Deportivo Santaní

Deportivo Santaní Statystyki 2019 Copa Sudamericana

LLWD

Podsumowanie sezonu

2019 • Copa Sudamericana

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.06

Średnia

Gole stracone

/ Mecz
1.25
x

Śr. ligi 1.06

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

25%

Zła

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

25%

Zła

BTTS

Obie drużyny strzelą

50%

Dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

36%

Średnia

Czyste konta

25% meczów

25%

Średnia

Strzały

Na mecz

11.00

Dobra

Strzały celne

Na mecz

2.75

Zła

Bez gola

Bez strzelenia gola

25%

Zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

5.75

Bardzo dobra

Kartki dla

Na mecz

3.75

Dobra

Statystyki drużyny

2019 • Copa Sudamericana

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Deportivo Santaní Attacking

2026/27

Legends

Deportivo Santaní
League average

Deportivo Santaní Defending

2026/27

Legends

Deportivo Santaní
League average

Deportivo Santaní — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.00
x

Śr. ligi 1.06

Średnia

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
90 min
90 min
90 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
100%
50%
75%
Powyżej 1.5 goli drużyny
0%
50%
25%
Powyżej 2.5 goli drużyny
0%
0%
0%
Bez gola
0%
50%
25%

Deportivo Santaní — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
1.25
x

Śr. ligi 1.06

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
60 min
90 min
72 min
Powyżej 0.5 straconych
100%
50%
75%
Powyżej 1.5 straconych
50%
50%
50%
Powyżej 2.5 straconych
0%
0%
0%
Czyste konto
0%
50%
25%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Deportivo Santaní strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
0%
16 - 30 min
0%
31 - 45 min
50%
46 - 60 min
0%
61 - 75 min
0%
76 - 90 min
50%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
100%
100%
100%
Powyżej 1.5
100%
100%
100%
Powyżej 2.5
50%
0%
25%
Powyżej 3.5
0%
0%
0%
Powyżej 4.5
0%
0%
0%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
100%
0%
50%
Oba zespoły nie strzelą
0%
100%
50%

Statystyki rzutów rożnych

Deportivo Santaní

Śr. łączne rzuty rożne

10.75/ Mecz
x

Śr. ligi 9.90

Średnia

Deportivo Santaní

Rzuty rożne dla

5.75/ Mecz
x

Śr. ligi 4.95

Bardzo dobra

Deportivo Santaní

Rzuty rożne przeciw

5.00/ Mecz
x

Śr. ligi 4.95

Średnia

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
50%
100%
75%
Powyżej 8.5
50%
100%
75%
Powyżej 9.5
50%
100%
75%
Powyżej 10.5
0%
100%
50%
Powyżej 11.5
0%
100%
50%
Powyżej 12.5
0%
50%
25%

Statystyki kartek

Deportivo Santaní

Śr. łączne kartki

6.50/ Mecz
x

Śr. ligi 5.10

Bardzo dobra

Deportivo Santaní

Kartki dla

3.75/ Mecz
x

Śr. ligi 2.55

Bardzo dobra

Deportivo Santaní

Kartki przeciw

2.75/ Mecz
x

Śr. ligi 2.55

Średnia

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
100%
100%
100%
Powyżej 3.5
100%
50%
75%
Powyżej 4.5
100%
50%
75%
Powyżej 5.5
100%
0%
50%
Powyżej 6.5
100%
0%
50%

Statystyki strzałów

Deportivo Santaní

Śr. łączne strzały

24.00/ Mecz
x

Śr. ligi 23.73

Średnia

Deportivo Santaní

Śr. strzały celne

8.00/ Mecz
x

Śr. ligi 8.14

Średnia

Deportivo Santaní

Śr. skuteczność strzałów

33%/ Mecz
x

Śr. ligi 34.30

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
100%
100%
100%
Powyżej 7.5
50%
50%
50%
Powyżej 8.5
50%
0%
25%
Powyżej 9.5
50%
0%
25%
Powyżej 10.5
0%
0%
0%
Deportivo Santaní

Statystyki Deportivo Santaní 2019 — Copa Sudamericana

Deportivo Santaní zajmuje obecnie {position}{suffix} w Copa Sudamericana z 0 punktami w 4 meczach (1W 1D 2L). Deportivo Santaní strzelił 4 goli i stracił 5 — różnica bramek {gd}. Średnia {ppg} pkt na mecz plasuje zespół na {ppg_rank}{suffix} w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Deportivo Santaní na SmartBet.

Statystyki goli Deportivo Santaní 2019

Deportivo Santaní średnio strzela 1.00 i traci 1.25 gola na mecz. Over 2.5 pada w 25% meczów. BTTS w 50% spotkań. U siebie: 1.00 strzelonych · 1.50 straconych. Na wyjeździe: 1.00 strzelonych · 1.00 straconych.

Typy i value bety Deportivo Santaní 2019

SmartBet generuje typy Deportivo Santaní na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (25%), BTTS (50%) oraz gol Deportivo Santaní (75%). Skuteczność u siebie: 0% · Na wyjeździe: 50%. Zobacz wszystkie typy Copa Sudamericana.

Statystyki BTTS i czystych kont Deportivo Santaní 2019

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Deportivo Santaní. Czyste konta w 25% spotkań (u siebie 0% · na wyjeździe 50%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Deportivo Santaní 2019

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 75% meczów Deportivo Santaní. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 0% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 0%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Copa Sudamericana.

Forma Deportivo Santaní 2019

Aktualna forma: LLWD — 1W 1D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 0W 1D 1L w 2 meczach. Na wyjeździe: 1W 0D 1L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Copa Sudamericana.

Najczęściej zadawane pytania - Deportivo Santaní 2019

Ile goli strzelił Deportivo Santaní w sezonie 2019?

Deportivo Santaní strzelił 4 goli w 4 meczach — średnio 1.00 na mecz. Stracił 5 (1.25 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Copa Sudamericana.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Deportivo Santaní w sezonie 2019?

Over 2.5 goli pada w 25% meczów Deportivo Santaní — 1 z 4 spotkań w Copa Sudamericana. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Deportivo Santaní gra następny mecz?

Następny mecz Deportivo Santaní to o (). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Deportivo Santaní i terminarz Copa Sudamericana.

Jaki jest wskaźnik BTTS Deportivo Santaní w sezonie 2019?

Obie drużyny strzeliły w 50% meczów Deportivo Santaní (2 z 4 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Copa Sudamericana.

Jaki jest bilans Deportivo Santaní u siebie w sezonie 2019?

Deportivo Santaní wygrał 0 z 2 meczów u siebie (0%), zremisował 1 i przegrał 1. Średnio strzela 1.00 i traci 1.50 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Deportivo Santaní?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Deportivo Santaní — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Informacje o Deportivo Santaní

Oficjalna nazwa klubu

Deportivo Santaní

Skrót

Kraj

Paraguay

Aktualny trener

Julio César Irrazábal León

Rok założenia

2009

Stadion

Estadio Juan José Vázquez

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

8000

Mecze
Typy
Value Bets
Generator