
Podsumowanie sezonu
2016/2017 • Taça De Portugal
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.45
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.45
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
50%
DobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
100%
Bardzo dobraBTTS
Obie drużyny strzelą
50%
DobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
29%
ŚredniaCzyste konta
50% meczów
50%
Bardzo dobraStrzały
Na mecz
7.50
ŚredniaStrzały celne
Na mecz
4.00
ŚredniaBez gola
Bez strzelenia gola
0%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
4.00
DobraKartki dla
Na mecz
0.50
Bardzo złaStatystyki drużyny
2016/2017 • Taça De Portugal
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
AR São Martinho Attacking
2026/27
Legends
AR São Martinho Defending
2026/27
Legends
AR São Martinho — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.45
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
AR São Martinho — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.45
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy AR São Martinho strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 4.88

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 2.44

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 2.44
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 1.53

Kartki dla
Śr. ligi 0.77

Kartki przeciw
Śr. ligi 0.77
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 9.20

Śr. strzały celne
Śr. ligi 3.71

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 40.33
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki AR São Martinho 2016/2017 — Taça De Portugal
AR São Martinho zajmuje obecnie {position}{suffix} w Taça De Portugal z 0 punktami w 2 meczach (1W 0D 1L). AR São Martinho strzelił 8 goli i stracił 3 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy AR São Martinho na SmartBet.
Statystyki goli AR São Martinho 2016/2017
AR São Martinho średnio strzela 4.00 i traci 1.50 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 6.00 strzelonych · 0.00 straconych. Na wyjeździe: 2.00 strzelonych · 3.00 straconych.
Typy i value bety AR São Martinho 2016/2017
SmartBet generuje typy AR São Martinho na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (50%) oraz gol AR São Martinho (100%). Skuteczność u siebie: 100% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Taça De Portugal.
Statystyki BTTS i czystych kont AR São Martinho 2016/2017
Obie drużyny strzeliły w 50% meczów AR São Martinho. Czyste konta w 50% spotkań (u siebie 100% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy AR São Martinho 2016/2017
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 50% meczów AR São Martinho. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 50% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Taça De Portugal.
Forma AR São Martinho 2016/2017
Aktualna forma: LLDLW — 1W 1D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 0D 0L w 1 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Taça De Portugal.
Najczęściej zadawane pytania - AR São Martinho 2016/2017
Ile goli strzelił AR São Martinho w sezonie 2016/2017?
AR São Martinho strzelił 8 goli w 2 meczach — średnio 4.00 na mecz. Stracił 3 (1.50 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Taça De Portugal.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli AR São Martinho w sezonie 2016/2017?
Over 2.5 goli pada w 100% meczów AR São Martinho — 2 z 2 spotkań w Taça De Portugal. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy AR São Martinho gra następny mecz?
Następny mecz AR São Martinho to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze AR São Martinho i terminarz Taça De Portugal.
Jaki jest wskaźnik BTTS AR São Martinho w sezonie 2016/2017?
Obie drużyny strzeliły w 50% meczów AR São Martinho (1 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Taça De Portugal.
Jaki jest bilans AR São Martinho u siebie w sezonie 2016/2017?
AR São Martinho wygrał 1 z 1 meczów u siebie (100%), zremisował 0 i przegrał 0. Średnio strzela 6.00 i traci 0.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze AR São Martinho?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz AR São Martinho — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Informacje o AR São Martinho
Oficjalna nazwa klubu
AR São Martinho
Skrót
Kraj
Portugal
Aktualny trener
José Manuel da Silva Costa
Rok założenia
1958
Stadion
Estádio Comendador Abílio Ferreira de Oliveira
Adres stadionu
Avenida Comendador Abílio Ferreira de Oliveira 1008
Pojemność stadionu
3000
