
Podsumowanie sezonu
2022/2023 • Coupe de France
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.43
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.43
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
50%
DobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
50%
ŚredniaBTTS
Obie drużyny strzelą
50%
DobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
0%
Bardzo złaCzyste konta
50% meczów
50%
Bardzo dobraStrzały
Na mecz
0.00
Bardzo złaStrzały celne
Na mecz
0.00
Bardzo złaBez gola
Bez strzelenia gola
0%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
0.00
Bardzo złaKartki dla
Na mecz
0.00
Bardzo złaBoé Bon Encontre Attacking
2026/27
Legends
Boé Bon Encontre Defending
2026/27
Legends
Boé Bon Encontre — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.43
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Boé Bon Encontre — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.43
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Boé Bon Encontre strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 5.39

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 2.70

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 2.70
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 2.87

Kartki dla
Śr. ligi 1.44

Kartki przeciw
Śr. ligi 1.44
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 10.38

Śr. strzały celne
Śr. ligi 4.47

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 43.06
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Boé Bon Encontre 2022/2023 — Coupe de France
Boé Bon Encontre zajmuje obecnie {position}{suffix} w Coupe de France z 0 punktami w 2 meczach (1W 0D 1L). Boé Bon Encontre strzelił 3 goli i stracił 4 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Boé Bon Encontre na SmartBet.
Statystyki goli Boé Bon Encontre 2022/2023
Boé Bon Encontre średnio strzela 1.50 i traci 2.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 4.00 straconych. Na wyjeździe: 2.00 strzelonych · 0.00 straconych.
Typy i value bety Boé Bon Encontre 2022/2023
SmartBet generuje typy Boé Bon Encontre na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (50%) oraz gol Boé Bon Encontre (100%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 100%. Zobacz wszystkie typy Coupe de France.
Statystyki BTTS i czystych kont Boé Bon Encontre 2022/2023
Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Boé Bon Encontre. Czyste konta w 50% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 100%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Boé Bon Encontre 2022/2023
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 50% meczów Boé Bon Encontre. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 50% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Coupe de France.
Forma Boé Bon Encontre 2022/2023
Aktualna forma: LLW — 1W 0D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 1L w 1 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Coupe de France.
Najczęściej zadawane pytania - Boé Bon Encontre 2022/2023
Ile goli strzelił Boé Bon Encontre w sezonie 2022/2023?
Boé Bon Encontre strzelił 3 goli w 2 meczach — średnio 1.50 na mecz. Stracił 4 (2.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Coupe de France.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Boé Bon Encontre w sezonie 2022/2023?
Over 2.5 goli pada w 50% meczów Boé Bon Encontre — 1 z 2 spotkań w Coupe de France. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Boé Bon Encontre gra następny mecz?
Następny mecz Boé Bon Encontre to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Boé Bon Encontre i terminarz Coupe de France.
Jaki jest wskaźnik BTTS Boé Bon Encontre w sezonie 2022/2023?
Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Boé Bon Encontre (1 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Coupe de France.
Jaki jest bilans Boé Bon Encontre u siebie w sezonie 2022/2023?
Boé Bon Encontre wygrał 0 z 1 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 1.00 i traci 4.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Boé Bon Encontre?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Boé Bon Encontre — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Informacje o Boé Bon Encontre
Oficjalna nazwa klubu
Boé Bon Encontre
Skrót
Kraj
France
Aktualny trener
Alexis Jourdan
Rok założenia
Stadion
-
Adres stadionu
-
Pojemność stadionu
-
