Deportivo La Coruña U19

Deportivo La Coruña U19 Statystyki 2021/2022 UEFA Youth League

LLWWL

Podsumowanie sezonu

2021/2022 • UEFA Youth League

Gole strzelone

/ Mecz
2.20
x

Śr. ligi 1.74

Bardzo dobra

Gole stracone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.74

Dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

40%

Dobra

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

100%

Bardzo dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

40%

Średnia

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

58%

Bardzo dobra

Czyste konta

20% meczów

20%

Średnia

Strzały

Na mecz

15.80

Bardzo dobra

Strzały celne

Na mecz

6.20

Bardzo dobra

Bez gola

Bez strzelenia gola

40%

Średnia

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.20

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

2.80

Średnia

Statystyki drużyny

2021/2022 • UEFA Youth League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Deportivo La Coruña U19 Attacking

2026/27

Legends

Deportivo La Coruña U19
League average

Deportivo La Coruña U19 Defending

2026/27

Legends

Deportivo La Coruña U19
League average

Deportivo La Coruña U19 — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
2.20
x

Śr. ligi 1.74

Bardzo dobra

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
25 min
0 min
41 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
0%
60%
Powyżej 1.5 goli drużyny
100%
0%
60%
Powyżej 2.5 goli drużyny
67%
0%
40%
Bez gola
0%
100%
40%

Deportivo La Coruña U19 — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
2.00
x

Śr. ligi 1.74

Dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
68 min
30 min
45 min
Powyżej 0.5 straconych
67%
100%
80%
Powyżej 1.5 straconych
33%
100%
60%
Powyżej 2.5 straconych
33%
100%
60%
Czyste konto
33%
0%
20%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Deportivo La Coruña U19 strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
27%
16 - 30 min
18%
31 - 45 min
18%
46 - 60 min
18%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
18%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
100%
100%
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
100%
0%
60%
Powyżej 4.5
67%
0%
40%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
67%
0%
40%
Oba zespoły nie strzelą
33%
100%
60%

Statystyki rzutów rożnych

Deportivo La Coruña U19

Śr. łączne rzuty rożne

9.00/ Mecz
x

Śr. ligi 9.00

Średnia

Deportivo La Coruña U19

Rzuty rożne dla

5.20/ Mecz
x

Śr. ligi 4.50

Bardzo dobra

Deportivo La Coruña U19

Rzuty rożne przeciw

3.80/ Mecz
x

Śr. ligi 4.50

Bardzo zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
67%
100%
80%
Powyżej 8.5
67%
100%
80%
Powyżej 9.5
67%
50%
60%
Powyżej 10.5
67%
0%
40%
Powyżej 11.5
0%
0%
0%
Powyżej 12.5
0%
0%
0%

Statystyki kartek

Deportivo La Coruña U19

Śr. łączne kartki

6.40/ Mecz
x

Śr. ligi 4.59

Bardzo dobra

Deportivo La Coruña U19

Kartki dla

2.80/ Mecz
x

Śr. ligi 2.30

Bardzo dobra

Deportivo La Coruña U19

Kartki przeciw

3.60/ Mecz
x

Śr. ligi 2.30

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
100%
50%
80%
Powyżej 4.5
67%
50%
60%
Powyżej 5.5
67%
50%
60%
Powyżej 6.5
67%
50%
60%

Statystyki strzałów

Deportivo La Coruña U19

Śr. łączne strzały

26.60/ Mecz
x

Śr. ligi 18.20

Bardzo dobra

Deportivo La Coruña U19

Śr. strzały celne

10.60/ Mecz
x

Śr. ligi 9.37

Dobra

Deportivo La Coruña U19

Śr. skuteczność strzałów

40%/ Mecz
x

Śr. ligi 51.48

Bardzo zła

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
50%
80%
Powyżej 7.5
100%
50%
80%
Powyżej 8.5
100%
50%
80%
Powyżej 9.5
100%
50%
80%
Powyżej 10.5
100%
50%
80%
Deportivo La Coruña U19

Statystyki Deportivo La Coruña U19 2021/2022 — UEFA Youth League

Deportivo La Coruña U19 zajmuje obecnie {position}{suffix} w UEFA Youth League z 0 punktami w 5 meczach (2W 0D 3L). Deportivo La Coruña U19 strzelił 11 goli i stracił 10 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Deportivo La Coruña U19 na SmartBet.

Statystyki goli Deportivo La Coruña U19 2021/2022

Deportivo La Coruña U19 średnio strzela 2.20 i traci 2.00 gola na mecz. Over 2.5 pada w 100% meczów. BTTS w 40% spotkań. U siebie: 3.67 strzelonych · 1.33 straconych. Na wyjeździe: 0.00 strzelonych · 3.00 straconych.

Typy i value bety Deportivo La Coruña U19 2021/2022

SmartBet generuje typy Deportivo La Coruña U19 na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (100%), BTTS (40%) oraz gol Deportivo La Coruña U19 (60%). Skuteczność u siebie: 67% · Na wyjeździe: 0%. Zobacz wszystkie typy UEFA Youth League.

Statystyki BTTS i czystych kont Deportivo La Coruña U19 2021/2022

Obie drużyny strzeliły w 40% meczów Deportivo La Coruña U19. Czyste konta w 20% spotkań (u siebie 33% · na wyjeździe 0%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Deportivo La Coruña U19 2021/2022

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 80% meczów Deportivo La Coruña U19. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 80% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy UEFA Youth League.

Forma Deportivo La Coruña U19 2021/2022

Aktualna forma: LLWWL — 2W 0D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 2W 0D 1L w 3 meczach. Na wyjeździe: 0W 0D 2L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy UEFA Youth League.

Najczęściej zadawane pytania - Deportivo La Coruña U19 2021/2022

Ile goli strzelił Deportivo La Coruña U19 w sezonie 2021/2022?

Deportivo La Coruña U19 strzelił 11 goli w 5 meczach — średnio 2.20 na mecz. Stracił 10 (2.00 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli UEFA Youth League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Deportivo La Coruña U19 w sezonie 2021/2022?

Over 2.5 goli pada w 100% meczów Deportivo La Coruña U19 — 5 z 5 spotkań w UEFA Youth League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Deportivo La Coruña U19 gra następny mecz?

Następny mecz Deportivo La Coruña U19 to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Deportivo La Coruña U19 i terminarz UEFA Youth League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Deportivo La Coruña U19 w sezonie 2021/2022?

Obie drużyny strzeliły w 40% meczów Deportivo La Coruña U19 (2 z 5 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS UEFA Youth League.

Jaki jest bilans Deportivo La Coruña U19 u siebie w sezonie 2021/2022?

Deportivo La Coruña U19 wygrał 2 z 3 meczów u siebie (67%), zremisował 0 i przegrał 1. Średnio strzela 3.67 i traci 1.33 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Deportivo La Coruña U19?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Deportivo La Coruña U19 — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela UEFA Youth League

Go to UEFA Youth League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
6402+512
2
1100+23
3
6321+511
4
6501+1015
5
6420+914
6
6501+315
7
6411+513
8
6321+311
9
6510+1116
10
6321+511
11
1100+13
12
6312+510
13
6312+710
14
6411+1113
15
6312+310
16
6321+711
17
6411+413
18
6321+611
19
6312+110
20
6213-37
21
6213-17
22
6303+99
23
6114-94
24
6312-110
25
1100+13
26
6222+18
27
6312-110
28
1100+13
29
6105-93
30
6015-131
31
6105-123
32
6015-111
33
6015-81
34
6006-170
35
6024-72
36
6006-180
37
1100+13
38
1100+13
39
1100+13
40
1100+13
41
1001-10
42
1001-10
43
1001-10
44
1001-10
45
1001-20
46
1001-10
47
1001-10
48
1001-10

Informacje o Deportivo La Coruña U19

Oficjalna nazwa klubu

Deportivo La Coruña U19

Skrót

Kraj

Spain

Aktualny trener

Manuel Pablo García Díaz

Rok założenia

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Mecze
Typy
Value Bets
Generator