
Następny mecz
A-League Men
Auckland
07.11.2026

Wellington Phoenix
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • A-League Men
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.45
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.45
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
33%
ŚredniaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
67%
DobraBTTS
Obie drużyny strzelą
100%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
37%
ŚredniaCzyste konta
0% meczów
0%
Bardzo złaStrzały
Na mecz
11.00
DobraStrzały celne
Na mecz
3.00
ŚredniaBez gola
Bez strzelenia gola
0%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
4.00
DobraKartki dla
Na mecz
1.00
ZłaStatystyki drużyny
2026/2027 • A-League Men
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Auckland Attacking
2026/27
Legends
Auckland Defending
2026/27
Legends
Auckland — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.45
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Auckland — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.45
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Auckland strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 9.28

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 4.64

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 4.64
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 3.39

Kartki dla
Śr. ligi 1.70

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.70
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 23.67

Śr. strzały celne
Śr. ligi 8.11

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 34.26
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Auckland 2026/2027 — A-League Men
Auckland zajmuje obecnie 6th w A-League Men z 4 punktami w 3 meczach (1W 1D 1L). Auckland strzelił 6 goli i stracił 7 — różnica bramek -1. Średnia 1.33 pkt na mecz plasuje zespół na 6th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Auckland na SmartBet.
Statystyki goli Auckland 2026/2027
Auckland średnio strzela 2.00 i traci 2.33 gola na mecz. Over 2.5 pada w 67% meczów. BTTS w 100% spotkań. U siebie: 3.00 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 1.50 strzelonych · 3.00 straconych.
Typy i value bety Auckland 2026/2027
SmartBet generuje typy Auckland na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (67%), BTTS (100%) oraz gol Auckland (100%). Skuteczność u siebie: 100% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy A-League Men.
Statystyki BTTS i czystych kont Auckland 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Auckland. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Auckland 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Auckland. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 67% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 67%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy A-League Men.
Forma Auckland 2026/2027
Aktualna forma: WLD — 1W 1D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 0D 0L w 1 meczach. Na wyjeździe: 0W 1D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy A-League Men.
Najczęściej zadawane pytania - Auckland 2026/2027
Ile goli strzelił Auckland w sezonie 2026/2027?
Auckland strzelił 6 goli w 3 meczach — średnio 2.00 na mecz. Stracił 7 (2.33 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli A-League Men.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Auckland w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 67% meczów Auckland — 2 z 3 spotkań w A-League Men. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Auckland gra następny mecz?
Następny mecz Auckland to Wellington Phoenix 07.11.2026 o 04:00 (Go Media Stadium). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Auckland i terminarz A-League Men.
Jaki jest wskaźnik BTTS Auckland w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Auckland (3 z 3 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS A-League Men.
Jaki jest bilans Auckland u siebie w sezonie 2026/2027?
Auckland wygrał 1 z 1 meczów u siebie (100%), zremisował 0 i przegrał 0. Średnio strzela 3.00 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Auckland?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Auckland — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela A-League Men
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 3 | 3 | 0 | 0 | +6 | 9 | |
2 | 4 | 2 | 1 | 1 | +3 | 7 | |
3 | 3 | 1 | 2 | 0 | +3 | 5 | |
4 | 3 | 1 | 2 | 0 | +1 | 5 | |
5 | 2 | 1 | 1 | 0 | +1 | 4 | |
6 | 3 | 1 | 1 | 1 | -1 | 4 | |
7 | 3 | 1 | 1 | 1 | -1 | 4 | |
8 | 3 | 1 | 0 | 2 | +2 | 3 | |
9 | 3 | 0 | 2 | 1 | -1 | 2 | |
10 | 3 | 0 | 2 | 1 | -3 | 2 | |
11 | 4 | 0 | 2 | 2 | -5 | 2 | |
12 | 2 | 0 | 0 | 2 | -5 | 0 |
Informacje o Auckland
Oficjalna nazwa klubu
Auckland
Skrót
Kraj
New Zealand
Aktualny trener
Pedro Miguel de Barros Moreira
Rok założenia
Stadion
Go Media Stadium
Adres stadionu
Beasley Avenue, Penrose, Auckland 1061
Pojemność stadionu
25000
Inne drużyny A-League Men
Statystyki, typy i mecze · 2026/2027









