Bishop's Stortford

Bishop's Stortford Statystyki 2026/2027 FA Cup

LLWDL

Następny mecz

FA CupFA Cup
Bishop's Stortford

Bishop's Stortford

31.08.2024

Cornard United FC

Cornard United FC

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • FA Cup

Gole strzelone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.64

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
3.00
x

Śr. ligi 1.64

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

0%

Bardzo zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

100%

Bardzo dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

100%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

0%

Bardzo zła

Czyste konta

0% meczów

0%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Strzały celne

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Kartki dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • FA Cup

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Bishop's Stortford Attacking

2026/27

Legends

Bishop's Stortford
League average

Bishop's Stortford Defending

2026/27

Legends

Bishop's Stortford
League average

Bishop's Stortford — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.64

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
45 min
0 min
45 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
0%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
100%
0%
100%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
0%
0%
0%

Bishop's Stortford — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
3.00
x

Śr. ligi 1.64

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
30 min
0 min
30 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
0%
100%
Powyżej 1.5 straconych
100%
0%
100%
Powyżej 2.5 straconych
100%
0%
100%
Czyste konto
0%
0%
0%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Bishop's Stortford strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
50%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
50%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
0%
100%
Powyżej 1.5
100%
0%
100%
Powyżej 2.5
100%
0%
100%
Powyżej 3.5
100%
0%
100%
Powyżej 4.5
100%
0%
100%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
100%
0%
100%
Oba zespoły nie strzelą
0%
100%
0%

Statystyki rzutów rożnych

Bishop's Stortford

Śr. łączne rzuty rożne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.77

Bardzo zła

Bishop's Stortford

Rzuty rożne dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.89

Bardzo zła

Bishop's Stortford

Rzuty rożne przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.89

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Bishop's Stortford

Śr. łączne kartki

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.01

Bardzo zła

Bishop's Stortford

Kartki dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.01

Bardzo zła

Bishop's Stortford

Kartki przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.01

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Bishop's Stortford

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.40

Bardzo zła

Bishop's Stortford

Śr. strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.47

Bardzo zła

Bishop's Stortford

Śr. skuteczność strzałów

0%/ Mecz
x

Śr. ligi 43.24

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
0%
0%
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Bishop's Stortford

Statystyki Bishop's Stortford 2026/2027 — FA Cup

Bishop's Stortford zajmuje obecnie {position}{suffix} w FA Cup z 0 punktami w 1 meczach (0W 0D 1L). Bishop's Stortford strzelił 2 goli i stracił 3 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Bishop's Stortford na SmartBet.

Statystyki goli Bishop's Stortford 2026/2027

Bishop's Stortford średnio strzela 2.00 i traci 3.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 100% spotkań. U siebie: 2.00 strzelonych · 3.00 straconych. Na wyjeździe: 0.00 strzelonych · 0.00 straconych.

Typy i value bety Bishop's Stortford 2026/2027

SmartBet generuje typy Bishop's Stortford na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (100%) oraz gol Bishop's Stortford (100%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy FA Cup.

Statystyki BTTS i czystych kont Bishop's Stortford 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Bishop's Stortford. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Bishop's Stortford 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Bishop's Stortford. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 100%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy FA Cup.

Forma Bishop's Stortford 2026/2027

Aktualna forma: LLWDL — 1W 1D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 1L w 1 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy FA Cup.

Najczęściej zadawane pytania - Bishop's Stortford 2026/2027

Ile goli strzelił Bishop's Stortford w sezonie 2026/2027?

Bishop's Stortford strzelił 2 goli w 1 meczach — średnio 2.00 na mecz. Stracił 3 (3.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli FA Cup.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Bishop's Stortford w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 100% meczów Bishop's Stortford — 1 z 1 spotkań w FA Cup. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Bishop's Stortford gra następny mecz?

Następny mecz Bishop's Stortford to Cornard United FC 31.08.2024 o 14:00 (ProKit UK Stadium). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Bishop's Stortford i terminarz FA Cup.

Jaki jest wskaźnik BTTS Bishop's Stortford w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Bishop's Stortford (1 z 1 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS FA Cup.

Jaki jest bilans Bishop's Stortford u siebie w sezonie 2026/2027?

Bishop's Stortford wygrał 0 z 1 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 2.00 i traci 3.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Bishop's Stortford?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Bishop's Stortford — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Informacje o Bishop's Stortford

Oficjalna nazwa klubu

Bishop's Stortford

Skrót

BST

Kraj

England

Aktualny trener

Steve Castle

Rok założenia

1874

Stadion

ProKit UK Stadium

Adres stadionu

Dunmow Road

Pojemność stadionu

4525

Mecze
Typy
Value Bets
Generator