Cinfães

Cinfães Statystyki 2026/2027 Taça De Portugal

LWLLD

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • Taça De Portugal

Gole strzelone

/ Mecz
0.50
x

Śr. ligi 1.59

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.59

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

50%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

50%

Średnia

BTTS

Obie drużyny strzelą

0%

Bardzo zła

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

46%

Dobra

Czyste konta

50% meczów

50%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

7.50

Średnia

Strzały celne

Na mecz

3.00

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

50%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

3.50

Średnia

Kartki dla

Na mecz

2.00

Średnia

Statystyki drużyny

2026/2027 • Taça De Portugal

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Cinfães Attacking

2026/27

Legends

Cinfães
League average

Cinfães Defending

2026/27

Legends

Cinfães
League average

Cinfães — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
0.50
x

Śr. ligi 1.59

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
180 min
0 min
180 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
50%
0%
50%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
50%
0%
50%

Cinfães — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.59

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
45 min
0 min
45 min
Powyżej 0.5 straconych
50%
0%
50%
Powyżej 1.5 straconych
50%
0%
50%
Powyżej 2.5 straconych
50%
0%
50%
Czyste konto
50%
0%
50%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Cinfães strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
100%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
0%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
0%
100%
Powyżej 1.5
50%
0%
50%
Powyżej 2.5
50%
0%
50%
Powyżej 3.5
50%
0%
50%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
0%
0%
0%
Oba zespoły nie strzelą
100%
100%
100%

Statystyki rzutów rożnych

Cinfães

Śr. łączne rzuty rożne

10.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.83

Średnia

Cinfães

Rzuty rożne dla

3.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.92

Bardzo zła

Cinfães

Rzuty rożne przeciw

6.50/ Mecz
x

Śr. ligi 4.92

Bardzo dobra

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
50%
0%
50%
Powyżej 8.5
50%
0%
50%
Powyżej 9.5
50%
0%
50%
Powyżej 10.5
50%
0%
50%
Powyżej 11.5
50%
0%
50%
Powyżej 12.5
50%
0%
50%

Statystyki kartek

Cinfães

Śr. łączne kartki

3.50/ Mecz
x

Śr. ligi 0.80

Bardzo dobra

Cinfães

Kartki dla

2.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.40

Bardzo dobra

Cinfães

Kartki przeciw

1.50/ Mecz
x

Śr. ligi 0.40

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
50%
0%
50%
Powyżej 3.5
50%
0%
50%
Powyżej 4.5
50%
0%
50%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Cinfães

Śr. łączne strzały

24.50/ Mecz
x

Śr. ligi 18.89

Bardzo dobra

Cinfães

Śr. strzały celne

11.00/ Mecz
x

Śr. ligi 7.95

Bardzo dobra

Cinfães

Śr. skuteczność strzałów

45%/ Mecz
x

Śr. ligi 42.09

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
0%
100%
Powyżej 7.5
50%
0%
50%
Powyżej 8.5
50%
0%
50%
Powyżej 9.5
50%
0%
50%
Powyżej 10.5
50%
0%
50%
Cinfães

Statystyki Cinfães 2026/2027 — Taça De Portugal

Cinfães zajmuje obecnie {position}{suffix} w Taça De Portugal z 0 punktami w 2 meczach (1W 0D 1L). Cinfães strzelił 1 goli i stracił 4 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Cinfães na SmartBet.

Statystyki goli Cinfães 2026/2027

Cinfães średnio strzela 0.50 i traci 2.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 50% meczów. BTTS w 0% spotkań. U siebie: 0.50 strzelonych · 2.00 straconych. Na wyjeździe: 0.00 strzelonych · 0.00 straconych.

Typy i value bety Cinfães 2026/2027

SmartBet generuje typy Cinfães na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (50%), BTTS (0%) oraz gol Cinfães (50%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Taça De Portugal.

Statystyki BTTS i czystych kont Cinfães 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 0% meczów Cinfães. Czyste konta w 50% spotkań (u siebie 50% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Cinfães 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 100% meczów Cinfães. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 50% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Taça De Portugal.

Forma Cinfães 2026/2027

Aktualna forma: LWLLD — 1W 1D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 0D 1L w 2 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Taça De Portugal.

Najczęściej zadawane pytania - Cinfães 2026/2027

Ile goli strzelił Cinfães w sezonie 2026/2027?

Cinfães strzelił 1 goli w 2 meczach — średnio 0.50 na mecz. Stracił 4 (2.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Taça De Portugal.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Cinfães w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 50% meczów Cinfães — 1 z 2 spotkań w Taça De Portugal. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Cinfães gra następny mecz?

Następny mecz Cinfães to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Cinfães i terminarz Taça De Portugal.

Jaki jest wskaźnik BTTS Cinfães w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 0% meczów Cinfães (0 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Taça De Portugal.

Jaki jest bilans Cinfães u siebie w sezonie 2026/2027?

Cinfães wygrał 1 z 2 meczów u siebie (50%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 0.50 i traci 2.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Cinfães?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Cinfães — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Nadchodzące

Informacje o Cinfães

Oficjalna nazwa klubu

Cinfães

Skrót

Kraj

Portugal

Aktualny trener

Pedro Manuel da Cunha Hipólito

Rok założenia

Stadion

Estádio Municipal Cerveira Pinto

Adres stadionu

R. São Sebastião 23

Pojemność stadionu

4000

Mecze
Typy
Value Bets
Generator