
Następny mecz
Ligue 1
SOA
08.11.2026

Adiaké
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • Ligue 1
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.05
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.05
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
20%
ZłaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
60%
DobraBTTS
Obie drużyny strzelą
60%
DobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
8%
Bardzo złaCzyste konta
20% meczów
20%
ŚredniaStrzały
Na mecz
4.40
ZłaStrzały celne
Na mecz
2.00
ZłaBez gola
Bez strzelenia gola
40%
ŚredniaRzuty rożne dla
Na mecz
3.00
ŚredniaKartki dla
Na mecz
0.60
Bardzo złaStatystyki drużyny
2026/2027 • Ligue 1
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Adiaké Attacking
2026/27
Legends
Adiaké Defending
2026/27
Legends
Adiaké — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.05
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Adiaké — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.05
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Adiaké strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 3.13

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 1.57

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 1.57
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 0.00

Kartki dla
Śr. ligi 0.00

Kartki przeciw
Śr. ligi 0.00
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 5.48

Śr. strzały celne
Śr. ligi 2.30

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 41.97
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Adiaké 2026/2027 — Ligue 1
Adiaké zajmuje obecnie 14th w Ligue 1 z 4 punktami w 5 meczach (1W 1D 3L). Adiaké strzelił 4 goli i stracił 6 — różnica bramek -2. Średnia 0.8 pkt na mecz plasuje zespół na 14th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Adiaké na SmartBet.
Statystyki goli Adiaké 2026/2027
Adiaké średnio strzela 0.80 i traci 1.20 gola na mecz. Over 2.5 pada w 60% meczów. BTTS w 60% spotkań. U siebie: 0.75 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 2.00 straconych.
Typy i value bety Adiaké 2026/2027
SmartBet generuje typy Adiaké na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (60%), BTTS (60%) oraz gol Adiaké (60%). Skuteczność u siebie: 25% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Ligue 1.
Statystyki BTTS i czystych kont Adiaké 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 60% meczów Adiaké. Czyste konta w 20% spotkań (u siebie 25% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Adiaké 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 40% meczów Adiaké. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 40% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 20%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Ligue 1.
Forma Adiaké 2026/2027
Aktualna forma: LLLDW — 1W 1D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 1D 2L w 4 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Ligue 1.
Najczęściej zadawane pytania - Adiaké 2026/2027
Ile goli strzelił Adiaké w sezonie 2026/2027?
Adiaké strzelił 4 goli w 5 meczach — średnio 0.80 na mecz. Stracił 6 (1.20 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Ligue 1.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Adiaké w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 60% meczów Adiaké — 3 z 5 spotkań w Ligue 1. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Adiaké gra następny mecz?
Następny mecz Adiaké to SOA 08.11.2026 o 15:30 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Adiaké i terminarz Ligue 1.
Jaki jest wskaźnik BTTS Adiaké w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 60% meczów Adiaké (3 z 5 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Ligue 1.
Jaki jest bilans Adiaké u siebie w sezonie 2026/2027?
Adiaké wygrał 1 z 4 meczów u siebie (25%), zremisował 1 i przegrał 2. Średnio strzela 0.75 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Adiaké?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Adiaké — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Ligue 1
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 5 | 3 | 1 | 1 | +3 | 10 | |
2 | 5 | 3 | 1 | 1 | +2 | 10 | |
3 | 5 | 2 | 3 | 0 | +3 | 9 | |
4 | 5 | 3 | 0 | 2 | +3 | 9 | |
5 | 5 | 2 | 2 | 1 | 0 | 8 | |
6 | 5 | 2 | 1 | 2 | 0 | 7 | |
7 | 5 | 2 | 1 | 2 | -1 | 7 | |
8 | 5 | 2 | 1 | 2 | -1 | 7 | |
9 | 5 | 1 | 3 | 1 | +2 | 6 | |
10 | 5 | 1 | 3 | 1 | +1 | 6 | |
11 | 5 | 1 | 3 | 1 | 0 | 6 | |
12 | 5 | 2 | 0 | 3 | -2 | 6 | |
13 | 5 | 1 | 2 | 2 | -1 | 5 | |
14 | 5 | 1 | 1 | 3 | -2 | 4 | |
15 | 5 | 0 | 4 | 1 | -2 | 4 | |
16 | 5 | 0 | 2 | 3 | -5 | 2 |
Informacje o Adiaké
Oficjalna nazwa klubu
Adiaké
Skrót
Kraj
Ivory Coast
Aktualny trener
-
Rok założenia
Stadion
-
Adres stadionu
-
Pojemność stadionu
-
Inne drużyny Ligue 1
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027







