Békéscsaba
NB INB I12th

Békéscsaba Statystyki 2015/2016 NB I

DDLDW

Podsumowanie sezonu

2015/2016 • NB I

Gole strzelone

/ Mecz
0.70
x

Śr. ligi 1.27

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.37
x

Śr. ligi 1.27

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

26%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

26%

Zła

BTTS

Obie drużyny strzelą

30%

Zła

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

0%

Bardzo zła

Czyste konta

33% meczów

33%

Dobra

Strzały

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Strzały celne

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

48%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Kartki dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Statystyki drużyny

2015/2016 • NB I

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Békéscsaba Attacking

2026/27

Legends

Békéscsaba
League average

Békéscsaba Defending

2026/27

Legends

Békéscsaba
League average

Békéscsaba — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
0.70
x

Śr. ligi 1.27

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
117 min
141 min
129 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
54%
50%
52%
Powyżej 1.5 goli drużyny
23%
14%
19%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
46%
50%
48%

Békéscsaba — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.37
x

Śr. ligi 1.27

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
90 min
53 min
66 min
Powyżej 0.5 straconych
62%
71%
67%
Powyżej 1.5 straconych
15%
43%
30%
Powyżej 2.5 straconych
15%
21%
19%
Czyste konto
38%
29%
33%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Békéscsaba strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
37%
16 - 30 min
11%
31 - 45 min
16%
46 - 60 min
11%
61 - 75 min
16%
76 - 90 min
11%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
77%
100%
89%
Powyżej 1.5
46%
71%
59%
Powyżej 2.5
23%
29%
26%
Powyżej 3.5
15%
14%
15%
Powyżej 4.5
15%
7%
11%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
38%
21%
30%
Oba zespoły nie strzelą
62%
79%
70%

Statystyki rzutów rożnych

Békéscsaba

Śr. łączne rzuty rożne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Békéscsaba

Rzuty rożne dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Békéscsaba

Rzuty rożne przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Békéscsaba

Śr. łączne kartki

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.92

Bardzo zła

Békéscsaba

Kartki dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.46

Bardzo zła

Békéscsaba

Kartki przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.46

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Békéscsaba

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Békéscsaba

Śr. strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Békéscsaba

Śr. skuteczność strzałów

0%/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
0%
0%
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Békéscsaba

Statystyki Békéscsaba 2015/2016 — NB I

Békéscsaba zajmuje obecnie 12th w NB I z 33 punktami w 33 meczach (8W 9D 16L). Békéscsaba strzelił 22 goli i stracił 44 — różnica bramek -22. Średnia 1 pkt na mecz plasuje zespół na 12th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Békéscsaba na SmartBet.

Statystyki goli Békéscsaba 2015/2016

Békéscsaba średnio strzela 0.70 i traci 1.37 gola na mecz. Over 2.5 pada w 26% meczów. BTTS w 30% spotkań. U siebie: 0.77 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 0.64 strzelonych · 1.71 straconych.

Typy i value bety Békéscsaba 2015/2016

SmartBet generuje typy Békéscsaba na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (26%), BTTS (30%) oraz gol Békéscsaba (52%). Skuteczność u siebie: 23% · Na wyjeździe: 29%. Zobacz wszystkie typy NB I.

Statystyki BTTS i czystych kont Békéscsaba 2015/2016

Obie drużyny strzeliły w 30% meczów Békéscsaba. Czyste konta w 33% spotkań (u siebie 38% · na wyjeździe 29%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Békéscsaba 2015/2016

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 70% meczów Békéscsaba. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 19% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy NB I.

Forma Békéscsaba 2015/2016

Aktualna forma: LWDLD — 1W 2D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 4W 7D 5L w 16 meczach. Na wyjeździe: 4W 2D 11L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy NB I.

Najczęściej zadawane pytania - Békéscsaba 2015/2016

Ile goli strzelił Békéscsaba w sezonie 2015/2016?

Békéscsaba strzelił 22 goli w 33 meczach — średnio 0.67 na mecz. Stracił 44 (1.33 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli NB I.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Békéscsaba w sezonie 2015/2016?

Over 2.5 goli pada w 26% meczów Békéscsaba — 7 z 27 spotkań w NB I. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Békéscsaba gra następny mecz?

Następny mecz Békéscsaba to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Békéscsaba i terminarz NB I.

Jaki jest wskaźnik BTTS Békéscsaba w sezonie 2015/2016?

Obie drużyny strzeliły w 30% meczów Békéscsaba (8 z 27 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS NB I.

Jaki jest bilans Békéscsaba u siebie w sezonie 2015/2016?

Békéscsaba wygrał 3 z 13 meczów u siebie (23%), zremisował 5 i przegrał 5. Średnio strzela 0.77 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Békéscsaba?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Békéscsaba — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela NB I

Go to NB I
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
332166+4069
2
331869+2460
3
331698+1957
4
3314910-351
5
3314514+347
6
3313812-947
7
3311814-241
8
3310815-1538
9
3311319-1136
10
3371313-834
11
3381015-1634
12
338916-2233

Informacje o Békéscsaba

Oficjalna nazwa klubu

Békéscsaba

Skrót

Kraj

Hungary

Aktualny trener

Attila Tököli

Rok założenia

1912

Stadion

Kórház utcai stadion

Adres stadionu

Kórház u. 6.

Pojemność stadionu

13000

Inne drużyny NB I

Statystyki, typy i mecze · 2015/2016

Mecze
Typy
Value Bets
Generator
Békéscsaba Statystyki 2015/2016 | SmartBet