
Podsumowanie sezonu
2016/2017 • Taça De Portugal
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.45
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.45
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
67%
Bardzo dobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
100%
Bardzo dobraBTTS
Obie drużyny strzelą
67%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
0%
Bardzo złaCzyste konta
0% meczów
0%
Bardzo złaStrzały
Na mecz
6.00
ZłaStrzały celne
Na mecz
1.67
ZłaBez gola
Bez strzelenia gola
33%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
4.33
DobraKartki dla
Na mecz
1.00
ZłaStatystyki drużyny
2016/2017 • Taça De Portugal
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Águeda Attacking
2026/27
Legends
Águeda Defending
2026/27
Legends
Águeda — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.45
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Águeda — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.45
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Águeda strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 4.88

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 2.44

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 2.44
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 1.53

Kartki dla
Śr. ligi 0.77

Kartki przeciw
Śr. ligi 0.77
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 9.20

Śr. strzały celne
Śr. ligi 3.71

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 40.33
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Águeda 2016/2017 — Taça De Portugal
Águeda zajmuje obecnie {position}{suffix} w Taça De Portugal z 0 punktami w 3 meczach (2W 0D 1L). Águeda strzelił 5 goli i stracił 6 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Águeda na SmartBet.
Statystyki goli Águeda 2016/2017
Águeda średnio strzela 1.67 i traci 2.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 67% spotkań. U siebie: 2.50 strzelonych · 1.50 straconych. Na wyjeździe: 0.00 strzelonych · 3.00 straconych.
Typy i value bety Águeda 2016/2017
SmartBet generuje typy Águeda na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (67%) oraz gol Águeda (67%). Skuteczność u siebie: 100% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Taça De Portugal.
Statystyki BTTS i czystych kont Águeda 2016/2017
Obie drużyny strzeliły w 67% meczów Águeda. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Águeda 2016/2017
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 33% meczów Águeda. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 33% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Taça De Portugal.
Forma Águeda 2016/2017
Aktualna forma: LLLWW — 2W 0D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 0D 0L w 2 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Taça De Portugal.
Najczęściej zadawane pytania - Águeda 2016/2017
Ile goli strzelił Águeda w sezonie 2016/2017?
Águeda strzelił 5 goli w 3 meczach — średnio 1.67 na mecz. Stracił 6 (2.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Taça De Portugal.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Águeda w sezonie 2016/2017?
Over 2.5 goli pada w 100% meczów Águeda — 3 z 3 spotkań w Taça De Portugal. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Águeda gra następny mecz?
Następny mecz Águeda to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Águeda i terminarz Taça De Portugal.
Jaki jest wskaźnik BTTS Águeda w sezonie 2016/2017?
Obie drużyny strzeliły w 67% meczów Águeda (2 z 3 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Taça De Portugal.
Jaki jest bilans Águeda u siebie w sezonie 2016/2017?
Águeda wygrał 2 z 2 meczów u siebie (100%), zremisował 0 i przegrał 0. Średnio strzela 2.50 i traci 1.50 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Águeda?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Águeda — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Informacje o Águeda
Oficjalna nazwa klubu
Águeda
Skrót
Kraj
Portugal
Aktualny trener
Artur Filipe Bernardes Moreira
Rok założenia
Stadion
Estádio Municipal de Águeda
Adres stadionu
Borralha
Pojemność stadionu
10000
