Alianza Atlético

Alianza Atlético Statystyki 2026 Primera Division

WWLLW

Następny mecz

Primera DivisionPrimera Division
FC Cajamarca

FC Cajamarca

Dzisiaj

Alianza Atlético

Alianza Atlético

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026 • Primera Division

Gole strzelone

/ Mecz
1.53
x

Śr. ligi 1.41

Średnia

Gole stracone

/ Mecz
1.44
x

Śr. ligi 1.41

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

44%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

59%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

69%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

47%

Dobra

Czyste konta

22% meczów

22%

Średnia

Strzały

Na mecz

14.97

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

5.09

Dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

16%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.00

Dobra

Kartki dla

Na mecz

2.38

Średnia

Statystyki drużyny

2026 • Primera Division

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Alianza Atlético Attacking

2026/27

Legends

Alianza Atlético
League average

Alianza Atlético Defending

2026/27

Legends

Alianza Atlético
League average

Alianza Atlético — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.53
x

Śr. ligi 1.41

Średnia

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
51 min
69 min
59 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
81%
88%
84%
Powyżej 1.5 goli drużyny
50%
25%
38%
Powyżej 2.5 goli drużyny
38%
13%
25%
Bez gola
19%
13%
16%

Alianza Atlético — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.44
x

Śr. ligi 1.41

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
90 min
48 min
63 min
Powyżej 0.5 straconych
63%
94%
78%
Powyżej 1.5 straconych
25%
44%
34%
Powyżej 2.5 straconych
6%
38%
22%
Czyste konto
38%
6%
22%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Alianza Atlético strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
12%
16 - 30 min
18%
31 - 45 min
10%
46 - 60 min
22%
61 - 75 min
16%
76 - 90 min
20%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
88%
100%
94%
Powyżej 1.5
63%
88%
75%
Powyżej 2.5
56%
63%
59%
Powyżej 3.5
44%
50%
47%
Powyżej 4.5
25%
19%
22%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
56%
81%
69%
Oba zespoły nie strzelą
44%
19%
31%

Statystyki rzutów rożnych

Alianza Atlético

Śr. łączne rzuty rożne

8.75/ Mecz
x

Śr. ligi 8.89

Średnia

Alianza Atlético

Rzuty rożne dla

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.45

Zła

Alianza Atlético

Rzuty rożne przeciw

4.75/ Mecz
x

Śr. ligi 4.45

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
63%
69%
66%
Powyżej 8.5
50%
44%
47%
Powyżej 9.5
50%
31%
41%
Powyżej 10.5
44%
19%
31%
Powyżej 11.5
13%
6%
9%
Powyżej 12.5
13%
6%
9%

Statystyki kartek

Alianza Atlético

Śr. łączne kartki

4.66/ Mecz
x

Śr. ligi 4.66

Średnia

Alianza Atlético

Kartki dla

2.38/ Mecz
x

Śr. ligi 2.33

Średnia

Alianza Atlético

Kartki przeciw

2.28/ Mecz
x

Śr. ligi 2.33

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
88%
81%
84%
Powyżej 3.5
75%
69%
72%
Powyżej 4.5
44%
44%
44%
Powyżej 5.5
38%
25%
31%
Powyżej 6.5
6%
19%
13%

Statystyki strzałów

Alianza Atlético

Śr. łączne strzały

27.91/ Mecz
x

Śr. ligi 27.47

Średnia

Alianza Atlético

Śr. strzały celne

9.41/ Mecz
x

Śr. ligi 9.17

Średnia

Alianza Atlético

Śr. skuteczność strzałów

34%/ Mecz
x

Śr. ligi 33.38

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
81%
88%
84%
Powyżej 7.5
75%
88%
81%
Powyżej 8.5
69%
63%
66%
Powyżej 9.5
56%
38%
47%
Powyżej 10.5
44%
25%
34%
Alianza Atlético

Statystyki Alianza Atlético 2026 — Primera Division

Alianza Atlético zajmuje obecnie 6th w Primera Division z 28 punktami w 15 meczach (9W 1D 5L). Alianza Atlético strzelił 29 goli i stracił 28 — różnica bramek +1. Średnia 1.87 pkt na mecz plasuje zespół na 9th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Alianza Atlético na SmartBet.

Statystyki goli Alianza Atlético 2026

Alianza Atlético średnio strzela 1.53 i traci 1.44 gola na mecz. Over 2.5 pada w 59% meczów. BTTS w 69% spotkań. U siebie: 1.75 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 1.31 strzelonych · 1.88 straconych.

Typy i value bety Alianza Atlético 2026

SmartBet generuje typy Alianza Atlético na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (59%), BTTS (69%) oraz gol Alianza Atlético (84%). Skuteczność u siebie: 63% · Na wyjeździe: 25%. Zobacz wszystkie typy Primera Division.

Statystyki BTTS i czystych kont Alianza Atlético 2026

Obie drużyny strzeliły w 69% meczów Alianza Atlético. Czyste konta w 22% spotkań (u siebie 38% · na wyjeździe 6%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Alianza Atlético 2026

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 72% meczów Alianza Atlético. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 44% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 50%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Primera Division.

Forma Alianza Atlético 2026

Aktualna forma: WLLWW — 3W 0D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 7W 0D 1L w 8 meczach. Na wyjeździe: 2W 1D 4L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Primera Division.

Najczęściej zadawane pytania - Alianza Atlético 2026

Ile goli strzelił Alianza Atlético w sezonie 2026?

Alianza Atlético strzelił 29 goli w 15 meczach — średnio 1.93 na mecz. Stracił 28 (1.87 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Primera Division.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Alianza Atlético w sezonie 2026?

Over 2.5 goli pada w 59% meczów Alianza Atlético — 19 z 32 spotkań w Primera Division. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Alianza Atlético gra następny mecz?

Następny mecz Alianza Atlético to FC Cajamarca 07.11.2026 o 20:30 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Alianza Atlético i terminarz Primera Division.

Jaki jest wskaźnik BTTS Alianza Atlético w sezonie 2026?

Obie drużyny strzeliły w 69% meczów Alianza Atlético (22 z 32 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Primera Division.

Jaki jest bilans Alianza Atlético u siebie w sezonie 2026?

Alianza Atlético wygrał 10 z 16 meczów u siebie (63%), zremisował 4 i przegrał 2. Średnio strzela 1.75 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Alianza Atlético?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Alianza Atlético — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Primera Division

Go to Primera Division
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
151014+1731
2
171241+2240
3
171043+434
4
15942+1131
5
171034+1233
6
151014+831
7
15915+1228
8
17854+929
9
15843+828
10
17845+928
11
17836-327
12
15915+128
13
15753+826
14
17755+326
15
15744+825
16
17566+221
17
17566-221
18
15744+625
19
16808+224
20
17557+120
21
17557-420
22
16637-321
23
17548-219
24
15528-317
25
15366-115
26
17467-518
27
15348-1613
28
17539-718
29
15258-1311
30
17458-517
31
15258-1411
32
17449-616
33
17449-1016
34
153210-1611
35
17449-1816
36
151212-155
Nadchodzące
7 lis
A
FC CajamarcaFC Cajamarca

Informacje o Alianza Atlético

Oficjalna nazwa klubu

Alianza Atlético

Skrót

ALA

Kraj

Peru

Aktualny trener

Federico Urciuoli

Rok założenia

1920

Stadion

Estadio Municipal Melanio Coloma Calderón

Adres stadionu

Calle Brasil, Bellavista

Pojemność stadionu

8000

Mecze
Typy
Value Bets
Generator