Atlético Malveira

Atlético Malveira Statystyki 2026/2027 Taça De Portugal

LLWLW

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Taça De Portugal

Gole strzelone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.59

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
3.00
x

Śr. ligi 1.59

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

0%

Bardzo zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

100%

Bardzo dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

100%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

38%

Średnia

Czyste konta

0% meczów

0%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

10.00

Dobra

Strzały celne

Na mecz

4.00

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.00

Dobra

Kartki dla

Na mecz

6.00

Bardzo dobra

Statystyki drużyny

2026/2027 • Taça De Portugal

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Atlético Malveira Attacking

2026/27

Legends

Atlético Malveira
League average

Atlético Malveira Defending

2026/27

Legends

Atlético Malveira
League average

Atlético Malveira — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.59

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
45 min
0 min
45 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
0%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
100%
0%
100%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
0%
0%
0%

Atlético Malveira — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
3.00
x

Śr. ligi 1.59

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
30 min
0 min
30 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
0%
100%
Powyżej 1.5 straconych
100%
0%
100%
Powyżej 2.5 straconych
100%
0%
100%
Czyste konto
0%
0%
0%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Atlético Malveira strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
50%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
50%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
0%
100%
Powyżej 1.5
100%
0%
100%
Powyżej 2.5
100%
0%
100%
Powyżej 3.5
100%
0%
100%
Powyżej 4.5
100%
0%
100%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
100%
0%
100%
Oba zespoły nie strzelą
0%
100%
0%

Statystyki rzutów rożnych

Atlético Malveira

Śr. łączne rzuty rożne

13.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.83

Bardzo dobra

Atlético Malveira

Rzuty rożne dla

4.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.92

Bardzo zła

Atlético Malveira

Rzuty rożne przeciw

9.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.92

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
0%
100%
Powyżej 8.5
100%
0%
100%
Powyżej 9.5
100%
0%
100%
Powyżej 10.5
100%
0%
100%
Powyżej 11.5
100%
0%
100%
Powyżej 12.5
100%
0%
100%

Statystyki kartek

Atlético Malveira

Śr. łączne kartki

14.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.80

Bardzo dobra

Atlético Malveira

Kartki dla

6.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.40

Bardzo dobra

Atlético Malveira

Kartki przeciw

8.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.40

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
0%
100%
Powyżej 3.5
100%
0%
100%
Powyżej 4.5
100%
0%
100%
Powyżej 5.5
100%
0%
100%
Powyżej 6.5
100%
0%
100%

Statystyki strzałów

Atlético Malveira

Śr. łączne strzały

38.00/ Mecz
x

Śr. ligi 18.89

Bardzo dobra

Atlético Malveira

Śr. strzały celne

12.00/ Mecz
x

Śr. ligi 7.95

Bardzo dobra

Atlético Malveira

Śr. skuteczność strzałów

32%/ Mecz
x

Śr. ligi 42.09

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
0%
100%
Powyżej 7.5
100%
0%
100%
Powyżej 8.5
100%
0%
100%
Powyżej 9.5
100%
0%
100%
Powyżej 10.5
100%
0%
100%
Atlético Malveira

Statystyki Atlético Malveira 2026/2027 — Taça De Portugal

Atlético Malveira zajmuje obecnie {position}{suffix} w Taça De Portugal z 0 punktami w 1 meczach (0W 0D 1L). Atlético Malveira strzelił 2 goli i stracił 3 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Atlético Malveira na SmartBet.

Statystyki goli Atlético Malveira 2026/2027

Atlético Malveira średnio strzela 2.00 i traci 3.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 100% spotkań. U siebie: 2.00 strzelonych · 3.00 straconych. Na wyjeździe: 0.00 strzelonych · 0.00 straconych.

Typy i value bety Atlético Malveira 2026/2027

SmartBet generuje typy Atlético Malveira na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (100%) oraz gol Atlético Malveira (100%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Taça De Portugal.

Statystyki BTTS i czystych kont Atlético Malveira 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Atlético Malveira. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Atlético Malveira 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Atlético Malveira. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 100% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 100%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Taça De Portugal.

Forma Atlético Malveira 2026/2027

Aktualna forma: LLWLW — 2W 0D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 1L w 1 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Taça De Portugal.

Najczęściej zadawane pytania - Atlético Malveira 2026/2027

Ile goli strzelił Atlético Malveira w sezonie 2026/2027?

Atlético Malveira strzelił 2 goli w 1 meczach — średnio 2.00 na mecz. Stracił 3 (3.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Taça De Portugal.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Atlético Malveira w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 100% meczów Atlético Malveira — 1 z 1 spotkań w Taça De Portugal. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Atlético Malveira gra następny mecz?

Następny mecz Atlético Malveira to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Atlético Malveira i terminarz Taça De Portugal.

Jaki jest wskaźnik BTTS Atlético Malveira w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Atlético Malveira (1 z 1 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Taça De Portugal.

Jaki jest bilans Atlético Malveira u siebie w sezonie 2026/2027?

Atlético Malveira wygrał 0 z 1 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 2.00 i traci 3.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Atlético Malveira?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Atlético Malveira — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Informacje o Atlético Malveira

Oficjalna nazwa klubu

Atlético Malveira

Skrót

Kraj

Portugal

Aktualny trener

Marco António Miranda Tábuas

Rok założenia

Stadion

Estádio das Seixas

Adres stadionu

Alameda Professor Doutor Leite Pinto

Pojemność stadionu

1000

Mecze
Typy
Value Bets
Generator