Budućnost U19

Budućnost U19 Statystyki 2024/2025 UEFA Youth League

LLWWL

Podsumowanie sezonu

2024/2025 • UEFA Youth League

Gole strzelone

/ Mecz
2.25
x

Śr. ligi 1.78

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
3.00
x

Śr. ligi 1.78

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

25%

Zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

100%

Bardzo dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

100%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

39%

Dobra

Czyste konta

0% meczów

0%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

10.00

Dobra

Strzały celne

Na mecz

6.00

Bardzo dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

1.50

Zła

Kartki dla

Na mecz

2.00

Średnia

Statystyki drużyny

2024/2025 • UEFA Youth League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Budućnost U19 Attacking

2026/27

Legends

Budućnost U19
League average

Budućnost U19 Defending

2026/27

Legends

Budućnost U19
League average

Budućnost U19 — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
2.25
x

Śr. ligi 1.78

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
30 min
60 min
40 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
100%
50%
75%
Powyżej 2.5 goli drużyny
50%
0%
25%
Bez gola
0%
0%
0%

Budućnost U19 — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
3.00
x

Śr. ligi 1.78

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
30 min
30 min
30 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 straconych
50%
100%
75%
Powyżej 2.5 straconych
50%
100%
75%
Czyste konto
0%
0%
0%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Budućnost U19 strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
33%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
22%
46 - 60 min
11%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
33%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
100%
100%
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
100%
100%
100%
Powyżej 4.5
100%
50%
75%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
100%
100%
100%
Oba zespoły nie strzelą
0%
0%
0%

Statystyki rzutów rożnych

Budućnost U19

Śr. łączne rzuty rożne

7.50/ Mecz
x

Śr. ligi 9.03

Bardzo zła

Budućnost U19

Rzuty rożne dla

1.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.51

Bardzo zła

Budućnost U19

Rzuty rożne przeciw

6.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.51

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
100%
50%
75%
Powyżej 8.5
100%
50%
75%
Powyżej 9.5
0%
50%
25%
Powyżej 10.5
0%
50%
25%
Powyżej 11.5
0%
50%
25%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Budućnost U19

Śr. łączne kartki

5.75/ Mecz
x

Śr. ligi 4.85

Bardzo dobra

Budućnost U19

Kartki dla

2.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.42

Bardzo zła

Budućnost U19

Kartki przeciw

3.75/ Mecz
x

Śr. ligi 2.42

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
50%
50%
50%
Powyżej 4.5
50%
50%
50%
Powyżej 5.5
50%
50%
50%
Powyżej 6.5
50%
50%
50%

Statystyki strzałów

Budućnost U19

Śr. łączne strzały

26.50/ Mecz
x

Śr. ligi 21.41

Bardzo dobra

Budućnost U19

Śr. strzały celne

13.50/ Mecz
x

Śr. ligi 9.45

Bardzo dobra

Budućnost U19

Śr. skuteczność strzałów

51%/ Mecz
x

Śr. ligi 44.14

Bardzo dobra

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
100%
100%
Powyżej 7.5
100%
100%
100%
Powyżej 8.5
100%
100%
100%
Powyżej 9.5
100%
100%
100%
Powyżej 10.5
100%
50%
75%
Budućnost U19

Statystyki Budućnost U19 2024/2025 — UEFA Youth League

Budućnost U19 zajmuje obecnie {position}{suffix} w UEFA Youth League z 0 punktami w 4 meczach (1W 0D 3L). Budućnost U19 strzelił 9 goli i stracił 12 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Budućnost U19 na SmartBet.

Statystyki goli Budućnost U19 2024/2025

Budućnost U19 średnio strzela 2.25 i traci 3.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 100% spotkań. U siebie: 3.00 strzelonych · 3.00 straconych. Na wyjeździe: 1.50 strzelonych · 3.00 straconych.

Typy i value bety Budućnost U19 2024/2025

SmartBet generuje typy Budućnost U19 na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (100%) oraz gol Budućnost U19 (100%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy UEFA Youth League.

Statystyki BTTS i czystych kont Budućnost U19 2024/2025

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Budućnost U19. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Budućnost U19 2024/2025

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 75% meczów Budućnost U19. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 75% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 100%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy UEFA Youth League.

Forma Budućnost U19 2024/2025

Aktualna forma: LLWWL — 2W 0D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 0D 1L w 2 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy UEFA Youth League.

Najczęściej zadawane pytania - Budućnost U19 2024/2025

Ile goli strzelił Budućnost U19 w sezonie 2024/2025?

Budućnost U19 strzelił 9 goli w 4 meczach — średnio 2.25 na mecz. Stracił 12 (3.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli UEFA Youth League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Budućnost U19 w sezonie 2024/2025?

Over 2.5 goli pada w 100% meczów Budućnost U19 — 4 z 4 spotkań w UEFA Youth League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Budućnost U19 gra następny mecz?

Następny mecz Budućnost U19 to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Budućnost U19 i terminarz UEFA Youth League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Budućnost U19 w sezonie 2024/2025?

Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Budućnost U19 (4 z 4 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS UEFA Youth League.

Jaki jest bilans Budućnost U19 u siebie w sezonie 2024/2025?

Budućnost U19 wygrał 1 z 2 meczów u siebie (50%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 3.00 i traci 3.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Budućnost U19?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Budućnost U19 — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela UEFA Youth League

Go to UEFA Youth League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
6600+1218
2
6510+1016
3
6510+816
4
6501+715
5
6411+713
6
6402+512
7
6402+212
8
6321+811
9
6321+511
10
6321+511
11
6312+810
12
6240+410
13
6312-110
14
6312-210
15
6303+39
16
6231+29
17
630309
18
6222+38
19
6222+18
20
6150+18
21
622208
22
6222-18
23
6213+17
24
6213-27
25
6132-16
26
6204-76
27
6123-45
28
6123-45
29
6114-74
30
6105-63
31
6033-63
32
6105-83
33
6024-72
34
6024-112
35
6024-142
36
6015-111

Informacje o Budućnost U19

Oficjalna nazwa klubu

Budućnost U19

Skrót

Kraj

Montenegro

Aktualny trener

Marko Janjević

Rok założenia

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Inne drużyny UEFA Youth League

Statystyki, typy i mecze · 2024/2025

Mecze
Typy
Value Bets
Generator