
Następny mecz
Premier Division
Sligo Rovers
17.10.2026

Dundalk
Podsumowanie sezonu
2026 • Premier Division
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.40
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.40
Procent zwycięstw
Wygranych meczów
30%
ŚredniaPowyżej 2.5 gola
Na mecz
64%
DobraBTTS
Obie drużyny strzelą
76%
Bardzo dobraPosiadanie piłki
Śr. na mecz
52%
Bardzo dobraCzyste konta
15% meczów
15%
ZłaStrzały
Na mecz
15.85
Bardzo dobraStrzały celne
Na mecz
5.12
DobraBez gola
Bez strzelenia gola
9%
Bardzo złaRzuty rożne dla
Na mecz
5.70
Bardzo dobraKartki dla
Na mecz
2.67
ŚredniaDundalk Attacking
2026/27
Legends
Dundalk Defending
2026/27
Legends
Dundalk — gole strzelone
Gole strzelone
/ MeczŚr. ligi 1.40
| Strzelone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola | |||
| Powyżej 0.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 1.5 goli drużyny | |||
| Powyżej 2.5 goli drużyny | |||
| Bez gola |
Dundalk — gole stracone
Gole stracone
/ MeczŚr. ligi 1.40
| Stracone na mecz | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Minuty na gola straconego | |||
| Powyżej 0.5 straconych | |||
| Powyżej 1.5 straconych | |||
| Powyżej 2.5 straconych | |||
| Czyste konto |
Gole według przedziału czasowego
Kiedy Dundalk strzelają i tracą gole w trakcie meczu.
| Time Period Goals | Ogółem |
|---|---|
| 0 - 15 min | |
| 16 - 30 min | |
| 31 - 45 min | |
| 46 - 60 min | |
| 61 - 75 min | |
| 76 - 90 min |
Typy goli i BTTS
| Gole | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 0.5 | |||
| Powyżej 1.5 | |||
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 |
| BTTS — Pełny czas | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Oba zespoły strzelą | |||
| Oba zespoły nie strzelą |
Statystyki rzutów rożnych

Śr. łączne rzuty rożne
Śr. ligi 10.26

Rzuty rożne dla
Śr. ligi 5.13

Rzuty rożne przeciw
Śr. ligi 5.13
| Rzuty rożne | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 | |||
| Powyżej 11.5 | |||
| Powyżej 12.5 |
Statystyki kartek

Śr. łączne kartki
Śr. ligi 4.31

Kartki dla
Śr. ligi 2.16

Kartki przeciw
Śr. ligi 2.16
| Kartki | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 2.5 | |||
| Powyżej 3.5 | |||
| Powyżej 4.5 | |||
| Powyżej 5.5 | |||
| Powyżej 6.5 |
Statystyki strzałów

Śr. łączne strzały
Śr. ligi 27.40

Śr. strzały celne
Śr. ligi 8.88

Śr. skuteczność strzałów
Śr. ligi 32.41
| Powyżej Celne strzały meczu | Gospodarz | Gość | Ogółem |
|---|---|---|---|
| Powyżej 6.5 | |||
| Powyżej 7.5 | |||
| Powyżej 8.5 | |||
| Powyżej 9.5 | |||
| Powyżej 10.5 |

Statystyki Dundalk 2026 — Premier Division
Dundalk zajmuje obecnie 6th w Premier Division z 41 punktami w 33 meczach (10W 11D 12L). Dundalk strzelił 50 goli i stracił 55 — różnica bramek -5. Średnia 1.24 pkt na mecz plasuje zespół na 6th w lidze w tym sezonie. Przeglądaj pełne statystyki, terminarz, wyniki i typy Dundalk na SmartBet.
Statystyki goli Dundalk 2026
Dundalk średnio strzela 1.52 i traci 1.67 gola na mecz. Over 2.5 pada w 64% meczów. BTTS w 76% spotkań. U siebie: 1.53 strzelonych · 1.59 straconych. Na wyjeździe: 1.50 strzelonych · 1.75 straconych.
Typy i value bety Dundalk 2026
SmartBet generuje typy Dundalk na każdy nadchodzący mecz. Najstabilniejsze rynki w tym sezonie: Over 2.5 (64%), BTTS (76%) oraz gol Dundalk (91%). Skuteczność u siebie: 35% · Na wyjeździe: 25%. Zobacz wszystkie typy Premier Division.
Statystyki BTTS i czystych kont Dundalk 2026
Obie drużyny strzeliły w 76% meczów Dundalk. Czyste konta w 15% spotkań (u siebie 24% · na wyjeździe 6%). Zobacz globalne statystyki BTTS i statystyki goli straconych we wszystkich ligach.
Statystyki pierwszej połowy Dundalk 2026
Przynajmniej jeden gol pada przed przerwą w 82% meczów Dundalk. Over 1.5 w pierwszej połowie pada w 42% spotkań. W drugiej połowie Over 1.5 pada w 58%. Zobacz statystyki goli 1. i 2. połowy we wszystkich ligach lub tabelę do przerwy Premier Division.
Forma Dundalk 2026
Aktualna forma: WDLLL — 1W 1D 3L w ostatnich 5 meczach. U siebie: 6W 3D 8L w 17 meczach. Na wyjeździe: 4W 8D 4L. Zobacz wszystkie wyniki i tabelę formy Premier Division.
Najczęściej zadawane pytania - Dundalk 2026
Ile goli strzelił Dundalk w sezonie 2026?
Dundalk strzelił 50 goli w 33 meczach — średnio 1.52 na mecz. Stracił 55 (1.67 na mecz). Zobacz pełne statystyki i tabelę goli Premier Division.
Jaki jest wskaźnik Over 2.5 goli Dundalk w sezonie 2026?
Over 2.5 goli pada w 64% meczów Dundalk — 21 z 33 spotkań w Premier Division. Zobacz statystyki Over 2.5 goli i typy meczowe.
Kiedy Dundalk gra następny mecz?
Następny mecz Dundalk to Sligo Rovers 17.10.2026 o 18:45 (Gość). Zobacz wszystkie nadchodzące mecze Dundalk i terminarz Premier Division.
Jaki jest wskaźnik BTTS Dundalk w sezonie 2026?
Obie drużyny strzeliły w 76% meczów Dundalk (25 z 33 spotkań). Zobacz statystyki BTTS i tabelę BTTS Premier Division.
Jaki jest bilans Dundalk u siebie w sezonie 2026?
Dundalk wygrał 6 z 17 meczów u siebie (35%), zremisował 3 i przegrał 8. Średnio strzela 1.53 i traci 1.59 na mecz u siebie. Zobacz wszystkie wyniki u siebie.
Gdzie znajdę typy na mecze Dundalk?
SmartBet publikuje typy na każdy mecz Dundalk — 1X2, Over/Under, BTTS i value bety. Przeglądaj statystyki BTTS, statystyki Over 2.5 i statystyki wyników meczów we wszystkich ligach.
Tabela Premier Division
| # | Drużyna | MP | W | D | L | DIFF | pkt. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | 32 | 18 | 8 | 6 | +20 | 62 | |
2 | 32 | 17 | 8 | 7 | +27 | 59 | |
3 | 32 | 17 | 8 | 7 | +19 | 59 | |
4 | 33 | 10 | 13 | 10 | +1 | 43 | |
5 | 32 | 9 | 14 | 9 | +3 | 41 | |
6 | 33 | 10 | 11 | 12 | -5 | 41 | |
7 | 32 | 9 | 11 | 12 | -6 | 38 | |
8 | 32 | 7 | 13 | 12 | -10 | 34 | |
9 | 33 | 8 | 10 | 15 | -15 | 34 | |
10 | 33 | 5 | 8 | 20 | -34 | 23 |
Informacje o Dundalk
Oficjalna nazwa klubu
Dundalk
Skrót
DFC
Kraj
Republic of Ireland
Aktualny trener
Ciarán Kilduff
Rok założenia
1903
Stadion
Oriel Park
Adres stadionu
Carrick Road
Pojemność stadionu
4500
Inne drużyny Premier Division
Statystyki, typy i mecze · 2026







