
Podsumowanie sezonu
2012/2013 • Copa Del Rey
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.29
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.29
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
75%
Bardzo dobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
75%
DobraBTTS
Obie drużyny strzelą
75%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
0%
Bardzo złaCzyste konta
25% meczów
25%
ŚredniaStrzały
Na mecz
0.00
Bardzo złaStrzały celne
Na mecz
0.00
Bardzo złaBez gola
Bez strzelenia gola
0%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
0.00
Bardzo złaKartki dla
Na mecz
0.00
Bardzo złaStatystyki drużyny
2012/2013 • Copa Del Rey
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Cacereño Attacking
2026/27
Legends
Cacereño Defending
2026/27
Legends
Cacereño — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.29
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Cacereño — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.29
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Cacereño strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 0.00

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 0.00

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 0.00
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 5.55

Kartki dla
Śr. ligi 2.78

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.78
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 0.00

Śr. strzały celne
Śr. ligi 0.00

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 0.00
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Cacereño 2012/2013 — Copa Del Rey
Cacereño zajmuje obecnie {position}{suffix} w Copa Del Rey z 0 punktami w 4 meczach (3W 0D 1L). Cacereño strzelił 10 goli i stracił 6 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Cacereño na SmartBet.
Statystyki goli Cacereño 2012/2013
Cacereño średnio strzela 2.50 i traci 1.50 gola na mecz. Over 2.5 pada w 75% meczów. BTTS w 75% spotkań. U siebie: 3.00 strzelonych · 4.00 straconych. Na wyjeździe: 2.33 strzelonych · 0.67 straconych.
Typy i value bety Cacereño 2012/2013
SmartBet generuje typy Cacereño na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (75%), BTTS (75%) oraz gol Cacereño (100%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 100%. Zobacz wszystkie typy Copa Del Rey.
Statystyki BTTS i czystych kont Cacereño 2012/2013
Obie drużyny strzeliły w 75% meczów Cacereño. Czyste konta w 25% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 33%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Cacereño 2012/2013
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Cacereño. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 50% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Copa Del Rey.
Forma Cacereño 2012/2013
Aktualna forma: LLDLL — 0W 1D 4L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 1L w 1 meczach. Na wyjeździe: 3W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Copa Del Rey.
Najczęściej zadawane pytania - Cacereño 2012/2013
Ile goli strzelił Cacereño w sezonie 2012/2013?
Cacereño strzelił 10 goli w 4 meczach — średnio 2.50 na mecz. Stracił 6 (1.50 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Copa Del Rey.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Cacereño w sezonie 2012/2013?
Over 2.5 goli pada w 75% meczów Cacereño — 3 z 4 spotkań w Copa Del Rey. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Cacereño gra następny mecz?
Następny mecz Cacereño to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Cacereño i terminarz Copa Del Rey.
Jaki jest wskaźnik BTTS Cacereño w sezonie 2012/2013?
Obie drużyny strzeliły w 75% meczów Cacereño (3 z 4 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Copa Del Rey.
Jaki jest bilans Cacereño u siebie w sezonie 2012/2013?
Cacereño wygrał 0 z 1 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 3.00 i traci 4.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Cacereño?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Cacereño — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Informacje o Cacereño
Oficjalna nazwa klubu
Cacereño
Skrót
Kraj
Spain
Aktualny trener
Julio Cobos Moreno
Rok założenia
1919
Stadion
Estadio Príncipe Felipe
Adres stadionu
Carretera Rute de La Plata
Pojemność stadionu
7000
