
Podsumowanie sezonu
2018 • Concacaf League
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.27
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.27
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
67%
Bardzo dobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
50%
ŚredniaBTTS
Obie drużyny strzelą
33%
ŚredniaPosiadanie piłki
Śr. na mecz
49%
DobraCzyste konta
50% meczów
50%
Bardzo dobraStrzały
Na mecz
0.00
Bardzo złaStrzały celne
Na mecz
5.00
DobraBez gola
Bez strzelenia gola
17%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
4.17
DobraKartki dla
Na mecz
2.00
ŚredniaStatystyki drużyny
2018 • Concacaf League
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Árabe Unido Attacking
2026/27
Legends
Árabe Unido Defending
2026/27
Legends
Árabe Unido — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.27
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Árabe Unido — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.27
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Árabe Unido strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 8.60

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.30

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.30
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.63

Kartki dla
Śr. ligi 2.32

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.32
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 3.40

Śr. strzały celne
Śr. ligi 8.97

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 100.00
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Árabe Unido 2018 — Concacaf League
Árabe Unido zajmuje obecnie {position}{suffix} w Concacaf League z 0 punktami w 6 meczach (4W 0D 2L). Árabe Unido strzelił 9 goli i stracił 5 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Árabe Unido na SmartBet.
Statystyki goli Árabe Unido 2018
Árabe Unido średnio strzela 1.50 i traci 0.83 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 33% spotkań. U siebie: 2.33 strzelonych · 0.33 straconych. Na wyjeździe: 0.67 strzelonych · 1.33 straconych.
Typy i value bety Árabe Unido 2018
SmartBet generuje typy Árabe Unido na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (33%) oraz gol Árabe Unido (83%). Skuteczność u siebie: 100% · Na wyjeździe: 33%. Zobacz wszystkie typy Concacaf League.
Statystyki BTTS i czystych kont Árabe Unido 2018
Obie drużyny strzeliły w 33% meczów Árabe Unido. Czyste konta w 50% spotkań (u siebie 67% · na wyjeździe 33%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Árabe Unido 2018
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 67% meczów Árabe Unido. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 17% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Concacaf League.
Forma Árabe Unido 2018
Aktualna forma: WLWWL — 3W 0D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 3W 0D 0L w 3 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Concacaf League.
Najczęściej zadawane pytania - Árabe Unido 2018
Ile goli strzelił Árabe Unido w sezonie 2018?
Árabe Unido strzelił 9 goli w 6 meczach — średnio 1.50 na mecz. Stracił 5 (0.83 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Concacaf League.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Árabe Unido w sezonie 2018?
Over 2.5 goli pada w 50% meczów Árabe Unido — 3 z 6 spotkań w Concacaf League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Árabe Unido gra następny mecz?
Następny mecz Árabe Unido to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Árabe Unido i terminarz Concacaf League.
Jaki jest wskaźnik BTTS Árabe Unido w sezonie 2018?
Obie drużyny strzeliły w 33% meczów Árabe Unido (2 z 6 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Concacaf League.
Jaki jest bilans Árabe Unido u siebie w sezonie 2018?
Árabe Unido wygrał 3 z 3 meczów u siebie (100%), zremisował 0 i przegrał 0. Średnio strzela 2.33 i traci 0.33 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Árabe Unido?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Árabe Unido — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Informacje o Árabe Unido
Oficjalna nazwa klubu
Árabe Unido
Skrót
Kraj
Panama
Aktualny trener
Julio Infante
Rok założenia
1994
Stadion
Estadio Armando Dely Valdés
Adres stadionu
Barrio Arco Iris
Pojemność stadionu
4000
