Blaby & Whetstone Athletic

Blaby & Whetstone Athletic Statystyki 2016/2017 FA Cup

WLWLL

Podsumowanie sezonu

2016/2017 • FA Cup

Gole strzelone

/ Mecz
1.50
x

Śr. ligi 1.75

Zła

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.75

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

50%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

50%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

50%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

0%

Bardzo zła

Czyste konta

50% meczów

50%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Strzały celne

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Kartki dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Statystyki drużyny

2016/2017 • FA Cup

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Blaby & Whetstone Athletic Attacking

2026/27

Legends

Blaby & Whetstone Athletic
League average

Blaby & Whetstone Athletic Defending

2026/27

Legends

Blaby & Whetstone Athletic
League average

Blaby & Whetstone Athletic — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.50
x

Śr. ligi 1.75

Zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
45 min
90 min
60 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
100%
0%
50%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
0%
0%
0%

Blaby & Whetstone Athletic — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.75

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
0 min
45 min
90 min
Powyżej 0.5 straconych
0%
100%
50%
Powyżej 1.5 straconych
0%
100%
50%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
100%
0%
50%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Blaby & Whetstone Athletic strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
100%
100%
Powyżej 2.5
0%
100%
50%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
0%
100%
50%
Oba zespoły nie strzelą
100%
0%
50%

Statystyki rzutów rożnych

Blaby & Whetstone Athletic

Śr. łączne rzuty rożne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.03

Bardzo zła

Blaby & Whetstone Athletic

Rzuty rożne dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.02

Bardzo zła

Blaby & Whetstone Athletic

Rzuty rożne przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.02

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Blaby & Whetstone Athletic

Śr. łączne kartki

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.56

Bardzo zła

Blaby & Whetstone Athletic

Kartki dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.28

Bardzo zła

Blaby & Whetstone Athletic

Kartki przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.28

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Blaby & Whetstone Athletic

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.78

Bardzo zła

Blaby & Whetstone Athletic

Śr. strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.95

Bardzo zła

Blaby & Whetstone Athletic

Śr. skuteczność strzałów

0%/ Mecz
x

Śr. ligi 40.79

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
0%
0%
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Blaby & Whetstone Athletic

Statystyki Blaby & Whetstone Athletic 2016/2017 — FA Cup

Blaby & Whetstone Athletic zajmuje obecnie {position}{suffix} w FA Cup z 0 punktami w 2 meczach (1W 0D 1L). Blaby & Whetstone Athletic strzelił 3 goli i stracił 2 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Blaby & Whetstone Athletic na SmartBet.

Statystyki goli Blaby & Whetstone Athletic 2016/2017

Blaby & Whetstone Athletic średnio strzela 1.50 i traci 1.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 2.00 strzelonych · 0.00 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 2.00 straconych.

Typy i value bety Blaby & Whetstone Athletic 2016/2017

SmartBet generuje typy Blaby & Whetstone Athletic na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (50%) oraz gol Blaby & Whetstone Athletic (100%). Skuteczność u siebie: 100% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy FA Cup.

Statystyki BTTS i czystych kont Blaby & Whetstone Athletic 2016/2017

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Blaby & Whetstone Athletic. Czyste konta w 50% spotkań (u siebie 100% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Blaby & Whetstone Athletic 2016/2017

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 0% meczów Blaby & Whetstone Athletic. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy FA Cup.

Forma Blaby & Whetstone Athletic 2016/2017

Aktualna forma: WLWLL — 2W 0D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 0D 0L w 1 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy FA Cup.

Najczęściej zadawane pytania - Blaby & Whetstone Athletic 2016/2017

Ile goli strzelił Blaby & Whetstone Athletic w sezonie 2016/2017?

Blaby & Whetstone Athletic strzelił 3 goli w 2 meczach — średnio 1.50 na mecz. Stracił 2 (1.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli FA Cup.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Blaby & Whetstone Athletic w sezonie 2016/2017?

Over 2.5 goli pada w 50% meczów Blaby & Whetstone Athletic — 1 z 2 spotkań w FA Cup. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Blaby & Whetstone Athletic gra następny mecz?

Następny mecz Blaby & Whetstone Athletic to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Blaby & Whetstone Athletic i terminarz FA Cup.

Jaki jest wskaźnik BTTS Blaby & Whetstone Athletic w sezonie 2016/2017?

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Blaby & Whetstone Athletic (1 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS FA Cup.

Jaki jest bilans Blaby & Whetstone Athletic u siebie w sezonie 2016/2017?

Blaby & Whetstone Athletic wygrał 1 z 1 meczów u siebie (100%), zremisował 0 i przegrał 0. Średnio strzela 2.00 i traci 0.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Blaby & Whetstone Athletic?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Blaby & Whetstone Athletic — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Informacje o Blaby & Whetstone Athletic

Oficjalna nazwa klubu

Blaby & Whetstone Athletic

Skrót

BWA

Kraj

England

Aktualny trener

-

Rok założenia

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Mecze
Typy
Value Bets
Generator