovan Bratislava wygrał 5, Komárno 0, przy 0 remisów. Over 2.5 padło w 100% ich meczów, a BTTS w 80% spotkań między Slovan Bratislava a Komárno.


Zobacz pełne typy na mecz, statystyki goli i typy ligi Niké Liga.

Slovan Bratislava vs Komárno mają wysoki potencjał strzelecki?

Slovan Bratislava vs Komárno mają wysoki potencjał strzelecki — średnio 4.80 gola na mecz w dostępnych danych. Over 2.5 padło w 100% meczów, a BTTS w 80%, co daje jaśniejszy obraz tendencji bramkowej przed meczem.

Dane drużyn to potwierdzają: Slovan Bratislava strzelają średnio 0.00 gola i tracą 0.00 na mecz, a Komárno strzelają 0.00 i tracą 0.00. Te liczby pomagają ocenić, czy rynki takie jak Over 1.5, Over 2.5, BTTS i gole drużyny mają tu sens.

Jaki jest bilans H2H Slovan Bratislava vs Komárno?

Slovan Bratislava i Komárno zmierzyły się 5 razy we wszystkich rozgrywkach. Slovan Bratislava wygrał 5, Komárno wygrał 0, a 0 meczów zakończyło się remisem. Over 2.5 padło w 100% spotkań H2H. Ostatni mecz: Komárno 1-2 Slovan Bratislava (19 września 2026). Zobacz pełne statystyki H2H.

Jakie są najlepsze typy na Slovan Bratislava vs Komárno?

Na podstawie danych SmartBet, najlepsze rynki 0.5-1.5 gola to Powyżej 0.5 gola w meczu (100%) i Powyżej 1.5 gola w meczu (100%). Najlepszy typ na gole drużyny: Slovan Bratislava powyżej 0.5 gola (100%). Zobacz pełne typy na mecz i typy ligi Niké Liga.

Tabela Niké Liga

Go to league details
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
10820+2426
2
11632+1021
3
11632+521
4
10622+1420
5
10352+314
6
11425-514
7
11425-614
8
11416-1013
9
11236-99
10
11236-109
11
10226-98
12
11065-76
Mecze
Typy
Value Bets
Generator