
Następny mecz
FA Cup
Ware
17.08.2024

Brentwood Town
Podsumowanie sezonu
2026/2027 • FA Cup
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.64
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.64
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
60%
Bardzo dobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
80%
Bardzo dobraBTTS
Obie drużyny strzelą
80%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
12%
Bardzo złaCzyste konta
20% meczów
20%
ŚredniaStrzały
Na mecz
3.20
ZłaStrzały celne
Na mecz
2.20
ZłaBez gola
Bez strzelenia gola
20%
ZłaRzuty rożne dla
Na mecz
1.40
ZłaKartki dla
Na mecz
0.40
Bardzo złaStatystyki drużyny
2026/2027 • FA Cup
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Brentwood Town Attacking
2026/27
Legends
Brentwood Town Defending
2026/27
Legends
Brentwood Town — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.64
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Brentwood Town — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.64
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Brentwood Town strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 1.77

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 0.89

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 0.89
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 0.01

Kartki dla
Śr. ligi 0.01

Kartki przeciw
Śr. ligi 0.01
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 3.40

Śr. strzały celne
Śr. ligi 1.47

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 43.24
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Brentwood Town 2026/2027 — FA Cup
Brentwood Town zajmuje obecnie {position}{suffix} w FA Cup z 0 punktami w 5 meczach (3W 1D 1L). Brentwood Town strzelił 12 goli i stracił 8 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Brentwood Town na SmartBet.
Statystyki goli Brentwood Town 2026/2027
Brentwood Town średnio strzela 2.40 i traci 1.60 gola na mecz. Over 2.5 pada w 80% meczów. BTTS w 80% spotkań. U siebie: 3.50 strzelonych · 1.50 straconych. Na wyjeździe: 1.67 strzelonych · 1.67 straconych.
Typy i value bety Brentwood Town 2026/2027
SmartBet generuje typy Brentwood Town na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (80%), BTTS (80%) oraz gol Brentwood Town (80%). Skuteczność u siebie: 100% · Na wyjeździe: 33%. Zobacz wszystkie typy FA Cup.
Statystyki BTTS i czystych kont Brentwood Town 2026/2027
Obie drużyny strzeliły w 80% meczów Brentwood Town. Czyste konta w 20% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 33%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Brentwood Town 2026/2027
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 80% meczów Brentwood Town. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 40% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 80%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy FA Cup.
Forma Brentwood Town 2026/2027
Aktualna forma: LWWWD — 3W 1D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 0D 0L w 2 meczach. Na wyjeździe: 1W 1D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy FA Cup.
Najczęściej zadawane pytania - Brentwood Town 2026/2027
Ile goli strzelił Brentwood Town w sezonie 2026/2027?
Brentwood Town strzelił 12 goli w 5 meczach — średnio 2.40 na mecz. Stracił 8 (1.60 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli FA Cup.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Brentwood Town w sezonie 2026/2027?
Over 2.5 goli pada w 80% meczów Brentwood Town — 4 z 5 spotkań w FA Cup. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Brentwood Town gra następny mecz?
Następny mecz Brentwood Town to Ware 17.08.2024 o 14:00 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Brentwood Town i terminarz FA Cup.
Jaki jest wskaźnik BTTS Brentwood Town w sezonie 2026/2027?
Obie drużyny strzeliły w 80% meczów Brentwood Town (4 z 5 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS FA Cup.
Jaki jest bilans Brentwood Town u siebie w sezonie 2026/2027?
Brentwood Town wygrał 2 z 2 meczów u siebie (100%), zremisował 0 i przegrał 0. Średnio strzela 3.50 i traci 1.50 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Brentwood Town?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Brentwood Town — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Informacje o Brentwood Town
Oficjalna nazwa klubu
Brentwood Town
Skrót
BTW
Kraj
England
Aktualny trener
Keith Rowland
Rok założenia
1954
Stadion
The Brentwood Centre Arena
Adres stadionu
Doddinghurst Road
Pojemność stadionu
1800