Dinamo Makhachkala U19

Dinamo Makhachkala U19 Statystyki 2026 Youth League

LDLWW

Następny mecz

Youth LeagueYouth League
Dinamo Makhachkala U19

Dinamo Makhachkala U19

06.11.2026

Almaz-Antey U19

Almaz-Antey U19

Zobacz statystyki meczu

Podsumowanie sezonu

2026 • Youth League

Gole strzelone

/ Mecz
1.39
x

Śr. ligi 1.92

Bardzo zła

Gole stracone

/ Mecz
2.36
x

Śr. ligi 1.92

Bardzo dobra

Kluczowe statystyki bukmacherskie

Procent zwycięstw

Wygranych meczów

29%

Średnia

Powyżej 2.5 gola

Na mecz

75%

Dobra

BTTS

Obie drużyny strzelą

71%

Bardzo dobra

Posiadanie piłki

Śr. na mecz

42%

Dobra

Czyste konta

14% meczów

14%

Zła

Strzały

Na mecz

5.18

Zła

Strzały celne

Na mecz

2.86

Średnia

Bez gola

Bez strzelenia gola

18%

Bardzo zła

Rzuty rożne dla

Na mecz

4.46

Dobra

Kartki dla

Na mecz

2.46

Średnia

Statystyki drużyny

2026 • Youth League

Premium odblokowuje rzuty rożne, kartki, faule, wrzuty i spalone dla każdego meczu.

StatystykiŚr.

Gole

0.000.000.00

Strzały

0.000.000.00

Strzały celne

0.000.000.00

Rzuty rożne

Kartki

Legenda

Dla
Przeciwko
Łącznie

Dinamo Makhachkala U19 Attacking

2026/27

Legends

Dinamo Makhachkala U19
League average

Dinamo Makhachkala U19 Defending

2026/27

Legends

Dinamo Makhachkala U19
League average

Dinamo Makhachkala U19 — gole strzelone

Gole strzelone

/ Mecz
1.39
x

Śr. ligi 1.92

Bardzo zła

Strzelone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola
62 min
68 min
65 min
Powyżej 0.5 goli drużyny
85%
80%
82%
Powyżej 1.5 goli drużyny
38%
40%
39%
Powyżej 2.5 goli drużyny
15%
7%
11%
Bez gola
15%
20%
18%

Dinamo Makhachkala U19 — gole stracone

Gole stracone

/ Mecz
2.36
x

Śr. ligi 1.92

Bardzo dobra

Stracone na meczGospodarzGośćOgółem
Minuty na gola straconego
58 min
29 min
38 min
Powyżej 0.5 straconych
77%
93%
86%
Powyżej 1.5 straconych
54%
80%
68%
Powyżej 2.5 straconych
15%
67%
43%
Czyste konto
23%
7%
14%

Gole według przedziału czasowego

Kiedy Dinamo Makhachkala U19 strzelają i tracą gole w trakcie meczu.

Time Period GoalsOgółem
0 - 15 min
18%
16 - 30 min
13%
31 - 45 min
24%
46 - 60 min
11%
61 - 75 min
18%
76 - 90 min
16%

Typy goli i BTTS

GoleGospodarzGośćOgółem
Powyżej 0.5
92%
100%
96%
Powyżej 1.5
85%
93%
89%
Powyżej 2.5
69%
80%
75%
Powyżej 3.5
31%
73%
54%
Powyżej 4.5
23%
40%
32%
BTTS — Pełny czasGospodarzGośćOgółem
Oba zespoły strzelą
69%
73%
71%
Oba zespoły nie strzelą
31%
27%
29%

Statystyki rzutów rożnych

Dinamo Makhachkala U19

Śr. łączne rzuty rożne

8.89/ Mecz
x

Śr. ligi 10.22

Zła

Dinamo Makhachkala U19

Rzuty rożne dla

4.46/ Mecz
x

Śr. ligi 5.11

Zła

Dinamo Makhachkala U19

Rzuty rożne przeciw

4.43/ Mecz
x

Śr. ligi 5.11

Zła

Rzuty rożneGospodarzGośćOgółem
Powyżej 7.5
62%
87%
75%
Powyżej 8.5
54%
60%
57%
Powyżej 9.5
23%
53%
39%
Powyżej 10.5
23%
27%
25%
Powyżej 11.5
23%
13%
18%
Powyżej 12.5
23%
13%
18%

Statystyki kartek

Dinamo Makhachkala U19

Śr. łączne kartki

4.36/ Mecz
x

Śr. ligi 0.01

Bardzo dobra

Dinamo Makhachkala U19

Kartki dla

2.46/ Mecz
x

Śr. ligi 0.01

Bardzo dobra

Dinamo Makhachkala U19

Kartki przeciw

1.89/ Mecz
x

Śr. ligi 0.01

Bardzo dobra

KartkiGospodarzGośćOgółem
Powyżej 2.5
77%
87%
82%
Powyżej 3.5
62%
67%
64%
Powyżej 4.5
54%
53%
54%
Powyżej 5.5
23%
27%
25%
Powyżej 6.5
8%
13%
11%

Statystyki strzałów

Dinamo Makhachkala U19

Śr. łączne strzały

12.89/ Mecz
x

Śr. ligi 15.96

Bardzo zła

Dinamo Makhachkala U19

Śr. strzały celne

7.54/ Mecz
x

Śr. ligi 8.74

Zła

Dinamo Makhachkala U19

Śr. skuteczność strzałów

58%/ Mecz
x

Śr. ligi 54.76

Średnia

Powyżej Celne strzały meczuGospodarzGośćOgółem
Powyżej 6.5
15%
73%
46%
Powyżej 7.5
15%
73%
46%
Powyżej 8.5
15%
67%
43%
Powyżej 9.5
8%
53%
32%
Powyżej 10.5
0%
40%
21%
Dinamo Makhachkala U19

Statystyki Dinamo Makhachkala U19 2026 — Youth League

Dinamo Makhachkala U19 zajmuje obecnie 12th w Youth League z 28 punktami w 28 meczach (8W 4D 16L). Dinamo Makhachkala U19 strzelił 39 goli i stracił 66 — różnica bramek -27. Średnia 1 pkt na mecz plasuje zespół na 12th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Dinamo Makhachkala U19 na SmartBet.

Statystyki goli Dinamo Makhachkala U19 2026

Dinamo Makhachkala U19 średnio strzela 1.39 i traci 2.36 gola na mecz. Over 2.5 pada w 75% meczów. BTTS w 71% spotkań. U siebie: 1.46 strzelonych · 1.54 straconych. Na wyjeździe: 1.33 strzelonych · 3.07 straconych.

Typy i value bety Dinamo Makhachkala U19 2026

SmartBet generuje typy Dinamo Makhachkala U19 na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (75%), BTTS (71%) oraz gol Dinamo Makhachkala U19 (82%). Skuteczność u siebie: 46% · Na wyjeździe: 13%. Zobacz wszystkie typy Youth League.

Statystyki BTTS i czystych kont Dinamo Makhachkala U19 2026

Obie drużyny strzeliły w 71% meczów Dinamo Makhachkala U19. Czyste konta w 14% spotkań (u siebie 23% · na wyjeździe 7%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.

Statystyki pierwszej połowy Dinamo Makhachkala U19 2026

Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 79% meczów Dinamo Makhachkala U19. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 46% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 57%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Youth League.

Forma Dinamo Makhachkala U19 2026

Aktualna forma: WWLDL — 2W 1D 2L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 6W 1D 6L w 13 meczach. Na wyjeździe: 2W 3D 10L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Youth League.

Najczęściej zadawane pytania - Dinamo Makhachkala U19 2026

Ile goli strzelił Dinamo Makhachkala U19 w sezonie 2026?

Dinamo Makhachkala U19 strzelił 39 goli w 28 meczach — średnio 1.39 na mecz. Stracił 66 (2.36 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Youth League.

Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Dinamo Makhachkala U19 w sezonie 2026?

Over 2.5 goli pada w 75% meczów Dinamo Makhachkala U19 — 21 z 28 spotkań w Youth League. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.

Kiedy Dinamo Makhachkala U19 gra następny mecz?

Następny mecz Dinamo Makhachkala U19 to Almaz-Antey U19 06.11.2026 o 15:00 (Gospodarz). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Dinamo Makhachkala U19 i terminarz Youth League.

Jaki jest wskaźnik BTTS Dinamo Makhachkala U19 w sezonie 2026?

Obie drużyny strzeliły w 71% meczów Dinamo Makhachkala U19 (20 z 28 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Youth League.

Jaki jest bilans Dinamo Makhachkala U19 u siebie w sezonie 2026?

Dinamo Makhachkala U19 wygrał 6 z 13 meczów u siebie (46%), zremisował 1 i przegrał 6. Średnio strzela 1.46 i traci 1.54 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.

Gdzie znajdę typy na mecze Dinamo Makhachkala U19?

SmartBet publikuje typy na każdy mecz Dinamo Makhachkala U19 — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.

Tabela Youth League

Go to Youth League
#DrużynaMPWDLDIFFpkt.
1
282224+5668
2
281945+4561
3
281846+3858
4
281837+3357
5
281657+2353
6
281459+1147
7
281459-447
8
288119-535
9
289514-832
10
289514-1232
11
288416-2528
12
288416-2728
13
287516-2626
14
286418-4122
15
286319-3121
16
285518-2720

Informacje o Dinamo Makhachkala U19

Oficjalna nazwa klubu

Dinamo Makhachkala U19

Skrót

Kraj

Russia

Aktualny trener

-

Rok założenia

Stadion

-

Adres stadionu

-

Pojemność stadionu

-

Mecze
Typy
Value Bets
Generator