
Podsumowanie sezonu
2016/2017 • Copa Del Rey
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.53
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.53
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
67%
Bardzo dobraPowyżej 2.5 gola
Na mecz
100%
Bardzo dobraBTTS
Obie drużyny strzelą
100%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
0%
Bardzo złaCzyste konta
0% meczów
0%
Bardzo złaStrzały
Na mecz
0.67
Bardzo złaStrzały celne
Na mecz
0.33
Bardzo złaBez gola
Bez strzelenia gola
0%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
0.67
Bardzo złaKartki dla
Na mecz
1.33
ZłaStatystyki drużyny
2016/2017 • Copa Del Rey
Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.
Legenda
Cornellà Attacking
2026/27
Legends
Cornellà Defending
2026/27
Legends
Cornellà — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.53
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Cornellà — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.53
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Cornellà strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 7.38

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 3.69

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 3.69
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.96

Kartki dla
Śr. ligi 2.48

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.48
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 16.62

Śr. strzały celne
Śr. ligi 6.78

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 40.79
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Cornellà 2016/2017 — Copa Del Rey
Cornellà zajmuje obecnie {position}{suffix} w Copa Del Rey z 0 punktami w 3 meczach (2W 0D 1L). Cornellà strzelił 6 goli i stracił 4 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Cornellà na SmartBet.
Statystyki goli Cornellà 2016/2017
Cornellà średnio strzela 2.00 i traci 1.33 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 100% spotkań. U siebie: 2.50 strzelonych · 1.00 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 2.00 straconych.
Typy i value bety Cornellà 2016/2017
SmartBet generuje typy Cornellà na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (100%) oraz gol Cornellà (100%). Skuteczność u siebie: 100% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy Copa Del Rey.
Statystyki BTTS i czystych kont Cornellà 2016/2017
Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Cornellà. Czyste konta w 0% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Cornellà 2016/2017
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 33% meczów Cornellà. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Copa Del Rey.
Forma Cornellà 2016/2017
Aktualna forma: LLWWD — 2W 1D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 0D 0L w 2 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Copa Del Rey.
Najczęściej zadawane pytania - Cornellà 2016/2017
Ile goli strzelił Cornellà w sezonie 2016/2017?
Cornellà strzelił 6 goli w 3 meczach — średnio 2.00 na mecz. Stracił 4 (1.33 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Copa Del Rey.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Cornellà w sezonie 2016/2017?
Over 2.5 goli pada w 100% meczów Cornellà — 3 z 3 spotkań w Copa Del Rey. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Cornellà gra następny mecz?
Następny mecz Cornellà to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Cornellà i terminarz Copa Del Rey.
Jaki jest wskaźnik BTTS Cornellà w sezonie 2016/2017?
Obie drużyny strzeliły w 100% meczów Cornellà (3 z 3 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Copa Del Rey.
Jaki jest bilans Cornellà u siebie w sezonie 2016/2017?
Cornellà wygrał 2 z 2 meczów u siebie (100%), zremisował 0 i przegrał 0. Średnio strzela 2.50 i traci 1.00 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Cornellà?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Cornellà — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Informacje o Cornellà
Oficjalna nazwa klubu
Cornellà
Skrót
Kraj
Spain
Aktualny trener
Pau Estévez Planas
Rok założenia
1951
Stadion
Campo Nuevo Municipal de Cornella
Adres stadionu
Carrer del Sorral del Riu
Pojemność stadionu
1500
