Clapton Community

Clapton Community Statystyki 2026/2027 FA Cup

LW

Podsumowanie sezonu

2026/2027 • FA Cup

Gole strzelone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.64

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.64

Bardzo zła

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

50%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

100%

Bardzo dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

50%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

0%

Bardzo zła

Czyste konta

50% meczów

50%

Bardzo dobra

Strzały

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Strzały celne

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

0%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Kartki dla

Na mecz

0.00

Bardzo zła

Statystyki drużyny

2026/2027 • FA Cup

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Clapton Community Attacking

2026/27

Legends

Clapton Community
League average

Clapton Community Defending

2026/27

Legends

Clapton Community
League average

Clapton Community — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.64

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
45 min
0 min
45 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
0%
100%
Powyżej 1.5 goli drużyny
50%
0%
50%
Powyżej 2.5 goli drużyny
50%
0%
50%
Bez gola
0%
0%
0%

Clapton Community — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.64

Bardzo zła

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
90 min
0 min
90 min
Powyżej 0.5 straconych
50%
0%
50%
Powyżej 1.5 straconych
50%
0%
50%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
50%
0%
50%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Clapton Community strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
33%
31 - 45 min
0%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
67%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
0%
100%
Powyżej 1.5
100%
0%
100%
Powyżej 2.5
100%
0%
100%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
50%
0%
50%
Oba zespoły nie strzelą
50%
100%
50%

Statystyki rzutów rożnych

Clapton Community

Śr. łączne rzuty rożne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.77

Bardzo zła

Clapton Community

Rzuty rożne dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.89

Bardzo zła

Clapton Community

Rzuty rożne przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.89

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Clapton Community

Śr. łączne kartki

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.01

Bardzo zła

Clapton Community

Kartki dla

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.01

Bardzo zła

Clapton Community

Kartki przeciw

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 0.01

Bardzo zła

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
0%
0%
0%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
Powyżej 5.5
0%
0%
0%
Powyżej 6.5
0%
0%
0%

Statystyki strzałów

Clapton Community

Śr. łączne strzały

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 3.40

Bardzo zła

Clapton Community

Śr. strzały celne

0.00/ Mecz
x

Śr. ligi 1.47

Bardzo zła

Clapton Community

Śr. skuteczność strzałów

0%/ Mecz
x

Śr. ligi 43.24

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
0%
0%
0%
Powyżej 7.5
0%
0%
0%
Powyżej 8.5
0%
0%
0%
Powyżej 9.5
0%
0%
0%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Clapton Community

Statystyki Clapton Community 2026/2027 — FA Cup

Clapton Community zajmuje obecnie {position}{suffix} w FA Cup z 0 punktami w 2 meczach (1W 0D 1L). Clapton Community strzelił 4 goli i stracił 2 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Clapton Community na SmartBet.

Statystyki goli Clapton Community 2026/2027

Clapton Community średnio strzela 2.00 i traci 1.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 2.00 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 0.00 strzelonych · 0.00 straconych.

Typy i value bety Clapton Community 2026/2027

SmartBet generuje typy Clapton Community na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (50%) oraz gol Clapton Community (100%). Skuteczność u siebie: 50% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy FA Cup.

Statystyki BTTS i czystych kont Clapton Community 2026/2027

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Clapton Community. Czyste konta w 50% spotkań (u siebie 50% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Clapton Community 2026/2027

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 50% meczów Clapton Community. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy FA Cup.

Forma Clapton Community 2026/2027

Aktualna forma: LW — 1W 0D 1L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 1W 0D 1L w 2 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 0L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy FA Cup.

Najczęściej zadawane pytania - Clapton Community 2026/2027

Ile goli strzelił Clapton Community w sezonie 2026/2027?

Clapton Community strzelił 4 goli w 2 meczach — średnio 2.00 na mecz. Stracił 2 (1.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli FA Cup.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Clapton Community w sezonie 2026/2027?

Over 2.5 goli pada w 100% meczów Clapton Community — 2 z 2 spotkań w FA Cup. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Clapton Community gra następny mecz?

Następny mecz Clapton Community to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Clapton Community i terminarz FA Cup.

Jaki jest wskaźnik BTTS Clapton Community w sezonie 2026/2027?

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Clapton Community (1 z 2 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS FA Cup.

Jaki jest bilans Clapton Community u siebie w sezonie 2026/2027?

Clapton Community wygrał 1 z 2 meczów u siebie (50%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 2.00 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Clapton Community?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Clapton Community — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Informacje o Clapton Community

Oficjalna nazwa klubu

Clapton Community

Skrót

CLA

Kraj

England

Aktualny trener

-

Rok założenia

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Mecze
Typy
Value Bets
Generator