Çanakkale Dardanel
1. Lig1. Lig17th

Çanakkale Dardanel Statystyki 2009/2010 1. Lig

LLDLD

Podsumowanie sezonu

2009/2010 • 1. Lig

Gole strzelone

/ Mecz
1.06
x

Śr. ligi 1.26

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.58
x

Śr. ligi 1.26

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

27%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

58%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

55%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

0%

Bardzo zła

Czyste konta

18% meczów

18%

Zła

Strzały

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Strzały celne

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

33%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Kartki dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Statystyki drużyny

2009/2010 • 1. Lig

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Çanakkale Dardanel Attacking

2026/27

Legends

Çanakkale Dardanel
League average

Çanakkale Dardanel Defending

2026/27

Legends

Çanakkale Dardanel
League average

Çanakkale Dardanel — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.06
x

Śr. ligi 1.26

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
118 min
65 min
85 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
53%
81%
67%
Powyżej 1.5 goli drużyny
18%
38%
27%
Powyżej 2.5 goli drużyny
6%
13%
9%
Bez gola
47%
19%
33%

Çanakkale Dardanel — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.58
x

Śr. ligi 1.26

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
64 min
51 min
57 min
Powyżej 0.5 straconych
71%
94%
82%
Powyżej 1.5 straconych
41%
63%
52%
Powyżej 2.5 straconych
18%
19%
18%
Czyste konto
29%
6%
18%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Çanakkale Dardanel strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
6%
16 - 30 min
20%
31 - 45 min
26%
46 - 60 min
11%
61 - 75 min
14%
76 - 90 min
23%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
88%
100%
94%
Powyżej 1.5
53%
81%
67%
Powyżej 2.5
41%
75%
58%
Powyżej 3.5
18%
25%
21%
Powyżej 4.5
12%
19%
15%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
35%
75%
55%
Oba zespoły nie strzelą
65%
25%
45%

Statystyki rzutów rożnych

Çanakkale Dardanel

Śr. łączne rzuty rożne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Çanakkale Dardanel

Rzuty rożne dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Çanakkale Dardanel

Rzuty rożne przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Çanakkale Dardanel

Śr. łączne kartki

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 5.09

Bardzo zła

Çanakkale Dardanel

Kartki dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.55

Bardzo zła

Çanakkale Dardanel

Kartki przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 2.55

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Çanakkale Dardanel

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Çanakkale Dardanel

Śr. strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Çanakkale Dardanel

Śr. skuteczność strzałów

0%/ Mecz
x

Śr. ligi 0.00

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
0%
0%
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Çanakkale Dardanel

Statystyki Çanakkale Dardanel 2009/2010 — 1. Lig

Çanakkale Dardanel zajmuje obecnie 17th w 1. Lig z 32 punktami w 33 meczach (9W 5D 19L). Çanakkale Dardanel strzelił 35 goli i stracił 52 — różnica bramek -17. Średnia 0.97 pkt na mecz plasuje zespół na 19th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Çanakkale Dardanel na SmartBet.

Statystyki goli Çanakkale Dardanel 2009/2010

Çanakkale Dardanel średnio strzela 1.06 i traci 1.58 gola na mecz. Over 2.5 pada w 58% meczów. BTTS w 55% spotkań. U siebie: 0.76 strzelonych · 1.41 straconych. Na wyjeździe: 1.38 strzelonych · 1.75 straconych.

Typy i value bety Çanakkale Dardanel 2009/2010

SmartBet generuje typy Çanakkale Dardanel na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (58%), BTTS (55%) oraz gol Çanakkale Dardanel (67%). Skuteczność u siebie: 29% · Na wyjeździe: 25%. Zobacz wszystkie typy 1. Lig.

Statystyki BTTS i czystych kont Çanakkale Dardanel 2009/2010

Obie drużyny strzeliły w 55% meczów Çanakkale Dardanel. Czyste konta w 18% spotkań (u siebie 29% · na wyjeździe 6%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Çanakkale Dardanel 2009/2010

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 76% meczów Çanakkale Dardanel. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 27% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy 1. Lig.

Forma Çanakkale Dardanel 2009/2010

Aktualna forma: DLDLL — 0W 2D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 5W 4D 8L w 17 meczach. Na wyjeździe: 4W 1D 11L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy 1. Lig.

Najczęściej zadawane pytania - Çanakkale Dardanel 2009/2010

Ile goli strzelił Çanakkale Dardanel w sezonie 2009/2010?

Çanakkale Dardanel strzelił 35 goli w 33 meczach — średnio 1.06 na mecz. Stracił 52 (1.58 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli 1. Lig.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Çanakkale Dardanel w sezonie 2009/2010?

Over 2.5 goli pada w 58% meczów Çanakkale Dardanel — 19 z 33 spotkań w 1. Lig. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Çanakkale Dardanel gra następny mecz?

Następny mecz Çanakkale Dardanel to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Çanakkale Dardanel i terminarz 1. Lig.

Jaki jest wskaźnik BTTS Çanakkale Dardanel w sezonie 2009/2010?

Obie drużyny strzeliły w 55% meczów Çanakkale Dardanel (18 z 33 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS 1. Lig.

Jaki jest bilans Çanakkale Dardanel u siebie w sezonie 2009/2010?

Çanakkale Dardanel wygrał 5 z 17 meczów u siebie (29%), zremisował 4 i przegrał 8. Średnio strzela 0.76 i traci 1.41 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Çanakkale Dardanel?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Çanakkale Dardanel — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela 1. Lig

Go to 1. Lig
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
322282+4774
2
3210+37
3
3120+15
4
3317106+1061
5
3021-12
6
331878+2561
7
331689+956
8
3012-31
9
3315108+855
10
3316512+953
11
3314613+648
12
33111012+143
13
3212713043
14
3311814-641
15
3311814-841
16
3312516+241
17
33101112-741
18
3311715-840
19
3310716-1237
20
3391014-1837
21
339519-1732
22
332823-4114

Informacje o Çanakkale Dardanel

Oficjalna nazwa klubu

Çanakkale Dardanel

Skrót

Kraj

Turkey

Aktualny trener

-

Rok założenia

1966

Stadion

Çanakkale 18 Mart Stadyumu

Adres stadionu

Atatürk Caddesi

Pojemność stadionu

15000

Inne drużyny 1. Lig

Statystyki, typy i mecze · 2009/2010

Mecze
Typy
Value Bets
Generator