Carção

Carção Statystyki 2019/2020 Taça De Portugal

LW

Podsumowanie sezonu

2019/2020 • Taça De Portugal

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.42

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
1.50
x

Śr. ligi 1.42

Średnia

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

50%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

50%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

50%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

0%

Bardzo zła

Czyste konta

0% meczów

0%

Bardzo zła

Strzały

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Strzały celne

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

50%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Kartki dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Statystyki drużyny

2019/2020 • Taça De Portugal

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Carção Attacking

2026/27

Legends

Carção
League average

Carção Defending

2026/27

Legends

Carção
League average

Carção — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.42

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
0 min
45 min
90 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
0%
100%
50%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
100%
50%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
100%
0%
50%

Carção — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.50
x

Śr. ligi 1.42

Średnia

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
45 min
90 min
60 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
100%
100%
Powyżej 1.5 straconych
100%
0%
50%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
0%
0%
0%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Carção strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
100%
100%
Powyżej 2.5
0%
100%
50%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
0%
100%
50%
Oba zespoły nie strzelą
100%
0%
50%

Statystyki rzutów rożnych

Carção

Śr. łączne rzuty rożne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 7.03

Bardzo zła

Carção

Rzuty rożne dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.52

Bardzo zła

Carção

Rzuty rożne przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.52

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Carção

Śr. łączne kartki

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.48

Bardzo zła

Carção

Kartki dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.74

Bardzo zła

Carção

Kartki przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.74

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Carção

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.15

Bardzo zła

Carção

Śr. strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 5.74

Bardzo zła

Carção

Śr. skuteczność strzałów

0%/ Mecz
x

Śr. ligi 100.00

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
0%
0%
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Carção

Statystyki Carção 2019/2020 — Taça De Portugal

Carção zajmuje obecnie {position}{suffix} w Taça De Portugal z 0 punktami w 2 meczach (1W 0D 1L). Carção strzelił 2 goli i stracił 3 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Carção na SmartBet.

Statystyki goli Carção 2019/2020

Carção średnio strzela 1.00 i traci 1.50 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 0.00 strzelonych · 2.00 straconych. Na wyjeździe: 2.00 strzelonych · 1.00 straconych.

Typy i value bety Carção 2019/2020

SmartBet generuje typy Carção na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (50%) oraz gol Carção (50%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 100%. Zobacz wszystkie typy Taça De Portugal.

Statystyki BTTS i czystych kont Carção 2019/2020

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Carção. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Carção 2019/2020

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 50% meczów Carção. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 50% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Taça De Portugal.

Forma Carção 2019/2020

Aktualna forma: LW — 1W 0D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 0D 1L w 1 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Taça De Portugal.

Najczęściej zadawane pytania - Carção 2019/2020

Ile goli strzelił Carção w sezonie 2019/2020?

Carção strzelił 2 goli w 2 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 3 (1.50 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Taça De Portugal.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Carção w sezonie 2019/2020?

Over 2.5 goli pada w 50% meczów Carção — 1 z 2 spotkań w Taça De Portugal. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Carção gra następny mecz?

Następny mecz Carção to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Carção i terminarz Taça De Portugal.

Jaki jest wskaźnik BTTS Carção w sezonie 2019/2020?

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Carção (1 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Taça De Portugal.

Jaki jest bilans Carção u siebie w sezonie 2019/2020?

Carção wygrał 0 z 1 meczów u siebie (0%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 0.00 i traci 2.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Carção?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Carção — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Nadchodzące

Informacje o Carção

Oficjalna nazwa klubu

Carção

Skrót

Kraj

Portugal

Aktualny trener

-

Rok założenia

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Mecze
Typy
Value Bets
Generator